Klasik Ayakkabı Kombinleri

Klasik Ayakkabı Kombinleri | Erkek

Erkek klasik ayakkabı modelleri en çok business casual ve business tarzda kombinlerde yakışıyor beyler. Dikkat etmeniz gereken ayakkabının yapılan kombin ile tarz ve stil konusunda çakışmaması noktasıdır. Daha klasik bir görünüm elde etmek için business, spor olmak istersenizde business casual tarzda giyinebilirsiniz. klasik ayakkabı kombinleri ve tarzları konusunda yardım almak için Coulfate sayfamıza tıklayın.

Her sezon ve her mevsim de iş hayatın da ve özel günler için erkek klasik ayakkabı modellerine ihtiyaç duyulur. Bununla beraber her yıl olduğu gibi farklı modellerle kombinlerimizin tamamlayıcı unsuru olmaya devam ediyor. Bu sezon da birbirinden farklı ve şık modellerin sahne aldığı klasik ayakkabı dünyasının zamansız modelleri; oxford, cap toe, monk strap, mokasen, derby, loafer, brogue hiç tartışmasız en iyileridir. Gömlek ve kravat uyumlarından sonra, ayakkabı ile takım elbisenin uyumu gelmektedir. Gardırobunuzun karşısında dakikalarınızı ve hatta saatlerinizi harcadığınız bir gerçek. Gelin takım elbise modeline ve rengine göre klasik ayakkabı seçimlerinizi beraber yapalım.

Klasik ayakkabı nasıl kombinlenir?

Siyah, lacivert, bordo, ekose ya da doğal renkler ile hiç tartışmasız iş hayatınız da tercih ettiğiniz renklerdendir. İşini şansa bırakmayı sevmeyen erkeklerin favori takım elbise rengi olan siyah. Takımınıza uygun olarak klasik ayakkabı renk seçiminde rengi tutturmak renkli takım elbiselere oranla zor değildir. Rahatlıkla her renk ve her ayakkabı tarzı ile tamamlayıcı özelliğine sahiptir. Cop toe, derby, monk strap, brogue ayakkabılarda sınır tanımayın. Seçim sizin. Lacivert takım elbiseniz ile mavi renkte gömle tercih ettiniz, taba rengi monk strap (kemer tokalı) klasik ayakkabı modeli ile ofiste, şık ve günlük arasındaki mükemmel dengeyi koruyabilir tarz bir duruş sergileyebilirsiniz. 

Klasik ayakkabı neyle giyilir?

Lacivertin tonları ile bordo renkte mokasen ayakkabı gibi klasik ayakkabılar da henüz modası geçmeyen klasik modellerden. Aynı zaman da resmiyetin dışında mokasen Siyah takım elbiseler kadar olmasa da siyah kadar ağırbaşlı ve uyumlu renk dengesini oluşturabileceğiniz renk bordo. Ayakkabı seçimlerinize özen gösterip, siyah ve lacivert tonlarında monk strap, loafer, oxford tipi ayakkabılarınızı lacivert ve taba renkleri ile risksiz tercihler de bulunabilirsiniz. Genç ve kendini genç hisseden tarz sahibi erkeklerden iseniz ve karışık renkler de bir takımınız da var ise, modayı en ön sıradan takip ediyorsunuzdur. Ekose desen bir kombin için sıradan bir model tercih etmek kombinin enerjisini stabil tutacaktır. Bu nedenle canlı ve enerjik görünümü kaybetmeniz adına sivri burunlu bileği saran bir bot ya da sezonun yükselen trendi desenli loafer ayakkabı modelleri ilk tercihiniz olabilir. Kış mevsiminde dahi ferah tonları üzeriniz de taşıyın, her ne kadar bej ve krem renkleri yaz mevsimi için düşünülse de, kaşe bir paltoyla kış sezonunda kullanmak çok doğal bir görünüm oluşturacaktır. Ayakkabı seçimize gelirsek oxford tibi kahve, yeşil taba renkleri ile şık uyumlu oldukça naturel bir şekilde bütünleştirebilirsiniz.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin