Örgü Kemer

Örgü Kemer Modelleri

Erkek örgü kemer modellerini daha çok casual giyimde kullanabileceğiniz gibi Business Casual tarzında giyimlerinizde de kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Daha fresh ve spor bir görünüm katacağı için Business tarzında kullanmanızı imajınız açısından tavsiye etmiyoruz. Ayrıca örgü kemerler modellerini klasik giyimde olduğu gibi ayakkabınızın rengini referans almak gibi bir zorunluluğunuz yok. Sadece renk ve kıyafetlerinizin genel uyumuna göre seçimler yapabilirsiniz.

Örgü kemer erkek modelleri ve çeşitleri

Söz konusu erkek giyimi olduğunda her detay önem kazanıyor. Erkeklerin olmazsa olmaz aksesuarlarından kemerler oldukça önemli. Stil sahibi erkelerin tarzını yansıtabileceği farklı renk, desen seçeneklerine sahip örgü kemer erkek modelleri şıklıkta iddialı bir duruş sergiliyor. Hafif tokalar kullanılarak tasarlanan erkek örgü kemer modelleri fonksiyonelliklerinin yanı sıra en iyi derilerden üretilerek kalitesinden de ödün vermiyor. Kombinlere hareket kazandıran erkek örgü kemerler ayakkabılarla uyumlu renklerde tercih edildiğinde şıklığı da beraberinde getiriyor. Modern erkeklerin stilinde tamamlayıcı görev gören örgü kemerler, erkek giyiminde kendi tarzını yaratmak isteyenler için vazgeçilmez bir aksesuar olmuş durumda.

Düz tasarımların yanı sıra örgü kemerler estetiğin ve zarafetin adresi oluyor. Erkek örgü kemer modelleri içerisinde Lacivert Deri Oklu Örme Kemer, Taba Deri Örme Atmalı Kemer, Mavi Deri Örme Zigzag Kemer, Bordo Lacivert Deri Örgü Erkek Kemer olarak farklı model ve kategoriler bulunuyor. Coulfate erkek örme kemerlerle kombin yaparak kendi tarzınızı yaratmanız mümkün.

Stil sahibi erkeklerin gardıroplarında yer edinen örgü kemerler en şık aksesuarlar... Ayakkabılarınızla uyum içinde olacak şekilde tasarlanan erkek örgü kemer modellerini Coulfate'de bulabilirsiniz. Kombinlerinize hoş ve şık bir dokunuş sağlayacak olan örgü kemerlerin dokusu ile uyumlu metalik tokaları ile göz kamaştıran tarz kombinler elde edebilirsiniz. Giyimiyle farklılık yaratmayı seven erkeklerin sıkça kullandığı örgü kemerler, damatlık ve smokin çeşitleriyle kombinlenebileceği gibi günlük hayatınıza da şıklık katacak. En moda en şık erkek örgü kemer modelleriyle gerek özel günlerde takım elbiselerin gerekse sportif kombinlerin tamamlayıcı aksesuarı arasındadır. Her giyim tarzına ve beden tipine hitap eden örgü kemerler şık ve dayanıklı deri yapısıyla sizlerle. Coulfate'de herkesin tarzına uygun örgü kemer bulmak mümkün.

Erkek örgü kemer modelleri şık görünümünüzü tamamlamaya yardımcı oluyor. Lacivert, taba, mavi, bordo-lacivert gibi her kıyafetle uyumlu renklerde tasarlanan erkek örgü kemer çeşitlerini pantolon ve şortlarla kombinleyebilirsiniz. Ölçüsü ideal genişlikte olan delikleri ve rahat hareket sağlayan tokaları ile erkek örgü kemerler kolaylıkla ayarlanabiliyor. Kombinlerinize uyum sağlayacak erkek örgü kemer modellerine Coulfate'den kolayca sahip olabilirsiniz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin