Kategori İçin Resim Kemer
Sırala / Filtrele :

Erkek Kemer Modelleri ve Kombinleri

Kemer herkesin bildiği üzere pantolonlarımın düşmemesi için icat edilen bir üründür. Fakat bi gerçek var ki kemer ciddi bir aksesuar. Kadınıyla erkeğiyle kombinlerimizi süsleyen büyük bir detay. Amacımızı artık daha estetik ve şık bir biçimde kullanıyoruz. Peki ya ne kadar doğru kullanıyoruz? Hangi pantolonda ne tür kemer kullanacağımızı biliyor muyuz? Coulfate.com da bulunan kemerleri hangi kombinlerde nasıl kullanıldığını incelemenizi tavsiye ederim.

Erkek Kemer

Erkek kemer denince ilk akla gelen, giyimine ve aksesuara özen gösteren erkekler olsa gerek. Tarzı ve şıklığı üzerinde bulunduran erkekler, ayakkabının rengi ile uyumlu kemer seçimine son derece dikkat ederler. Bizde erkeklerin bu dikkatine kulak vererek coulfate'de birbirinden farklı yüzlerce kemer çeşitleri sizlerin beğenisine sunmaktayız. Örgü kemer modellerinden, sade siyah kemer modellerine kadar farklı erkek kemer çeşitlerinden dilediğinizi üzerinize yakıştırabileceksiniz.Dilerseniz kemerlerin kullanıldığı kombinleri inceleyerek farklı fikirlerde edinebilirsiniz. Kadınlara oranla, kemer modelleri erkekler için oldukça az tasarlanmıştır. Ama bu tarzınıza engel değildir. Önemli olan kombinlerdeki yapmış olduğunuz uyumdur.

Özellikle kumaş pantolonlar için tercih edilen kemer türüdür deri kemer. Daha ince ve abartısız bir şekilde kumaştan oluşan kombininize müthiş bir uyum sağlayacaktır. Bir çok deri çeşidi ile birbirinden farklı erkek kemer modelleri üretilmekte olup, sunni deriden üretilenlere nazaran gerçek deri kemer fiyatları daha pahalıdır. Derinin kalitesi kemerin uzun ömürlü ve kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Tarz giyinme ile pahalı giyinmeyi karıştırmamak gereklidir, bu sebeble Coulfate tüm erkeklerin tarz olması için hem sunni hemde gerçek deri kemer çeşitlerine yer vermiştir.

Her geçen yıl modanın değişen serüveni illaki kemerde de etkisini göstermektedir. Giyim tarzları farklılık göstermesinden dolayı, erkek kemer modelleri haliyle değişiklik göstermektedir. Yeni kreasyonlar, iyi giyinmeyi seven erkeklerin dikkatini çekerek neyi nasıl giyeceği konusunda araştırmaya itmektedir. Klasik giyimde, sunni veya deri ince kemerler seçilirken, örgü kemer ve süet kemerler spor giyimde daha çok tercih edilmektedir. Coulfate ile stil danışmanınıza danışarak kıyafetlerinize uygun kemer modellerinden alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca kemerin tokası o kadar önemliki, kemerin desenini ve kalitesi gölgede bırakabilir.

Kalın kemer mi veya ince kemer mi kullanmalıyım derseniz aslında giymiş olduğunuz pantolonlar sizi cevabını vermektedir. Pantolonların kemer köprüleri ince vaya kalın olması sizin nasıl bir kemer seçeceğinizi söylemekte. Dikkat ederseniz jeanler hep kalın köprüye sahiptir ve kalın erkek spor kemer kullanılmalıdır. Kalın kemer, bacak boyu uzun olanları daha uzun, bacak boyu kısa olanları yine daha uzun göstermektedir.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin