Sarı Tişört Kombinleri

Erkek Sarı Tişört Kombinleri

Sarı tişört kombinleri erkeklerin başlı başlına yaratıcılığın ve zekanın rengi olarak dolaplarımızdan asla eksik etmememiz gereken bir renk. Hardal tonuyla kışı, limon sarısı tonuyla yazı kucaklayarak marifetli renkler arasında hemen ilk sıralara yerleşen sarı renk tshirt kombinlerinde de oldukça sık kullanılan bir renk. Günlük hayatta canlılığı ve hareketliliği temsil etmesiyle ünlü olan sarı renk için kombin öneri seçeneceğimiz oldukça fazla. Gelin hep birlikte bir göz atalım. Erkek sarı tişört kombinleri esmer ve buğday tenli erkeklere doğru kombinlendiğinde mükemmel bir görüntü kazandıracak. Kalıbı ve dikişleri ile dikkatleri üzerine çeken sarı tişört kombinleri erkek renginin tonu ile de hemen hemen herkese gidecek türden. Coulfate olarak en uygun sarı tişört erkek kombinleri tarz sahibi erkekler için hazırlamaktayız. Hal böyle olunca haydi sarı tişört altına ne giyilir erkek nasıl giyinmeli bir inceleyelim.

Erkek Sarı Tişört Altına Ne Giyilir? Erkek Sarı Tshirt Neyle Giyilir ve Nasıl Kombinlenir?

Sarı ve siyahın yani, zıtlıkların o kaçınılmaz uyumu burada da karşımıza çıkıyor. Sarı t-shirtünüzün üzerine giyeceğiniz siyah fermuarlı sweatshirt hırkanızla ve siyah skinny pantolonunuzla hafta sonu şıklığını yakalayabilir, altına giyeceğiniz gri tonlarda spor ayakkabılarla pikniğin mangal fenomenini bile geçmeniz söz konusu, rekabete hazırlıklı olun ufaktan. Erkek sarı t-shirt kombinlerinde sıkça rastlanan bir hata ise aynı tonlarda giyilen pantolon ve yine taba tonlarında ayakkabılar ve takılan kemerlerdir. Sarı renk zıttıyla kullanıldığında kendini gösterecektir, gri renkle de uyumu oldukça göze çarpan sarı t-shirtlerin farklı tarzlarla kombinlenme seçeneği oldukça geniş. Polo yaka sarı bir tshirt ve gri chino bir pantolonu beyaz bir loafer ayakkabıyla tamamlayabilir, beyaz bir saatle de kombine biraz daha derinlik katabilirsiniz.Bu hafta sonu golfe gidiliyor sanırım. Kombininiz şimdiden hazır. Jean ve sarı tişört erkek modelleri uyumundan bahsedecek olursak biraz gözümüzü sokağa çevirmeliyiz. Jean yırtık kotumuz, zincirimiz ve sarı t-shirtümüzle sokağın bütün dikkat çeken renklerini üzerimize taşımakla kalmayıp onu bir de beyaz kalın taban spor bir ayakkabıyla tamamladığımızda, direkt rakiplerimizi elemiş oluyoruz. Sarı tişört kombin erkek modelleri ile doğaya, ormana uğramadan olmaz, kargo pantolonunuzun üzerine giyeceğiniz sarı tshirtünüzle tarzınızla doğayı kucaklayacak, yeşilin erkeksi tavrını Güneş'in enerjisiyle birleştirecek ve ormanı kucaklayacaksınız.

Yönümüzü biraz şehre çevirecek olursak erkek sarı t-shirt kombininiz portföy bej rengi bir çanta, oxford ayakkabılar ve keten bir pantolonla yazlık bir görünüme kavuşacak ve sanki herkes tatil yapıyormuşta bir tek siz çalışıyormuş hissinden biraz olsun kurtulacaksınız. Zira tarzınız ofisinize yaz ve tatil havasını taşıdı bile.

Tatil dedik şimdi nerede o günler dediniz gibi, eh geldi çattı yıllık izin haftası şimdi tam zamanı beyaz bir chino şort edinip üstüne sarı t-shirtünüzü geçirerek soğuk içeceğinizle sahilin tozunu attırdınız bile. Tamam tamam altına parmak arası terlik giyebilirsiniz eğer sahil kenarında iseniz. Yok değilseniz rahat bir sandaletle istediğiniz partide cool tavırlarınızla rahatlıkla dans edebileceğinizi söyleyebilirim.

Coulfate olarak erkek sarı tişört kombinlerini ve sarının hem asi hem sakin tavrını seviyoruz. Coulfate stilinize yardımcı danışmanlarıyla her ortamda her mevsimde ve her anda yanınızda. Bence tanışmalıyız artık. E hadi bekliyorum, o zaman tarzını keşfetmek üzere, görüşürüz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin