ÜRÜN KATEGORİSİNİ SEÇİNİZ
İPTAL

Erkek Mavi Blazer Ceket Kombinleri

Erkek Mavi Blazer Ceket Kombinleri ve Önerileri

Erkek mavi rengi blazer ceket kombinlerinizi daha çok yaz sezonu düğünler için yakıştırdığımı söyleyebilirim beyler. Özellikle beyaz jeanler ve mavi rengi blazer ceketleriniz ile kullanımında oldukça fresh durduğunuda söylemeden geçemeyeceğim. Ekose desenli ceketlerde içinden seçmiş olduğunuz bir rengi pantolonunuzda seçebilir ve muhteşem bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Elbetteki kış aylarında da tercih edebilirsiniz. Kış için ekru rengi kazaklar ile çok şık durduğunu deneyerek görebilirsiniz..

Erkek mavi blazer ceket kombinleri oluştururken renk uyumlarına ve kombin parçalarınız bir biri ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Gündelik hayatınız da, iş hayatınız da ve özel günler için erkeklerin ideal ceket seçimleri arasında yer almaktadır. Blazer ceket modelleri her sezon yeni modelleri eklenerek şık kombinlerinizin vazgeçilmez parçası olarak yerini koruyor. Slim fit ve regular fit kalıp özellikleri ile bedeninize uygun modern kesim seçimler genç ve kendini genç hissetmek isteyen tüm erkek kitleye hitap ediyor. Blazer ceket seçimlerinizi mutlaka omuz ve göğüs ölçülerinizi baz alarak seçimler yapmalısınız. Bu sayede bedeninizi ve ceket drobunuzu belirleyebilir vücudunuz ile uyum bir görünüm sergileyebilirsiniz. Aynı zamanda vücudunuz ile uyumlu bir görünüm için omuzlarınız geniş ise daha geniş görünmesini engellemek için vatkasız, omuzlarınız dar ise ideal bir omuz görünümü için vatkalı modeller tercih edebilirsiniz. Göbekli bir vücut yapısına sahipseniz eğer göbek çevrenizi baz alarak blazer ceket seçimlerini yapmalısınız. Bunun yanı sıra kalça hizasında biten blazer ceket modelleri ile rahatlıkla göbeğinizi gizleyebilirsiniz. Gününüzü kurtaracak tüyolardan yararlanarak rahat ve tarz görünümü elde edin..

Erkek Mavi Blazer Ceket Neyle Giyilir ve Nasıl Kombinlenir?

Bedeninize uygun olarak seçeceğiniz blazer ceketleriniz ile isterseniz kumaş pantolonlar ile isterseniz jean pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz. Kombinleriniz de mavi ve beyaz, mavi ve bordo, mavi ve kahverengi renkleri ile tren kombin renklerinden oluşturabilirsiniz. Pantolon seçimlerinde de bedeninize uygun olarak seçtiğiniz slim fit ya da regular fit kumaş pantolonları ile gömlek ile kombin oluşturarak şık bir görünüm ede edebilirsiniz. Aynı zamanda da tişört ile bir kombin oluşturacağınızda jean bir pantolon tercih edebilirsiniz. Bu saye de sportif ve şık kombinler oluşturmanız kaçınılmaz olacaktır. Şık kombinleriniz de loafer, oxford, cap toe, monk strap ayakkabı modelleri ile rahatlıkla kombin oluşturabilirsiniz. Sportif kombinlerinizde de jean pantolon ve spor ayakkabı ya da şık ayakkabılar ile kombinler oluşturabilirsiniz.Ceket modelleri içerisin de mendilsiz ya da sade mendilli modelleri spor bir görünüm için jean pantolonlarınız ile kombinleyebilirsiniz. Mendilleri ve şık bir kesimi olan blazer ceket modellerini klasik bir gömlek ve rugan ayakkabılar ile özel gün için kombinler oluşturabilirisiniz. Kombinlerinize atkı, fular, metal kordonlu ya da deri kordonlu saatler ekleyerek kombilerinizi daha canlı ve imajınızı çok daha özenli bir şekil de sergileyebilirsiniz.

MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin