Erkek Fötr Şapka

Erkek Fötr Şapka Modelleri

Tarz sahibi erkeklerin sıklıkla kombinine eklediği parçalardan olan erkek fötr şapka ile karşındayız. Kombinine uyumlu renklerde tercih ettiğinde son derece farklı ve şık bir görünüm elde edebileceksin. Ek olarak aksesuarlar ile desteklemen gereken kombinini son derece şık bir şekilde gözler önüne serebilirsin.

Erkek fötr şapka modelleri ve çeşitleri nelerdir?

Erkek fötr şapka modelleri arasında geniş fötr ve ince fötr modelleri ile tarzınıza ve zevkinize uygun modeller tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda şapkanın tokalı, şeritli, tüy detaylı modelleri de şık ve tarz kombinleriniz ile rahatlıkla kombinler oluşturabileceğiniz modelleri arasında yer almaktadır. Fötr şapka modelleri kumaş özelliği olarak kış aylarında kaşe, kaşmir ve yün kullanılarak sık ve sert bir yapıda konforlu kullanım sunuyor. Hem kış mevsiminin soğuk ve rüzgarlı olmasından korunuyor hem de kombinleriniz uyumlu görünümü yakalayarak şık ve bir o kadar tarz bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Yaz mevsiminde de hasır örgü ve ince dokunmuş lifler ile tasarlanan şapka modelleri ile güneşten korunarak iyi bir görünüm elde edebilirsiniz.

En çekici fötr modelleri renkleri arasında elbette ki siyah geliyor. Kombininiz ile uyumlu bir görünüm ve çarpıcı bir görünüm elde etmek için bordo, haki, hardal sarısı, kahverengi modelleri bu sezon oldukça revaçta. Uyumlu renklerde kombinler oluşturarak oldukça tarz bir görünüm elde edebilir, kullanım konforlarından da yararlanabilirsiniz. Şapkalarınızın kullanım talimatı etiketini okuyarak bakımlarını talimatlara uygun yaparak ilk gün ki kullanım konforundan yaralanabilirsiniz. İster gündelik hayatınız da isterseniz de, şık kombinleriniz ile ��zel günler de, sokak stilinde havalı bir görünüm için kombinlerinizi farklı şapka modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Fötr şapka seçimlerinizi yüz tipinize ve ten renginize uyumlu renkler ile tercih etmeye özen gösterin. Şapka modellerinizi seçerken omuzlarınızın geniş ya da dar olması sizi bambaşka bir görünüm sergilemenizi etkileyecektir. Omuzlarınız dar ise geniş siperli fötr şapka seçimleri yaparsanız eğer boyunuzu basık kısa bir görünüm sergileyecektir. Bu nedenle daha dar siperli omuzlarınızı kapatmayacak genişlikte siperli fötr şapkaları tercih edebilirsiniz. Omuzlarınız geniş ise omuzlarınız ile orantılı genişlikte şapka modelleri seçerek uyumlu bir görünüm sergileyebilirsiniz. Gündelik tarzda kombinleriniz de daha az şık modeller tercih etmelisiniz. Hatta biraz sportif görünümde fötr şapka tercih edebilirsiniz. Gömlek ve slim fit kumaş pantolon ile gündelik şıklıkta bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kış mevsiminde özel bir davete katılacaksanız eğer şık bir görünüm için kabanınızın rengi ile uyumlu renkte, tokalı bir fötr şapka ile kombinleyebilirsiniz. Klasik blazer ceket, gömlek ve slim fit bir pantolon ayakkabınız kemeriniz ile uyumlu renklerde tercih edebilir, ayakkabılarınız şapkanız ile aynı renklerde tercih edebilirsiniz. Aksesuar olarak kombininize bir fular ekleyebilirsiniz. Sokak stilinde jean, kazak, bağcıklı bot ve deri ceket kombinleriniz de şeritli fötr şapka modellerini tercih edebilirsiniz. Aynı kombini trençkot ile de deneyebilir bu sefer chelsea bot ve tokasız fötr şapka modellerinden tercih edebilirsiniz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin