Ürünler Ürün Filtre

Markalar Filter Icon

Beden

Renk

Kategori İçin Resim Kot Ceket
Sırala / Filtrele :

Kot Ceket Erkek Modelleri ve kombinleri

Erkek kot ceket modelleri; bugün ki parçamızın hikayesi aslında bir hayli eskilere dayanıyor. Şimdilerde rüzgarından oldukça etkilendiğimiz kot ceket modası yaz kış dinlemiyor, her mevsime her ana her kombine uyum sağlamasıyla 2020'da da göz dolduruyor. Kot ceketin ne olduğunu kısaca tanımlayacak olursak mavi veya indigo boyası ile boyanmış siyah ya da mavi renklerde olan dolaplarımızın bir numaralı kurtarıcısıdır. 90'larda hayatımıza giren jean modası özellikle erkek kot ceket modellerinde ürün skalasını oldukça genişletmesiyle dikkat çekiyor. Street, casual, vitage&retro alanlarında her kombine uyum sağlayan kot ceketler her dönemde tarzınızın göz bebeği olmaya devam edecektir.

Erkek Jean ceket modelleri nelerdir?

Erkek jean ceket modelleri zamansız parçaların başında gelmektedir. Yukarıda belirttiğim tarzlardan birine sahipseniz özellikle içi kürklü erkek kot ceket modellerine bakmanız sizi tarz anlamında bir adım öteye taşıyacaktır.Farklı modelleri, rahat tavırlarıyla gönlümüzün baş tacı erkek kot ceket modellerini bir çok alanda farklı şekilde kombinlemek mümkün.

Peki nasıl kombinleriz?

Jean ceket nasıl kombinlenir? Relax ve cool tavırların ceketi, kot ceket bize hızlı ve tarz bir kombinin kapılarını aralamaktadır. Öncelikle kendi tarzınızı bilmeniz gerekmektedir. Casual bir tarzınız varsa polo yaka beyaz bir t-shırt ve converse ile kahvenizi yudumlarken bir yandan da en sevdiğiniz kitabınızı okuyabilir, bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Büro ya da ofis şıklığı ise eğer erkek kot ceket modellerine başvuracağınız tarz bej tonlarında chino pantolonlar seçebilir, soft renklerle kombininizi tamamlayabilir ve kot ceketinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Jean ceket, kombini kapatmadan her parçanın değerini gösteren bir kombin yapmanız için en kaçınılmaz parçalardandır. Erkek kot ceket modellerinde dikkat edilmesi gereken diğer bir detay kot ceketin gömlek gibi omuzlara oturmasıdır. Bu yüzden ölçülerinizi iyi bilmesiniz. Siz ölçülerinizi bildiğiniz takdirde tarzınızın profesyonel yardımcısı olarak Coulfate hemen yetişecek zaten merak etmeyin.

Coulfate olarak erkek kot modellerini çoğu tarzla bağdaştırıyor ve modanın koruyucuları olan kot ceketleri her zaman el üstünde tutuyoruz. Bazı ceketler kış dostu bazıları yaza geçişte en büyük yardımcı, yani hangi mevsimde olursa olsun gardırobunuzun bir numarasıdır kot ceket.Sonbaharın o güzel renkleriyle kombinlendiğinde kışa geçişin en güzel köprüsü olur kot ceketler, beyaz, kahverengi ve mavi. Doğanın bütün renkleriyle bütünleştiğiniz dingin bir kombin elde edebilirsiniz kot ceketlerle. Erkek jean ceket hem prestijli hem olabildiğine rahat bir görünüm sunan nadir parçalardandır. Bu yüzden ruh haliniz ne olursa olsun kot ceketiniz ve Coulfate ekibi her zaman her kombinde yanınızda. Hem kendinize hem gündelik hayata küçük bir meydan okumadır kot ceket. Ne dersiniz? Hep birlikte okuyalım bakalım meydan.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin