Ürünler Ürün Filtre

Markalar Filter Icon

Beden

Kategori İçin Resim Eşofman Altı
Sırala / Filtrele :

Eşofman Altı Erkek Modelleri ve Kombinleri

Paçası Lastikli Eşofman

Jogger eşofman altı rahatlığı bakımından günümüz de gündelik tarz giyim için tercih edilse de yine de eşofman olarak spor aktiviteleri için de tercih edilen kitle mevcut. Erkek jogger eşofman altı model özellikleri içerisin de bel ve paça kısmı lastikli, ipli, çıt çıt ve fermuar kapamalı modelleri gündelik ve sportif giyim için tercih edilen özellikleri arasındadır. Kullanım konforu sağlayan ihtiyaca uygun olarak tercih edilebilecek paça detayların da lastikli yani jogger eşofman erkek modelleri, büzgülü, boru paça modelleri yer alarak kullanım konforu sunar. Jogger eşofman erkek kullanıcıların yaptığı sporlarla uyumlu paça modellerinde genel olarak bol paça, boru paça, dar paça, lastikli modelleri zevke göre tercih edebilir.

Paçası lastikli eşofman altı, kullanılan kalıp özellikleri sayesinde vücut tiplerine uygun olarak regular fit, slim fit, skinny kesim modellerinden birini değerlendirme imkanı sunar. Kalıp özellikleri içerisinde standart kalıp jogger eşofman altı vücut tipine uygun olarak tercih edilebilecek modellerini içerisinde barındırmaktadır. Kumaş özelliği olarakta paraşüt kumaş, dalgıç kumaş, su geçirmez kumaş eşofman altı erkek spor giyim için değerlendirilebilecek konforlu kumaş özellikleri arasındadır. Jogger pantolonlar, pamuk ve modal gibi doğal lif menşeili olması ile rahat bir kullanım sunarken, hareket kolaylığı sağlaması açısından elestan ve likra karışımlı kumaşları tercih etmek paçası lastikli eşofman altı için önemli kriterlerdendir. Polyester ve sentetik özellikli joker eşofman altı modellerinden kesinlikle uzak durulması gereken pantolon menşeilerindendir. Kış mevsiminde vücut ısısını koruyan yaz mevsiminde de hava alabilen esnek modelleri tercih edilebilir eşofman altı seçeneklerindendir. Paçası lastikli eşofman altı genç ve kendini genç hisseden kitleye hitap eder.

Jogger Eşofman Altı

Doğa sporları, engebeli yollar, kaya tırmanışları, tempolu koşu, hızlı yürüyüş, fitness gibi farklı spor dallarında kullanılmaya uygun yumuşak dokulu esnek kumaş yapıya sahiptir. Hafif egzersizler için de tercih edilebilen jogger eşofman altı sabah ve akşam tempolu yürüyüşlerinde yumuşak tabanlı ayakkabılar ve kapüşonlu sweatshirtler ile uyum içerisinde değerlendirilebilir. Hafta sonu aile ile bir doğa etkinliğin de elestan kumaş özelliği ile rahat bir hafta sonu tatili geçirmeyi sağlar. Gündelik stilde temel kıyafetler olan tişört, kot ceket kıyafetler ile sportif şıklıkta kombinler oluşturmak için uygun modellerdendir. Bunların yanı sıra jogger eşofman altı pantolonlarını imaj ve rahatlık açısından gündelik hayatta model özellikleri verilmiş modelleri denim kombinlerde değerlendirilebilir uygun kıyafetlerdendir. Kombin içerisin de kullanılan diğer kıyafetlerin birbiri ile uyum sağlandığı sürece sokak stili ve okul stili kombinlerinde de rahatlıkla tercih edilebilir. Sokak stilin de farklı model özelliklerine sahip outfit jogger erkek eşofman altı kombinler de sweatshirt, deri ceket ve birer botlar ile kombinlenebilir. Sportif ve şık bir duruş için kendinden desenli spor beyaz gömlekleri asimetrik model özellikli siyah jogger eşofman altı ve hemen altına yumuşak tabanlı bir spor ayakkabı kişiyi fit gösteren boş zamanlarda tercih edilebilecek alternatif kombinlerdendir.

Lacivert Eşofman Altı Modelleri

Erkek lacivert eşofman altı modelleri içerisinde bel kısmı lastikli, ipli, çıt çıtlı, fermuar kapamalı modelleri erkek sporcular tarafından yaygın olarak tercih edilen eşofman özellikleri arasındadır. Farklı spor dalları ile uyum sağlaması açısından paça detayların da lastikli, büzgülü, boru paça modelleri yer alarak kullanım özellikleri sunar. Lacivert erkek eşofman altı paça modellerinde genel olarak bol paça, boru paça, dar paça, lastikli modelleri erkek eşofman altı pantolonların genel özelliklerindendir. Lacivert eşofman altı erkek modellerinde ayrıca paraşüt su geçirmez kumaş, dalgıç kumaş eşofman altı erkek spor giyim için değerlendirilebilecek konforlu kumaş özellikleri arasındadır. Eşofman takımların da pamuk ve modal gibi doğal lif menşeili olması ile rahat bir kullanım sunarlar. Hareket kolaylığı sağlaması açısından elestan ve likra karışımlı kumaşları tercih etmek erkek lacivert eşofman altı için önemli kriterlerdendir. Polyester ya da sentetik özellikli erkek eşofman takımları sağlık açısından tehlike arz eder. Aynı zamanda kış mevsimin de nem kontrolü sağlamadan aşırı terletme gibi farklı sorunların çıkmasına sebep olacaktır. Eşofman modellerinin kullanım talimatına uygun bakımını yapmak kullanım ömrünü uzatır. Eşofman takımların da kullanılan kalıp özellikleri sayesinde vücut tiplerine uygun olarak erkeklere regular fit, slim fit, skinny kesim modellerinden birini değerlendirme imkanı sunar. Genç ve kendini genç hisseden bütün erkek kitleye hitap eder. Koşu, yürüyüş, fitness gibi farklı spor dallarında kullanılmaya uygun yumuşak dokulu esnek kumaşlardan eld edilen eşofman altı modelleri kullanım rahatlığı sunar.

Sabah ve akşam sporların da yumuşak tabanlı ayakkabılar ile lacivert eşofman altı modelleri kapüşonlu sweatshirtler ile uyum içerisinde değerlendirilebilir. Hafta sonu aile ile bir doğa etkinliğinde elestan kumaş özelliği ile rahat bir hafta sonu tatili geçirmeyi sağlar. Bunların yanı sıra eşofman modellerinde imaj ve rahatlık açısından gündelik hayatta renkli modellerini denim kombinlerde değerlendirme fırsatı sunar. Uyum sağlandığı sürece sokak stili ve okul stili kombinlerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Farklı model özelliklerine sahip lacivert erkek eşofman altı bordo, beyaz renklerde kıyafetler ile kombinlenebilir. Lacivert eşofman altı erkek gündelik stiller de ton sür ton uygulaması ile lacivert eşofman altı ve lacivert eşofman üstü şeklinde kombinler oluşturarak sportif bir görünüm elde etmeyi sağlar. Gündelik stilde temek kıyafetler olan jean pantolon, kot ceket, kapüşonlu sweatshirtler gibi kıyafetler ile sportif şıklıkta kombinler oluşturulabilir. Gündelik giyimlerde lacivert eşofman altları ile salaş ve uyumlu kombinler ile iyi bir görünüm elde edilebilir. Örneğin eşofman altları beyaz basic bir tişört veya spor bir gömleğin üzerine kot ceket ve hemen altına yumuşak tabanlı bir sport ayakkabı kişiyi fit gösteren boş zamanlarda tercih edilebilecek alternatif kombin kıyafetlerindendir. Kot ceket, tişört ve eşofman altı eşleştirmeleri çabasız şıklıkta rahat kullanım seçenekleri ile değerlendirilebilir kombin seçeneklerindendir.

Kalın Eşofman Altı

Kışlık eşofman altı spor salonlarında ya da açık hava spor yapmayı tercih eden amatör veya profesyonel sporcular için kış mevsimlerinde vücut ısısını koruyan ve aynı zaman da nem kontrolu sağlayan modelleri bulmak önemli kriterlerdendir. Kış mevsimin de pamuk ve modal gibi doğal lif menşeili kışlık eşofman altı ve takımları hemen hemen her spor dalı için sağlıklı bir kullanım sunar. Hareket kolaylığı sağlaması açısından da likra ve elestan karışımlı kumaşları tercih etmek esnekliği sağlayabilmesi için önemlidir. Erkek eşofman altı kışlık modelleri arasında bel kısmı lastikli, ipli, çıt çıtlı fermuar kapamalı modelleri yaygın olarak tercih edilen özellikleri arasındadır. Erkek kışlık eşofman altı farklı spor dalları ile uyum sağlaması açısından paça detayların da lastikli, büzgülü, boru paça modelleri yer almaktadır. Paça modellerinde genel olarak bol paça, boru paça, dar paça, lastikli modelleri erkek kışlık eşofman altı pantolonların genel özelliklerindendir. Aynı zaman da dalgıç kumaş, paraşüt su geçirmez kumaş, süprem kumaş eşofman altı erkek spor giyim için değerlendirilebilecek konforlu kumaş özellikleri arasında yer alır. Farklı model özelliklerine sahipken kış sezonunda kullanıma uygun olabilmesi açısından kış mevsimi için kalın eşofman altı modelleri ile açık hava sporları ile uğraşan sporcu erkek kitleye hitap eder. Vücut tiplerine uygun olarak tercih edilebilecek eşofman altı kalıp modelleri içerisinde regular fit, slim fit, skinny kesim modelleri yer alır.

Kışlık eşofman altı erkek amatör sporcu, profesyonel sporcu, kapalı spor salonu fitness sporları özellikle de açık hava sporları ile ilgilenen erkeklerin tercihleri arasındadır. Sabah sporları, yürüşleri için de tercih edilebilecek yumuşak tabanlı ayakkabılar ile erkek kalın eşofman altı kışlık modelleri değerlendirilebilir alternatif rahat eşofman altı seçeneklerindendir. Kapalı spor salonlarında ya da açık hava da patika, orman, sahil kenarı sporları için kış mevsimin de tercih edilebilecek pamuk karışımlı ideal özellikte teri emen eşofman takımları rahatsızlık hissinden uzak kalmayı sağlar. Eşofman altı kışlık gündelik hayatta kullanılabilecek sportif kombinler de tişört veya spor bir gömleğin üzerine kot ceket alarak tercih edilebilecek alternatif kombinlerdendir. Kot ceket ve eşofman altı eşleştirmeleri çabasız şıklıkta sportif bir kombin oluşturacaktır. Erkek kalın eşofman altı kışlık kombinler de gündelik kombinlerde kullanıldığı gibi sokak stili tarzında da paçası lastikli cep ve model özellikli eşofman altları ile salaş bir kombin oluşturmak için ideal modellerdendir. Okul stilinde de rahat bir kullanım sunan bel ve paça bölgesi lastikli eşofman altlarını kapüşonlu sweatshirt ve kot ceketler ile kombin oluşturmak rahat bir kullanım sunarken sportif bir görünüm sergilemeye yardımcı olur. Rahatlığından ödün vermeyen erkekler için hafta sonu aile ile yapılan aktivitelerde de tercih edilebilecek elestan özellikli eşofman altları hareket kolaylığı sağlayarak rahat birgün geçirmek için ideal seçimlerden olacaktır. Açık hava sporları veya doğa sporları ile ilgilenenler için ve hatta gündelik tercih edilebilecek kışlık eşofman altı modelleri arayışında iseniz Coulfate' de kendinize uygun bir model seçerek tarzınıza tarz katın.

Spor Eşofman Altı Yazlık

Spor dalları ile ilgilenen erkeklerin yaz sezonunda eşofman altı için hava alabilen, nem kontrolu sağlayan modelleri bulmak önemli kriterlerdendir. Bunun için pamuk, modal gibi doğal liflerden üretilen modeller erkek yazlık eşofman altı modelleri için sağlık açısından önem taşır. Esnekliği sağlayabilmesi için de elestan ve likra özellikli kumaşları tercih etmek kullanım konforu ve hareket kolaylığı için önemlidir. Yazlık eşofman altı erkek amatör sporcu, profesyonel sporcu ya da sadece rahat kullanım amacı ile erkeklerin tercihleri arasındadır. Erkek yazlık eşofman altı modelleri arasında bel kısmı lastikli, ipli, çıt çıtlı fermuar kapamalı modelleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Paça detayları da farklı spor dalları ile uyum sağlaması açısından lastikli, büzgülü, boru paça modelleri yer almaktadır. Ancak genel olarak bol paça, boru paça, dar paça, lastikli modelleri erkek eşofman altı pantolonların genel özelliklerindendir. Aynı zaman da dalgıç kumaş, paraşüt su geçirmez kumaş, süprem kumaş eşofman altı erkek spor giyim için değerlendirilebilecek kumaş özellikleri arasındadır. Farklı model özelliklerine sahipken aynız aman da yaz ve kış sezonunda kullanıma uygun olabilmesi açısından kış mevsimi için kalın, yaz mevsimin de yazlık ince eşofman altı modelleri ile geniş bir kitleye hitap eder. Regular fit, slim fit, skinny modelleri de vücut tiplerine uygun olarak tercih edilebilecek eşofman altı kalıp modellerindendir.

Sabah koşusu ya da yürüşleri için de kapüşonlu sweatshirtler ile yumuşak tabanlı ayakkabılar ile erkek spor eşofman altı yazlık modelleri değerlendirilebilir alternatif rahat eşofman takımlarının ideal kıyafetlerindendir. Erkek eşofman altı yazlık modelleri kapalı spor salonlarında ya da açık hava da patika, orman, sahil kenarı spor egzersizleri için yaz mevsimin de tercih edilebilecek pamuk karışımlı ince ve teri emen eşofman takımları rahatsızlık hissinden uzak kalmayı sağlar. Eşofman altı yazlık sportif kombinler de tişört veya spor bir gömleğin üzerine kot ceket alarak tercih edilebilirsiniz. Kot ceket ve eşofman altı eşleştirmeleri çabasız şıklıkta sportif bir kombin oluşturacaktır. Erkek spor eşofman altı yazlık kombinler de gündelik kombinlerde kullanıldığı gibi sokak stili tarzında da paçası lastikli modelleri salaş bir kombin oluşturmak için tercih edilebilir modellerdendir. Okul stilinde de rahat bir kullanım sunan bel ve paça bölgesi lastikli eşofman altlarını kapüşonlu sweatshirt ve kot ceketler ile kombin oluşturmak sportif bir görünüm, rahat bir kullanım sunar. Rahatlığından ödün vermeyen erkekler için hafta sonu aile ile yapılan aktivitelerde de tercih edilebilecek elestan ve ince eşofman altları rahat birgün geçirmek için ideal seçimlerden olacaktır. Spor salonları için ya da açık hava sporları için ve hatta gündelik tercih edilebilecek yazlık eşofman altı erkek modelleri arayışında iseniz internetin online alışveriş mağazası olan Coulfate' de kendinize uygun bir model seçerek tarzınıza tarz katın.

Düz Siyah Eşofman Altı

Yaz veya kış mevsimlerinde en çok tercih edilen eşofman model ve renklerinden olan erkek siyah eşofman altı modelleri birçok spor dalı için uyumlu seçeneklerdendir. Spor salonlarında ya da açık hava spor yapmayı tercih eden amatör veya profesyonel sporcular yaz mevsimlerinde nem kontrolu sağlayarak hava alabilen, kış mevsiminde de vücut ısısını koruyan modelleri tercih etmek önemli kriterlerdendir. Eşofman takımların da pamuk ve modal gibi doğal lif menşeili olması ile hemen hemen her spor dalı için rahat bir kullanım sunarlar. Hareket kolaylığı sağlaması açısından da elestan ve likra karışımlı kumaşları tercih etmek için önemli kriterlerdendir. Polyester ya da sentetik özellikli erkek siyah eşofman altı ve takımları sağlık açısından tehlike arz ederken aynı zamanda kış mevsimin de nem kontrolü sağlamadan aşırı terletme gibi farklı sorunların çıkmasına sebep olacaktır. Eşofman modellerinin kullanım talimatına uygun bakımını yapmak kullanım ömrünü uzatacaktır. Erkek eşofman altı modelleri arasında bel kısmı lastikli, ipli, çıt çıtlı, fermuar kapamalı modelleri erkek sporcular tarafından yaygın olarak tercih edilen eşofman özellikleri arasındadır. Eşofman altı farklı spor dalları ile uyum sağlaması açısından paça detayların da lastikli, büzgülü, boru paça modelleri yer alırken paça modellerinde genel olarak bol paça, boru paça, dar paça, lastikli modelleri erkek eşofman altı pantolonların genel özelliklerindendir.

Kumaş özelliği olarak dalgıç kumaş, paraşüt su geçirmez kumaş, süprem kumaş eşofman altı erkek spor giyim için değerlendirilebilecek konforlu kumaş özellikleri arasında yer alır. Vücut tiplerine uygun olarak tercih edilebilecek düz siyah eşofman altı kalıp modelleri içerisinde regular fit, slim fit, skinny kesim modelleri yer alır. Farklı model özelliklerine sahip olan eşofman takımları yaz veya kış sezonunda her kombin ile uyum sağlaması açısından siyah eşofman altı erkek kombinleri için kamuflaj desenli, asimetrik kesim ve uzun yandan cep fermuarlı, jogger modelleri tercih edilen renk ve modelleri arasındadır. Koşu veya yürüşler için yumuşak tabanlı ayakkabılar ile düz siyah eşofman altı erkek kombinlerinde değerlendirilebilir alternatif rahat eşofman takımlarının ideal kıyafetlerindendir. Kapalı spor salonlarında ya da açık hava da patika, orman, sahil kenarı spor egzersizleri doğa sporları ile ilgilenen kitlenin tercih edilebileceği pamuk karışımlı ince ve teri emen eşofman takımları rahatsızlık hissinden uzak kalmayı sağlar. En çok tercih edilen renkler arasında olan düz siyah eşofman altı erkek sportif kombinler de tişört veya spor bir gömleğin üzerine kot ceket alarak tercih edilebilecek alternatif kombinlerdendir. Kot ceket ve eşofman altı eşleştirmeleri çabasız şıklıkta sportif bir kombin oluşturacaktır. Erkek eşofman altı siyah kombinler de gündelik kombinlerde kullanıldığı gibi okul kombinlerinde de paçası lastikli cep ve model özellikli eşofman altları ile salaş bir kombin oluşturmak için ideal modellerdendir. Sokak stilinde de rahat bir kullanım sunan bel ve paça bölgesi lastikli eşofman altlarını kapüşonlu sweatshirt ve kot ceketler ile kombin oluşturmak rahat bir kullanım sunarken sportif bir görünüm sergilemeye de yardımcı olur.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin