Ekose Kareli Gömlek

Kareli Gömlek Modelleri

Kışın en trend ürünlerinden olan ekose kareli gömleklerinizi t-shirt ve kazaklarınız ile kombinleyebilirsiniz beyler. Ekose gömleklerinizi jean veya jogger pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz. İsterseniz düğmeleri açık istersenizde kapalı kullanabilirsiniz. En trend ve en tarz erkek gri ekose gömlek modelleri için sayfamızı ziyaret edebilir stil danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Kareli gömlek erkek modelleri ve çeşitleri

Erkek kareli gömlekler kış aylarında sokak modasında en çok tercih edilen gömlek modellerinden biridir. Her sene popülerliğini koruyan ekose gömlekler çok çeşitli birçok kombine uygunluğuyla oldukça beğeni görür. Her erkeğin gardırobunda yer alması gerek ekose kareli gömlekler çeşitli birçok kombin ve ortama uyum sağlıyor. Hangi kombinde kullanılırsa kullanılsın göz önünde olan bu parça her yıl olduğu gibi bu sene de trendler arasında.

Eski dönemleri hatırlatan ekose gömlekleri modern modayla harmanlamak tam da stil sahibi erkeklerin tarzını yansıtacak türden. Her yaşa hitap eden ekose gömlekler en çok oduncu gömleğiyle karşımıza çıkıyor. Trendi asla geçmeyen ekose gömlekler sezonlarda yerini alamaya devam ediyor. Kalın olduğunda oduncu gömleği olarak değerlendirilen kareli desene sahip ekose gömlekler kış aylarında tek başına kullanılabildiği gibi tek renk tişört ve sweatlerle de kolaylıkla kombin yapılabilir. Erkek kareli gömlekte her ne kadar siyah beyaz, siyah kırmızı renkler popüler olsa da önümüzdeki sezonlarda siyah yeşil, kırmızı, lacivert renkleri de sıkça göreceğiz. Söz konusu şıklık olduğunda casual tarzının vazgeçilmezi ekose gömlekleri kullanmak erkeklerin tercihi oluyor. Erkek ekose gömlekleri giyerken önemli olan detaylardan biride doğru kombinlemesidir. Alakasız kombinler hoş olmayan rüküş görüntüler ortaya çıkarabilir. Erkek kareli gömlekleri kombinlemenin en kolay yolu düz renk kot pantolonlarla birlikte giymektir. Beyaz tişörtler de ekose gömleklerin kurtarıcılarından olup her ekose gömleğe uyum sağlar, ekose gömleğin içine beyaz tişört giyerek gömleğin düğmelerini açık bırakabilirsiniz gömleğinizin kollarını dışa doğru kıvırmayı da ihmal etmeyin. Ekose gömlekle yapılan bu kombinler casual giyim tarzını seven erkeklerin tercihleri arasındadır. Diğer ürünlere göre ekose kareli desenin daha çok tercih edildiği ekose gömlek modeli, iş hayatında ise kumaş pantolonla kullanılması on numara olacaktır. Kareli gömlekler zahmetsiz tarz yaratmanın bir yolu olarak gözüksede gömlek seçiminde renklerin uyumuna dikkat edilmesi gerçeğini unutmamak gerekir.

Vintage giyim sevenler ekose gömlek ile kombin yaparak hem şık giyimle dikkat çekebilir, hem de günlük kombinlerle abartı olmadan sadece görünüme sahip olabilir. Sıradan ve gösterişsiz bir parça gibi dursa da erkek ekose gömlekler doğru parçalarla bir araya getirilerek kombin oluşturulduğunda harika görüntüler ortaya çıkacağından emin olabilirsiniz.

Ekose gömlek modelleri, erkek giyim için kuşkusuz en çok sevilen parçalardan biridir. Erkekler için ekose gömlekler sade ve bir o kadar da şık ve göz alıcı olmalıdır. Bunun için kareli desene sahip bir çok gömlek modeli bulunmaktadır. Şık görünümüyle ekose gömleklerin rengi de oldukça önemlidir. Gömlekte tercih edilen doğru renkler sizin daha klas ve şık görünmenizi sağlayacaktır. Erkek modasında kayda değer yere sahip ekose gömlekler, havalı ve göz alıcı bir görüntüler elde etmenize yardımcı olacaktır. Özellikle desenleri ve kullanılan renkler ekose gömleğin en önemli ayrıntılarıdır.

Ekose kareli gömlek modelleri içinde cepli modellerin ön planda olması detayları dikkat eden erkeklerin tarzını yansıtmasına da olanak sağlıyor. Kareli desene sahip ekose gömleklerin aranan detaylarından olan cepler 2019 modasında da yer almaya devam ediyor. Kareli desenlere sahip ekose gömleklere retro ve vintage hava katan çift cep modeli de oldukça tarz. Erkekler özellikle kareli oduncu gömleği tercih ederken bu detaya dikkat etmelidir.

Coulfate'de bulunan çeşitli modellerle dolabınızı tamamlayabilir, ekose gömleklere sahip olmak için Coulfate'i ziyaret edebilirsiniz

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin