ÜRÜN KATEGORİSİNİ SEÇİNİZ
İPTAL

Erkek Ceket Kombinleri

Gri Blazer Ceket Ve Ekose Desenli Kumaş Pantolon Erkek Kombini

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Black Gray T-Shirt And Black Bomber Jacket Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Erkek Ceket Kombinleri ve Önerileri

Bir erkeğin giyeceği ceket kombinleri şık olmasını sağlarken karakterini de yansıtacaktır. Kendini giyimiyle ifade etmeyi seven erklerin tercihi olan en şık erkek ceket kombinleri Coulfate'de! Doğru bir ceket kombinin sağlayacağı avantajlarla, istediğiniz izlenimi yaratmanız mümkün. Yaşınız, vücut tipiniz, gideceğiniz yerin konsepti gibi bir çok faktör ceket seçiminizi ve yapacağınız kombini etkileyecektir. Bu yüzden ceket kombini yaparken çok dikkat etmeli ve size en uygun ceketi seçmelisiniz.

Erkek Ceketleri Neyle Giyilir ve Nasıl Kombinlenir? Erkek Ceket Altına Ne Giyilir?

Giydiğiniz kombinle genç ve dinamik bir görüntü elde etmek istiyorsanız vücut ölçülerinizin izin verdiği miktarda bele oturan tarzda ceketler seçmelisiniz. Eğer daha kilolu bir vücut yapısına sahipseniz tek düğmeli ceketlerden kaçınmalısınız, tercih edeceğiniz iki düğmeli ceketler görüntüyü zayıflatarak gömlek ve kravatın öne çıkmasını sağlayacaktır. Üç düğmeli ceketleri ise daha kısa boylu vücut tipine sahip erkekler için önerebiliriz, düğmelerin yoğunluğu boyunuzu daha uzun gösterecektir. Giydiğiniz ceket belinizde ve karın bölgenizde hafif bolluk yapmalı ve vücudunuzu sıkmamalıdır. Ceketin vücudunuza doğru oturması rahat hareket etmeniz ve sizi kısıtlamaması için önemlidir.

İster günlük isterseniz özel davetlerde olsun rahatlığınızdan ödün vermeden şık kalmaya özen gösteren erkekler için hazırlanan erkek ceket kombinlerin de ceketi ön planda tutmak her zaman sizin daha gösterişli görünmenizi sağlar. Özel davetlerinizde giyeceğiniz çok renkli ceketler şık olmanızı engelleyebilir, bu yüzden davetlerde sadece ceketi ön plana çıkarmak şık olmak için yeterli olacaktır. Mavi renk ve tonlarında tercih edilen ceket modelleri gerek günlük kullanımda gerekse gece davetlerinde her durumda erkeklerin kurtarıcısı olmuştur. Açık gri tonlarında ki ceketler günlük kullanım için daha idealdir. Lacivert ve siyah gibi koyu renkler tercih edilen ceketler günlük kullanımda enerjinizin düşük görünmesine sebep olacağı için bu renklerle günlük kombinler yapılmamalıdır.

Bu sezonun öne çıkan ceket modelleri arasında günlük kullanım için renkli ve tek düğmeli ceketler sezonun en çok tercih edilen ceket modelleri oluyor. İş hayatında ve ofis ortamında ise tek düğmeli ekose ceketlerin içine giyilen yakalı tişörtler tamda spor şık bir stil oluşturuyor. Erkek ceket modasında son dönemlerde ceket ve tişört kombinleri oldukça trend. Ceketi günün hangi vaktinde giydiğinize dikkat etmelisiniz. Gündüz için ayrı gece için ayrı ceketler kombinlenmelidir. Gündüz tercih edilecek ceketler daha rahat ve sade, gece tercih edilen ceketlerse ağır ve şık olmalı, doğru orantıda kombinler yapılmalıdır. Keten ve pamuk kumaşlardan yapılan erkek ceket modelleri günlük kullanım için uygun olurken, iş hayatında kumaş kesimli ağır kumaşların tercih edilmesi daha uygun olacaktır.

Coulfate'in yeni koleksiyonlarında birçok farklı ceket modellerini bulabilir, dilediğiniz kombini yapabilir veya sizin için hazırlanmış erkek ceket kombinlerini tercih edebilirsiniz.

MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin