Gri Hırka Kombinleri

Gri Hırka ve Ekose Desenli Havuç Pantolon Erkek Kombini

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Erkek Gri Hırka Kombinleri

Şimdi sizi birazcık hafif bir rüzgarın estiği, Güneş'in yavaştan batmaya hazırlandığı bir sonbahar akşamına götüreceğim. Sonbahar ve ilkbahar aylarında içine giyilen t-shirtlerle, kışınsa içine giyilen gömleklerle kombinlerin yıldızı olan gri hırka esintili akşamların en büyük kurtarıcısı rolünde karşımıza çıkıyor.

Resmen baş ucumuzda her an yanımızda olmalarını istediğimiz en anlamlı yegane dostumuzdur hırkalar... Kombinlerinizin üzerine kabanlarınızın altına rahatlığı ve sıcaklığını iliklerinize kadar hissettirecek erkek hırkalarını denemenizde fayda var. İçinizi ısıtacak, zevkinize uygun erkek gri hırka kombinlerine erişmek için sizi Coulfate'e bekliyoruz. Gri hırka ile kombinlenir? Gri hırka altına ne giyilir? Şimdi gri hırka kombinleme aşamasını inceleyelim

Gri Hırka Nasıl Kombinlenir?

Salaş görünümlerin, cool tavırların ve biraz da asiliğiyle gri hırkalar doğru kombinlendiğinde tarzınızın bir numarası olmaya aday niteliktedir. Gri hırka kombinleri erkek modelleri hem örgü hem de sweatshirt olarak kullanabileceğimiz, her zaman basic stilleri hatırlatır bize fakat istediğinde çok klasik bir kombinde de farklı sonuçlar elde edebileceğimiz hareketli bir parçadır hırka. Üstüne geçir çık parçası olan gri hırka, markete giderken de spora giderken de hatta tatlı bir buluşma için de uygun hale getirilebilir çok yönlü ve hareketlidir. İçinize lacivert bir gömlek, üzerine gri örgü bir hırka ve altına chino koyu renk bir pantolonla çabasız, tarz bir hava yakalayarak gittiğiniz mekanda sadece hırkanızla tarzınızı konuşturabilirsiniz. Tarz konuşturmaktan bahsetmişken, siz hiç çaba göstermeden size harika kombinler hazırlayarak, birlikte tarzınızı keşfederek sizi bambaşka yerlere götürdüğümden bahset miydim? Neyse bu biraz kendimi övmeye girdi sanırım, hızımı alamadım. Tamam, konu dağılmasın gri hırkaya tekrar dönüyorum öyle hemen unutulacak bir parça değil zaten. Örgü gri hırkalarınızın içinize siyah veya beyaz bir t-shirtle kombinleyelim sonrasında altına skinny siyah bir pantolon düşünelim altına siyah chelsea botları geçirdik mi? Durun durun bitmedi, aksesuar hala önemli bir detay bileklik yahut saatimizi de taktık mı, işte! Tamam. Artık mükemmel bir akşam yemeğinden after partye gitmemek için hiçbir sebebimiz yok. O yemeğin yıldızı şimdiden belli bizce.

Gri Hırka Altına Ne Giyilir?

Hep party dedik sokak dedik, şimdi biraz çalışalım. Gri hırkanızın içine giyeceğiniz açık mavi gömlek ve kırmızı bir kravatla, ofisin boğucu havasını üstümüzden hemen atıyoruz, belki tarzınıza gelen harika yorumlardan biraz bunalabilirsiniz ama o kadar olur artık. Ufak tefek detaylardan bahsedecek olursak, eğer önü fermuarlı ya da düğmeli bir gri hırkaysa tercihiniz altından görünen bir t-shirt seçimi kazağın değerini azaltabilir, biz isteriz ki aldığınız o tek gri hırka tüm kombinin yükünü taşısın. Fazla mı yüklendik ne? Öyle oldu biraz ama gri hırka kombinleri erkekte önemi yadsınamaz. Aksesuarlarla taçlandığı zaman örneğin jean pantolonunuz da bir zincirle yahut kalın tokalı siyah mat bir kemerle, tamamlanmakla kalmaz kombin kendini üst bir segmente taşır.

Gri Hırka Neyle Giyilir?

Coulfate olarak gri hırka kombini erkekleri sıcacık tutan yönünü seviyoruz. Coulfate stilinize yardımcı danışmanlarıyla her ortamda her mevsimde ve her anda yanınızda. Bence tanışmalıyız artık. E hadi bekliyorum, o zaman tarzını keşfetmek üzere, görüşürüz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin