ÜRÜN KATEGORİSİNİ SEÇİNİZ
İPTAL

Erkek Mont Kombinleri

Black Leather Jacket and Black Pants Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Leather Jacket and Red Lumberjack Shirt Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Khaki Cashmere Coat Earth Color Trousers Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Khaki Coat and Turtleneck Sweater Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Black Cashmere Coat and Black Pants Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Black Cashmere Coat and Ecru Sweatshirt Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kamel Cashmere Coat, Turtleneck Sweater Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Erkek Mont Kombinleri ve Önerileri

Erkek mont kombinleri yaparken dikkat etmeniz gereken husus, yapmış olduğunuz kombine uygun bir mont seçmeniz olacaktır. Çok renkli bir kombin yapmışsanız renk dengesi açısından montunuzu tek renk seçmenizi öneririm. En klas ve neredeyse her kombine en uygun olabilecek deri montlarınıza fırsat vermelisiniz. En trend erkek mont kombinleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hava soğusa bile şıklıktan ödün vermeyin. Kışlık montlarla daha da şık olmak mümkün. Sert geçen kış mevsiminde soğuklara karşı sizi koruyan ve sıcak tutan montlarla aynı zamanda şıkta olabilirsiniz. Dışarıda bulunduğunuz her an konforunuzu sağlayan montlar, erkeklerin kıyafet ve ayakkabılarıyla uyumlu olmalıdır. Stil sahibi erkekler mont giymelerini gerektiren hava şartlarında bile şıklığından ödün vermiyor. Hayatın hemen her alanında aktif olan erkekler konforlu ve güçlü stiller oluşturmak için kendilerine uygun mont kombinleri giymek için oldukça özen gösteriyorlar. Erkeğin stilini tamamlamasına yardımcı olan kaliteli ve sıcak tutan bir mont, kış günlerin vazgeçilmezidir şık ve rahat olmasıyla da kurtarıcıdır.

Erkek Montları Neyle Giyilir ve Nasıl Kombinlenir? Erkek Mont Altına Ne Giyilir?

Kış aylarında mont seçimi yaparken, stiliniz klasik mi vintage mı yoksa sportif mi olduğuna karar vermeniz gerekir. Sahip olduğunuz stili gözden geçirerek kendinize yakın olduğun çizgide bir mont edinmelisiniz. Her stile uygun bir çok örneğe sahip olan erkek mont modelleri sizi korkutmasın stilinizi doğru belirlediğiniz zaman işiniz hiçte zor değil. Stil kadar önemli olan bir diğer husussa yaşadığınız yerin mevsimsel şartları olacaktır. Sıklıkla soğuk, kar yağışlı bölgelerde daha kalın mont modelleri tercih edilirken, ılıman hava şartlarına sahip bölgelerde daha ince mont modelleri tercih edilmektedir.

Kışın seçeceğiniz montun giyim tarzınızı yansıtması önemlidir çünkü iç mekanlar dışında şıklığını ne giyerseniz giyin gösterme şansınız olamayacaktır. Ama üstünüze giydiğiniz mont zevklerin hakkında ipucu verecektir. Montunuzu özenle seçmeniz bu sebeple önemlidir. Her zaman şık bir intiba bırakmak için klasik tarza sahip kişilerin o doğrultuda daha sportif giyinen erkeklerin ise yine o çizgide montlar tercih etmesi gerekir. Aksi taktirde kendi tarzınızdan sapmış görüntüler ortaya çıkacaktır. Klasik ve ciddi bir tarzı olan veya takım elbise giymeyi tercih eden erkeklerin klasik modelde bir mont tercih etmesi gerekirken, sürekli jean ve sweatshirt gibi sportif giyinen erkeklerin yine mont seçimde daha sportif esintiler taşıyan spor mont modellerini tercih etmesi doğru olacaktır.

İş hayatında sürekli takım elbise giyen erkekler için en uyun mont kaşe olan modellerdir. Erkek kaşe mont modelleri klasik giyim tarzına uygundur takım elbise ile yakalanan şıklığı tamamlarken soğuklara karşıda etkili bir korunma yöntemidir. Klasik stilde görünmenizi sağlayan erkek kaşe montun altına giyilen takım elbise şık ve asil görüntünün anahtarıdır. Şık giyimli erkek imajını en iyi yansıtan mont modeli olan kaşe, elbette zevk sahibi erkeğin tercihi olacaktır. Böylece gölgelendiği düşünülen takım elbise şıklığı giyilen kaşe montla gizlenmemiş olur.

Abartısız giyinmeyi tercih eden erkeklerin kombinlerine hareket katmasına yardımcı olan ince ve zarif desenleri bu sezon sıkça görüyoruz. Kazayağı desenli veya camel rengi pantolonlarla bir araya getirilen kombinler, ince fularlarla tamamlandığında asil görüntüler ortaya çıkarabilir montla yakaladığınız uyumu ile tüm gözlerin üstünüze dönmesini sağlayabilirsiniz.

Mont giyerken dikkat edilmesi gereken en önemli parça en çok göz önünde olan pantolonlardır. Spor mont modelleri slim fit jean pantolonlara çok yakışırken, kaşe pantolonlarsa klasik tarzda montlar ile bütünlük oluşturarak tarzınızı ifade etmenizi kolaylaştırıyor. Soğuk havalarda deri bot modelleri ile bir araya getirerek birbirinden tarz erkek mont kombinleri yapabilirsiniz. Kış aylarında içinizi ısıtırken tarzınızı eksik bırakmayacak birbirinden farklı model seçenekleri ile erkek mont kombinleri Coulfate kalitesi ile sizlerle.

MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin