Erkek İp Bileklik

Erkek İp Bileklik Modelleri

Boncuk modelleri sevmeyen erkekler için erkek ip bileklik modellerini öneriyoruz. Daha sokak stiline yatkın olan erkekler için önerdiğimiz bu modeli klasik giyimi seven erkeklerde klasik saatlerinin yanında kullanabilirler.

Erkek ip bileklik modelleri ve çeşitleri nelerdir?

Erkek ip bileklik modellerini ve çeşitlerini hemen hemen her kombinde rahatlıkla kullanabilir ve aynı zaman da uyumlu ve şık görünüm elde edebilirsiniz. İp bileklim modelleri arasında gündelik kombinleriniz için siyah, lacivert, yeşil, gibi renkleri kombinleyebilirken, şık ve göz alıcı kombinleriniz ile de kahve, krem, haki yeşili, siyah gibi renkleri tercih ederek kullanabilirsiniz. Kombinleriniz de bilekliklerinizin tarzı ile kombininizin tarzının birbiri ile uyumlu olmasına ve hatta renklerinin de birbiri ile uyumlu olmasına dikkat etmeniz de fayda var.

İp bileklik modelleri tasarım özelliği bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bileklik modellerinde ayarlanabilir ip bağcıklı, birbirinden bağımsız bağlanabilir ipli, deri ve keten ip detaylı, metal detaylı, örgü model, burgulu model, farklı ve uyumlu iplerin bir arada kullanıldığı deri ip bileklik gibi daha birçok model tasarımları mevcut. Gündelik tarz da kombinleriniz de denim şıklığında kot ceket ve kot pantolonlarınız ile deri kordonlu saatlerinizin yanında eşlik etmesi için ip bileklik modellerinden tercih edebilir uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz. Şık kombinleriniz de de metal saatlerinizin yanında eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda da sokak stili tarzında deri ceketleriniz ile yapacağınız kombinleriniz de deri ceketiniz ile uyumlu ip bileklik modellerinden yararlanabilirsiniz. İp bileklikleriniz ile uyumlu birçok farklı aksesuarları da eşlik etmesi için farklı aksesuarlara kombininiz de yer verebilirsiniz. Kombin parçalarınızı bir araya getirdikten sonra uyumlu bileklikler tercih edin. Aynı zamanda da kıyafetiniz ile uyumlu renkler de bileklikler tercih edin. Bu sizin iyi bir görünüm elde etmeniz de çok büyük yararı olacaktır. İp bilekli modelleri seçerken kombininiz de kullanacağınız ayakkabılar ile renkler de tercih edebilirsiniz. Hatta sneaker ayakkabılar ile daha gündelik, hareketli renk modelleri tercih edebilirsiniz. Şık kombinlerinizde de metal detaylı ve sade bileklikleri tercih edebilirsiniz. Erkek ip bileklik modelleri için kombin oluştururken bilekliğinizden referans alarakta kombinler oluşturabilirsiniz. Bilekliğiniz şık ve sade bir görünüme sahip ise business casual kombinleriniz de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Cesur seçimler yaparak daha hareketli kombinler elde edebilirsiniz Eğer kombin ve bileklik arayışında iseniz doğru adrese yani Coulfate' desiniz. İp bileklik ve modellerinde geniş bir yelpazeye sahip olarak kaliteli ip bileklik modellerini sizler için tedarik edip uyumlu bir çok kategoride sizler için kombinledik dilerseniz kombin olarak dilerseniz tek bir ürün halinde uygun fiyat ve keyifli alışveriş imkanından yararlanarak ip bileklik sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi ve kombinleriniz de referans fikirler arıyorsanız sizi sitemiz de ki kombin ve ip bilekli modellerini incelemek üzere sitemize davet ediyorum.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin