İç Giyim

İç Giyim Erkek Modelleri

Dış giyim artık günümüzde çok önemli beyler, dışarıda çok çetin şekilde stil savaşları var farkındayız. Bu savaşta dış giyim kadar iç giyim de önemli. Dış giyiminize verdiğiniz önem ve itinayı iç giyiminize de vermeniz gerekiyor. Erkek iç giyim modelleri arasında tercih yaparken klasik siyah, beyaz, gri atlet ve boxerlarınızın yanında yazılı, baskılı, desenli ve renkli erkek iç giyim modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Emin olun üzerinizde yarattığı inanılmaz etkiyi fark edeceksiniz.

Erkek iç çamaşır modelleri 

Dış giyim kadar erkek iç giyim modelleri de sezon dan sezona değişiklik gösteren modaya ayak uyduruyor. Bu değişen ve gelişen moda ile erkek iç çamaşır modelleri arasında; Atlet, boxer, slip, külot, çorap gibi modelleri yer almaktadır. İç giyim hususunda kaliteyi ve konforu hissetmek ön planda olması gerektiğinin bilincinde olup bu yönde alışverişler yapmak gerekir. İç giyim kıyafetlerinde hijyenik seçimler yapmak sizin yararınıza olacaktır.

Atlet giymek vücudu toparlayıp daha fit görünmenizi sağlar. Atlet modellerinde pamuk, modal, elastan kumaş özelliklerinden tercih etmeli sentetik özellikli kumaşlardan kesinlikle uzak durmalısınız. Sentetik kumaşlar devamlı terlemenize yol açar ve terinizi emme özelliği bulunmayan bir kumaş özelliğidir. Sağlığınız ve oluşa bilecek kötü koku nedeni ile imajınızı zedeleyeceği için sentetik türü kumaşlardan uzak durmalısınız.

Pamuk karışımı fazla olan boxerların terleme ve rahatsız etme konusunda sizi fazla üzmeyecektir. Günlük temponuzda sizi esnekliği ve saran yapısı ile formda tutabilecek yapıya sahiptir. Slim fit pantolonunuzun altından boxer izi görünmemesi için etek ucu dikişli boxer modellerinden tercih edebilirsiniz. Bedeninizi aşırı derecede sıkmaması için daima bedeninize uygun modeller tercih edin. Sade, çizgili, kareli ve birbirinden farklı resim boxerlarının yapılmasıyla erkek iç çamaşır rengarenk bir dünyaya kapıları açılmıştır. Bir şort misali giyilen boxerların önden düğmeli olanları kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır.

Slip ve külot modellerinde de içerisinde istenilen ölçüde nefes alabilen ve ergonomik açıdan kolay olan modelleri tercih etmelisiniz. Pantolon ya da şort giydiğinizde iç çamaşır izi belli etmeyen ürün ve geniş model ağları içerisinde konforlu kullanım sağlayan ürünleri analiz ederek seçimler yapmalısınız. Pamuk, modal, elastan özellikte üretilen doğal lif kaynağı kullanılan kumaş özellikleri seçmeli ve sentetik kumaş özelliği olan iç giyim ürünlerini kullanmamaya özen göstermelisiniz. Bu sayede terleme, ardından kötü koku veya herhangi bir rahatsız his ile karşılaşmamak için doğal liflerden oluşan iç giyim ürünleri tercih etmelisiniz. Yaz aylarında hava alabilen incelikte ve bedeni normal oranda saran iç çamaşırları tercih ederseniz daha rahat ve konforlu hissetmeniz kaçınılmaz olacaktır. Aynı zaman da kış sezonunda da vücut ısınızı koruyan ve nem kontrolü sağlayan modelleri tercih etmelisiniz. İç giyim ürünlerinde daima kullanım talimatlarını okumalı ve talimatlara uygun bakımını yapmalısınız. En de boy da yıkama sonucunda küçülmeler gibi sorunlarla karşılaşmamış olur, ilk gün ki rahatlıkta kullanmaya devam edebilirisiniz.

Coulfate; Slim fit kalıp özelliği kullanarak bedenini saran, esnek ve rahat boxer modelleri ile günlük hayatınızda hemen hemen her alanda kullanılabilecek formda erkek iç giyim modelleri müşterileri ile buluşturuyor. Kaliteyi ucuza almak isteyen erkekler sitemizi ziyaret edebilir erkek iç giyim modellerine kolay ve kaliteli alışveriş imkanı ile sahip olabilirsiniz.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin