Erkek Deri Ayakkabı

Erkek Deri Ayakkabı Modelleri

Erkek deri ayakkabı modeli seçerken öncelikle ayağınıza uygunluğuna dikkat etmelisiniz. Deri ayakkabılar ilk aldığınızda biraz sıkma yapabilir ama kullandıkça ayağınızın şeklini alacak ve açma yapacaktır. O yüzden ayağınıza büyük olan bir deri ayakkabı almanızı önermiyorum. Tarzınıza ve kombininize en uygun erkek deri ayakkabı kombinleri ve modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Erkek deri ayakkabı modelleri nelerdir?

Erkek deri ayakkabı modelleri arasında spor deri ayakkabı, oxford, chelsea, derby, kemer tokalı monk strap, loafer, brogue, makosen, wingtip çeşitleri yer almaktadır. Kullanılan malzemeleri arasında geyik ya da dana gibi çeşitli hayvan derileri yer almaktadır. Mutlaka hakiki deri modelleri tercih edebilirsiniz. Deri erkek ayakkabı modelleri alırken alacağınız ayakkabının iç kısmı kaygan veya sert deri olmamasına dikkat etmelisiniz. Deri ayakkabı iç kısmı ayağınızın kavislerine destek verecek biçim de olmasına dikkat etmelisiniz. Hatta ayak tipinize uygun modeleleri tercih etmeye özen göstermelisiniz. Ayak tipinizi analiz etmeli taraklı ya da düz taban ise uyumlu ayakkabı modelleri tercih etmelisiniz. Ortopedik modelleri tercih etmelisiniz. Ayakkabı alırken ayakkabının bağcıklarını iki veya üç basamak açarak denemelisiniz. Ayakkabının içinde parmaklarınızın rahatlığına uygun olarak seçmeli ayakkabının ucu yüksek ya da çok esnek olmamalı. Ayağa kalkıp, adımlar atarak denemeli, ayakkabının ucunu yere basarak kasılma ya da rahatsız edici bir durum olup olmadığına bakmalısınız. Alışverişe akşam saatlerinde çıkmak sizi sabahleyin hayal kırıklığına uğratabilir. Akşam günün temposundan ayaklarınızın şiş olma ihtimali olduğu için sakıncalı vakitlerdir. Sabah saatlerinde çıkmanız sizin için çok daha sağlıklı ve karlı olacaktır. Ayakkabınızı alırken, ayakkabının zamanla açılacağını düşünmek yerine, ayağınıza tam oturacak ve rahat kalıplı ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Kışın klasik giyim de ayak yaralanmalarını en aza indiren bilekte ve altı kauçuk kösele deri ayakkabı giymenizi öneririm.

Tarzınızı yansıtmak için erkek deri ayakkabı modelleri tercih ederken, bazı faktörleri göz önünde bulundurman gerekiyor. Öncelikle giyim tarzınıza uygun modeller tercih etmelisin. Önemli olan naylon, suni deri ve benzeri ayakkabılardan da sağlık açısından kaçınmanız gerekiyor.. Soğuğa karşı da dayanıklı olmadıkları için konforlu bir kullanım sunmayacaktır. Diğer taraftan mevsime uygun olarak hava alan deri ayakkabı modellerini tercih etmenizde de fayda var. Aksi halde zamanla ayağınızda havasızlıktan sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Deri ayakkabı seçimi yaparken malzemesine ve dikişlerine, bağcık ve fermuarlarına dikkat etmelisiniz. Gündelik giyim için; seçtiğiniz spor deri ayakkabılarının konforlu ve hafif olması önemli. Ağır ayakkabılar fazladan efor sarf etmenize sebep olabileceği için yorgunluk hissi de verebilir.

Coulfate' de tarzınız ve zevkinize uygun modeller de bir çok deri özellikli erkek deri ayakkabı modelleri yer almaktadır. Ayriyeten deri ayakkabı kombinleri arayanlardansanız eğer doğru adrestesiniz. İsterseniz kombin halinde isterseniz tek ürün olarak uygun fiyat çeşitliliği ile erkek deri ayakkabı modellerinin sahibi olabilirsiniz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin