Erkek Mavi Gömlek

Erkek Mavi Gömlek Modelleri

Erkek mavi gömlek modellerini mavi, lacivert, siyah ve beyaz jeanleriniz ile kombinleyebilir sportif bir görünüm sergileyebilirsiniz. Bej ve toprak rengi pantolonlar ile de oldukça yakışmaktadır. Klasik giyim ve spor giyim için en şık erkek mavi gömlek modelleri için takipte kalın beyler.

Erkek mavi gömlek modelleri ve çeşitleri

Erkek mavi gömlek modelleri arasında; slim fit, regular fit kalıp modelleri yer almaktadır. Mavi gömleklerinizi lacivert, bordo ve beyaz, gri renkleri ile yaz aylarında uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz. Kış aylarında ise kahverengi, yeşil, lacivert, krem renkleri ile rahatlıkla kombinleyebilir farklı tarzlar da uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz. Kombinleyebileceğiniz parçaların detaylarında renk seçeneklerinden yararlanarak da seçimler yapabilirsiniz. Vücudunuza oturmayan ya da aşırı bol gelen gömlek modellerinden uzak durun. Gömlekleri vücut yapınıza uygun olarak seçin. Omuzlarınız geniş ise gömleklerinizi omuz ölçünüzü baz alarak tercih edebilirsiniz. Göbek çevreniz geniş ise, göbek çevrenizi baz alarak gömlek seçimlerinde bulunun. Bedeninize oturmasını istiyorsanız bedeninize uygun slim fit modeller seçerek modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Ancak gömlek düğmelerinizin rahat bir şekilde iliklendiğinden emin olun. Düğmelerin açılmaya zorlanır gibi durmaması gerekir ve bu sayede gömlekleriniz üzeriniz de daha ideal bir duruş sergileyecektir. Yaz mevsiminde gömlek kumaş seçimlerin de özenli seçimler yaparak içerisinde rahat edebileceğiniz gömlek modellerinden tercih edin. Pamuk, keten gibi doğal lif karışımlı kumaş özelliğine sahip gömleklerden tercih edebilirsiniz. Gömleklerinizin bakımını kullanım talimatı etiketini okuyarak kuralına uygun bakımını yapmaya özen göstermelisiniz. Bu sayede uzun ömürlü kullanımından yararlanabilirsiniz.

Erkek mavi gömlek modelleri ile iş hayatınıza uygun, özel günlerinize uygun, gündelik kombinlerinize uygun olarak birçok farklı tarz da kombinler oluşturabilirsiniz. Mavi gömlekleriniz ile kombinleyebileceğiniz renk seçenekleri 3 farklı renklerden fazla olmamasına özen gösterin. İş hayatınız da şık bir görünüm için gömleklerinizi lacivert, bordo, kahverengi tonlarında kombin parçaları seçerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Özel günleriniz için mavi, beyaz lacivert tonlarında kombin parçaları seçerek tarz ve fresh bir görünüm elde edebilirsiniz. gündelik tarzda kombinleriniz de hakim yaka mavi bir gömlek tercih edebilir laciver jean bir pantolon ve bordo ayakkabı ile gündelik ve sportif tarz da kombinler oluşturabilirsiniz. Gündelik kombinlerde gömleklerin düğmelerini açarak, jean ya da desensiz rahat kumaş pantolonlar ile salaş bir görünüm elde edebilirsiniz. Kot ya da deri ceketler tercih ederek de tarz bir görünüm elde edebilisiniz. Özel davetlerde de şık bir görünüm için kumaş pantolonlar ve blazer ceketler ile kombinleyebilirsiniz. Kombin renkleri; beyaz, bordo, lacivert, gri, kahve tonları ile rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Olgun ve erkeksi duruş sergilemek isterseniz eğer mavi gömleğinizin üzerine kahverengi bir ceket ve lacivert bir pantolon tercih edebilir, ayakkabı ve kemer renk tercihlerinizi de kahverengi renkten yana kullanabilirsiniz.

Erkek mavi gömlek modelleri ile uyumlu kombin önerisi arıyorsan şu an Coulfate' desin.. Gönül rahatlığı ile arkana yaslanıp aradığın tarz da bütün kombinleri inceleyebilirsin. Dilersen tek parça halinde dilersen kombindeki bütün parçaları uygun fiyatlandırma seçenekleri ile kaliteli ve keyifli alışveriş imkanından yararlanarak satın alabilirsin.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin