Lacivert Gömlek Kombinleri

Her parçası ile fazlasıyla güzel olan erkek lacivert gömlekler her tarza uyarlanabilecek türden. Ofiste çalışan erkeklerin ise vazgeçilmezleri arasında. Takım elbiseleriniz ya da blazer ceketleriniz ile kombinlediğiniz de çok şık görünebilirsiniz. En önemlisi ise aksesuarlarınız ile en doğru şekilde kombinleyebilmeniz, atlamamalı ve en uygun seçimlerde bulunmalısınız.

Erkek lacivert gömlek kombinleri oluştururken renk uyumu ve modelin diğer parçalar ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Spor gömlekleri spor parçalar ile gündelik tarz da bir kombin oluşturabilir. Klasik parçaları şık parçalar ile kullanarak klasik ve şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Aynı zaman da spor ve şık parçaları bir arada kullanarak çabasız sportif şık bir kombin ortaya çıkartabilir ve sokak stili tarzında rahatlıkla taşıyabilirsiniz. İyi bir görünüm için renk uyumu ve vücut özelliğinizi değerlendirerek seçimler yapabilirsiniz. Vücut özelliğinizi omuz ve göbek çevrenizi değerlendirerek gömlek seçiminizi bu ölçüler doğrultusunda yapabilirsiniz. Lacivert gömlek modelleri arasında desensiz, kendinden desenli, baskılı, noktalı, ekoseli, çizgili, dik çizgili, yatay çizgili gibi bir çok desen tasarımları ile hem gündelik hem de özel günleriniz de rahatlıkla kombinler oluşturabilirsiniz. Lacivert gomlek kombini erkek uzun kollu ve kısa kollu gömlek modelleri ile trendler uygun modern kesim gömlek modellerinden tercih edebilirsiniz. ekoseli kısa kollu gömlek modellerinden kesinlikle uzak durmalısınız. Viskon ve pamuk kumaş özelliği olan yumuşak dokulu kısa ya da uzun kollu gömlekler oldukça revaçta plan gömlekler arasındadır. Kot gömlek modelleri de her sezon olduğu gibi bu sezon da da oldukça revaçta. Lacivert gömlek kombinleri erkeklerin genel olarak beğendiği ve talep gördüğü erkek giyimidir. Neredeyse her oratamın rengi denilebilir. Şimdi lacivert gömlek altına ne renk pantolon giyilir erkekler nasıl kombin yapabilir bir göz atalım.

Erkek Lacivert Gömlek Altına Ne Giyilir? Lacivert Gömlek Neyle Giyilir ve Nasıl Kombinlenir?

Lacivert gömlek kombinleri erkek modelleri ile ton sür ton kombinler oluşturarak hem klasik takım elbise kombini hem de gündelik kombinler oluşturabilirsiniz. Uyumlu renkler arasında beyaz ve lacivert, gri ve lacivert, bordo ve lacivert, siyah ve lacivert, kahverengi ve lacivert, pembe ve lacivert, turkuaz ve lacivert, camel ve lacivert, kırmızı ve lacivert, krem ve lacivert renkleri ile uyumlu kombin seçenekleri oluşturabilirsiniz. Klasik takım elbise kombinleri oluştururken lacivert gömlekleriniz ile lacivert pantolon ve lacivert blazer ceket tercihinde bulunabilirsiniz. Ayakkabı ve kemer renk seçimlerinizi de taba renkten yana seçim yapabilirsiniz.

Spor ve klasik bir lacivert gömlek kombin erkek modelleri, lacivert pantolon ve gri blazer ceket ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayakkabı tercihinizi tabanı kahverengi üzeri lacivert renklerinin harmanlandığı oxford ayakkabı modellerinden tercih edebilir kemer tercihinizi de yine kahverengi renklerinden tercih edebilirsiniz. Gündelik giyimler de ise desenli modelleri kot ceket ya da omuzlarınıza bağlayacağınız camel renk sweat ile camel renk bir pantolonu kombinleyebilirsiniz. Pantolon tercihiniz isterseniz chino bir pantolon olabilir isterseniz de jean pantolon tercih edebilirsiniz. Corcik bir ayakkabı ve kemer ile oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kombinlerinize metal ve deri aksesuarlardan ekleyebilirsiniz.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin