ÜRÜN KATEGORİSİNİ SEÇİNİZ
İPTAL

Erkek Kahverengi Kazak Kombinleri

Bone Color Sweater and Stone Color Jean Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Coffee Crew Neck Sweater and Black Pants Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Polo Neck Tricot Sweater and Beige Gabardine Pants Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Erkek Kahverengi Kazak Kombinleri ve önerileri

Kış mevsiminin kurtarıcı rengi olan kahverengi kışın soğuk ve kasvetli havasını yumuşatarak, yumuşacık kazaklarla, koyu renk ceketlerle, kalın atkılarla karşımıza çıkıyor ve her kıyafette kullanımıyla ön plana çıkıyor. Günlük hayatta cool ve özenilmiş görünmek pahalı kıyafetlerden değil doğru renkleri doğru kombinlemekten geçiyor. Coulfate, erkek kahverengi kazak kombinlerinde her zaman şık detayları bir araya getiriyor ve stilistinize yardımıyla günlük hayatta sizi bir adım öne çıkarıyor.

Erkek kahverengi kazak altına ne giyilir? Kahverengi kazak neyle giyilir ve nasıl kombinlenir?

Erkek kombinlerinde özellikle kışın pastel ve koyu tonların uyumu tercih edilmektedir. Sizin de tahmin edeceğiniz üzere renk uyumu her anlamda bir kombinin can damarıdır. Kombinin ten renginizle uyumu, kombin renklerinin mevsime uyumu ve kombinin kendi içinde ne kadar uyumlu olduğu kıyafetleri belirlemede ilk adımdır. Kahverenginin en uyumlu olduğu renklerden biri erkeklerin yine kombinlerinde fazlaca kullandığı bir renk olan mavidir. Kahverenginin ağır, asil ve ciddi görünümünü mavinin yumaşak ve güven veren havasıyla kırabilir, elegan bir görünüme kavuşabilirsiniz. Koyu kahverengiyi lacivert ile kombinleyerek ciddi bir toplantı da dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz aynı şekilde açık ve açık kahverengiyi kombinleyerek bir çırpıda ofis şıklığını yakalayabilirsiniz.

Erkek kahverengi kazak modellerinde uyum sağlayabileceğimiz diğer bir renkte yeşildir. Doğanın en güzel tonlarında olan kahverengi ve yeşil bir araya geldiğinde hem yaz hem kış için vazgeçilmez hale gelmektedir. Kahverengi kışın vintage modellerde sıkça kullanılarak vintage severlerin de vazgeçilmezi haline gelmiştir. Koyu kahverengi özellikle örgü kazaklarda kullanılmakta, bir zincirle sokak modasına uygun hale gelmekte ve dönem modasını yaşatmaktadır. Doğru bir erkek kahverengi kazak kombini yapmak istiyorsak pantolonumuz ve ayakkabımızı doğru seçmeliyiz, kahverengi kazakla açık renk bir ayakkabıyı yahut botu kombinleyebileceğimiz gibi açık renk sütlü kahve bir ayakkabı ile kombini tamamlayabiliriz.

Kahverengi kazaklarımızı içine açık ton bir gömlekle kombin yapabilir, görünen kravatı koyu renk seçerek dikkatleri kahverengi kazağımızda toplayabiliriz. Her kombinde olduğu gibi burada da detayların önemini göz ardı etmemeliyiz. Kahverengi kazak kombinlerinde kalın tokalı bir kemerle spor şıklığını, lacivert klasik bir botla da ciddiyeti, kahverengi kazak içine açık ton bir gömlek ve kravatla ofisi, vintage kazak ve zincirlerle sokağı yakalarken hiçbir kombinden eksik etmediğimiz koyu ton saatimizi de unutmamak gerek tabii. Kahverengi desenli kazaklar bize yılbaşı mutluluğunu hatırlatıyor, e malum ufaktan kışta geliyor hem yılbaşında güzel bir partinin yıldızı olmak hem de yeni yıla şık bir kombinle girmek için hemen bir tane kahverengi kazak edinmenizi tavsiye etmeden geçemeyeceğim. Coulfate olarak yeni yılda da sizi ortamların en tarzı yapmak için buradayız. Tarzınıza yardımcı stil danışmanları olarak buyrun sitemize bir göz atın.

MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin