Kaban Kombinleri

Haki Yeşili Kaban ve Boğazlı Kazak Erkek Kombin

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Erkek kaban kombinleri yaparken dikkat etmeniz gereken husus, yapmış olduğunuz kombine uygun bir kaban seçmeniz olacaktır. Çok renkli bir kombin yapmışsanız renk dengesi açısından kabanınızı tek renk seçmenizi öneririm. En trend erkek kaban kombinleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kış aylarında ne giyerseniz giyin dış mekanlarda üstüne giyilecek kaban ve ayakkabı gözükeceği için kaban kombini yapılırken en çok dikkat edilmesi gereken şey ayakkabıyla kabanın uyumudur. Çeşitli kaban modellerine bağlı olarak uygun kışlık ayakkabı modelleri de değişmektedir. Sonbahar ve kış aylarında kullanılan kaban kombinleri erkeklerin çok sevdiği botlarla tamamlanıyor.

Erkek Kaban Kombinleri

Uzun şal yaka kaşe kabaları ve uzun kaşe kabanları, kalın spor ayakkabılarla kombinlemeniz çok şık olacaktır. Erkek kaban modelleri arasında son zamanların trendi olan sneaker ayakkabı modelleriyle uzun kaşe kabanları bir araya getirerek kabanın ciddi stilini sokak stiline taşıyabilirsiniz. Burada önemli olan tercih ettiğiniz ayakkabıyla kabanın renk uyumudur. Gri kaban modellerini giymeyi tercih ederseniz, böylece gri kaban kombinlerini her renkte ayakkabı ve botla kombinleyebilirsiniz. Seçeceğiniz ayakkabı modelinin daha kaba hatlara sahip olması kabanın tarzıyla uyumu açısından oldukça önemlidir. Çünkü daha narin hatlara sahip olan ayakkabılar kabanın ağırlığını taşıyamayabilir. Kahverengi olarak tercih edilen kabanlarda ise siyah renk ayakkabı seçimi on numara olacaktır. Kırçıllı olan kaban modellerini de ayakkabılarla kombinlemek oldukça kolaydır.

Kaban Nasıl Kombinlenir?

Gömlek modelleriyle de erkek kaban kombinleri yapabilirsiniz. İpek veya düz gömlek modelleriyle yapılacak olan kombinde kaban seçimi yaparken daha çok düz yaka kaşe kabanlar tercih etmeli, altına bot tercih ederek kombini tamamlamalısınız. Bu kombini yaparken kısa kabanlar giyerek de botla daha uyumlu hale getirebilirsiniz fakat kısa kabanlarda sizi soğuktan koruğu halde sert hava şartlarında uzun kaban kombinlerini tercih etmeniz daha iyi olacaktır.

Kaban Neyle Giyilir?

Kırçıllı kabanlar daha ciddi modellerdir bundan dolayı kırçıllı kabanı corcik ayakkabı modelleriyle tamamlamak daha uygun olacaktır. Klasik ayakkabı modelleri içerisinde günlük giyime en uygun ayakkabı modeli ise corcik model ayakkabılardır. Birçok çeşide sahip olan corcik ayakkabı kırçıllı kaşe kabanlara uyan modellerdir. Klasik ayakkabılar kırçıllı kaşe kabanlara daha sert ve ağır bir hava katarken, corcik ayakkabılar günlük giyime uygun daha spor bir hava katacaktır. Seçtiğiniz kaban modeli ne kadar ağır olursa olsun boğazlı kazaklarla ve kumaş pantolonlarla kombinleyebilir, günlük ayakkabılarla, botlarla veya klasik ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

Erkek stilinde klasik bir kaban gardırobun olmazsa olmazıdır. Zamansız bir model tercihi yapacağınız bir kabanı hem uzun süre kullanabilir hemde her duruma hazırlıklı olarak her ortamda giyebilirsiniz. Örneğin kış aylarında takım elbise giymeniz gereken bir durumla karşı karşıya kaldınız üzerine giyeceğiniz sportif bir mont bütün şıklığınızı gölgeleyebilir. Bunun olması önlemek içinse erkeklerin gardırobunda klasik bir kaban bulundurması iyi olacaktır.

Coulfate'in yeni koleksiyonlarında birçok farklı erkek kaban indirimli modellerini bulabilir, dilediğiniz erkek kaban montlar ile kombinler yapabilir veya sizin için hazırlanmış erkek kaban italyan kesim kombinlerini tercih edebilirsiniz. En iyi erkek kaban modelleri şimdi coulfate'de.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin