Kombin Önerileri

Kombin Önerileri ve Trend Tavsiyeler

Vücut tipinize, ölçülerinize ve modaya uygun 2019-2020 trend erkek kombin önerileri için erkek giyim kombinleri seçenekleri Coulfate' de. Erkek modasının zamansız parçalarından en moda parçalara kadar güncel modayı takip eden Coulfate, çeşitli kategorileri ile her tarzda trend erkek giyimine ve erkek giyim tavsiyelerine hitap etmeye devam ediyor.

Kombin Önerileri 2020 Modası Nelerdir?

Her sezon değişen modaya ayak uydurmak çalışan bir erkek için oldukça zor bir hal alıyor. Bu nedenle sadece yakışanı ve vazgeçilmez parçaları tercih ederek sosyal mecralardan trendi takip edebiliyor olabilirsiniz. Hatta devamlı değişen moda sayesinde trendlere ayak uyduramadığınızı ve modaya uygun ürünlerden edindiğiniz halde kendinize yakıştıramayıp şık olamadığınızdan şikayetçiyseniz, erkek kombin nasıl yapılır noktasında fikriniz yok ve erkek giyim tavsiyeleri konusunda desteğe ihtiyacınız varsa eğer, Coulfate ailesi sizin sorunlarınıza çözüm buluyor. Tarz sahibi bir erkek görünümü için trend parçalar seçmek elbette önemli. Nerede ne tür kıyafetler giyeceğinizi de bilmelisiniz. Ortama uygun kıyafet seçimleri yaparsanız eğer oldukça tarz ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Seçimlerinizi doğru yaptığınızı düşünüyorsunuz ancak kıyafeti giydiğinizde hala yakışmadan şikayetçi misiniz? O halde kolay gibi görünse de bir ayrıntıyı atlıyor olabilirsiniz. Vücut tipinize uygun kıyafet seçimleri yaparak, giyinmeyi denediniz mi ? Vücut tipine uygun giyinmek küçük bir ayrıntı gibi görünse de aslında en önemli ve hatta kombin oluşturup bitirme aşamasında dahi dikkat edilmesi gereken bir ayrıntı. Aksi halde ne kadar tren ürünler giyerseniz giyin vücut tipinize, yapınıza uygun giyinmezseniz tarz olmanın yanından dahi geçemezsiniz.

Erkek Kombinleri nasıl yapılır?

Erkek giyim aşamasında vücut önemli madem, tipinize uygun olarak giyinmek için öncelikle aynanın karşısına geçip vücudunuzun yapısını analiz etmelisiniz. Omuzlardan aşağıya doğru düz inen bir vücuda sahipseniz eğer dikdörtgen, omuzlar geniş bel kısmı ince ise, ters üçgen, omuzlar dar bel veya göbek çevreniz geniş ise üçgen bir vücuda sahipsinizdir. Eğer bacaklarınız uzun üst bölgeniz kısa ve aşağıya doğru düz inen bir vücut yapınız var ise; kare vücut tipine sahipsinizdir göbekli ve orantılarınız genel olarak oval geliyorsa oval (yuvarlak) bir vücut tipine sahipsinizdir. Trend parçalarda eğer vücut tipinize uygun seçimler yaparsanız tarzınızı gerçek anlamda yansıtabilirsiniz. Trend bir ürünün vücudunuza uyumunu değerlendirerek ürün seçimleri yapın. Aksi halde yine başa sarıp yakışmadığını düşüneceksiniz. Trendleri kendinize uydurun. Eğer uzun bir vücuda sahipseniz uzun tshirtleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ancak kısa bir vücuda sahipseniz uzun tshirtler trend, tshirtünüzün ön yan kısmını pantolonunuzun içerisine alarak çapraz bir duruş oluşturabilir hem farklı bir görünüm hem de trend ürün ile vücut tipinize uygun giyinmiş olursunuz.

Tüm vücut tipleri için en trend spor erkek kombin öneri ve tavsiyeleri Coulfate erkek giyim ve kombin sitesinde stil danışmanları ekibi ile vücut buldu. büyük beden erkek kombinler oluşturma konusunda sizlerde sorun yaşıyorsanız eğer, sitemize ücretsiz üye olabilir stil danışmanlığı hizmeti ile kombin öneri ve tavsiyelerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz sitemizden klasik kombin önerileri alabilir ve 2020 yazlık ve kışlık trend erkek kombinlerinin sahibi de olabilirsiniz. Aynı zaman da siyah severler için Man in Black kaetegorisinde birbirinden farklı tarz kombin seçenekleri bulmanız da mümkün.

2019 ve 2020 yıllarında stil danışmanlarımızdan talep edilen kombin önerileri sizlerle paylaşıyoruz.
Spor kıyafet giyinmeyi seven gençler, ağırlıklı olarak okul kombin önerileri alırken. Tesettürlü bayanlar ağırlıkta olmak üzere kadın kombin önerilerinde en çok klasik kombin önerileri rağbet görmektedir. Stil danışmanlarımız gerek erkek ve gerekse kadın giyimde, yaz ve kış için kombin yapma önerileri hizmetlerine devam etmektedir.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin