Ürünler Ürün Filtre

Markalar Filter Icon

Beden

Ekartman

Renk

Kategori İçin Resim Günlük Ayakkabı
Sırala / Filtrele :

Erkek Günlük Ayakkabı Modelleri ve Kombinleri

Seçeceğiniz erkek günlük ayakkabı modeli hemen hemen her kombine ve her renge uyum sağlayacak olmalıdır. Fakat günlük giyilecek olması ayakkabının çabuk kirleneceği anlamına gelmektedir. Özenli giyinilmeyi gerektirecek günlük ayakkabılar kombininizde temiz ve rahat bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Spor giyimin ve casual giyimin vazgeçilmez parçası olan erkek günlük ayakkabılar sizi fazlasıyla tarz gösterecektir.

Erkek günlük ayakkabı modelleri seçimi ve günlük ayakkabının önemi?

Günlük ayakkabı seçiminde öncelikle iş veya okul hayatındaki tempomuzu göz önünde bulundurmamız gerekmektedir. Genelde erkekler sabah erken saatte evden çıkıp akşama kadar sürekli bir telaş içerisinde oradan oraya koşturmaktadır. E haliyle ayakkabı ve ayak sağlığı önemli bir faktör haline gelmektedir. Ayak sağlığının önemi bir yana günlük seçeceğimiz ayakkabıda erkekler rahat hava alabilen ve bir ayakkabıya ihtiyaç duymaktadır.

Ayakkabı seçiminden önce kendinizi bir analiz etmeniz doğru seçim için en akıllıca bir adım olacaktır. Ayak yapınız taraklı mı değil mi? Ayak tabanı düz mü değil mi? Ayağınızda herhangi bir sağlık açısından sorun var mı? gibi sorular bedenen karşılık bulması gerekenlerdir. Şimdi gelelim fikri özelliğinize, günlük giyim konusunda seçtiğiniz tarz nedir? Basic, casual, business casual, street, gibi gibi... sonuçta alacağınız her ne kadar günlük olsada tarzınızı yansıtması önem taşır. Alacağınız ayakkabı süreklilik arzettiği için renkler önemlidir. Genel renk kombinasyonlarınız nelerdir onları bir göz önüne getirin ve ayakkabı rengi konusunda mutabık kalın. Diğer bir soru gün içerisinde ayakkabıyı ne kadar kullanıyorsunuz? Kullanım süresi çok önemli tabi burada başka faktörlerde var ki sürekli hareket halinde mi olunuyor yoksa masa başı iş mi yapılıyor gibi. Bu sorularımızın karşılığı bizi bilinçli bir yönde günlük ayakkabı almaya itecektir.

Şimdi gelelim ayakkabı seçimine; Ayaklarımız sabah dinlenmiş durumda olduğu için normal boyutlarında iken akşam üzeri artık harekete bağlı olarak şişmiş olacaktır. Bu nedenle günlük ayakkabı alışverişlerini akşama bırakalım beyler, böylece şiş ayağa olan ayakkabı sizi sonra hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Alacağınız günlük ayakkabı ne tam ayağınıza olmalı ne de çok bol olamalı daha sonra açar diye ayağınıza eziyet etmenizin manası yoktur. Ayak parmaklarının ayakkabı ucuna yapışmaması gerekiyor mümkünse 10 mm kadar mesafe olması parmak rahatsızlığının önüne geçecektir. Ayrıca alacağınız günlük ayakkabının hava geçirgenliğine dikkat etmemiz ayak nemi konusunda sizi baya rahatlatacaktır. Ne kadar nem o kadar bakteri demektir ki mantar hastalığının başlıca sebebi nemdir.

Günlük ayakkabı seçimi konusunda coulfate'nin stil danışmanlarından destek alabilirsiniz. Sizden alacakları doğru bilgiler ışığında size en uygun ayakkabı konusunda yardımcı olacaklardır. Hem tarzınıza uygun hemde yeni bir tarz için ayakkabı modellerini size tavsiye edecektir. Uygun fiyatlı gündelik ayakkabı modelleri ile tarz kalmanız dileğiyle.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin