Ürünler Ürün Filtre

Markalar Filter Icon

Beden

Renk

Kategori İçin Resim Boxer
Sırala / Filtrele :

Boxer Erkek Modelleri ve Fiyatları

Boxer nedir?

Gündelik yaşantı da her alan da ihtiyaca yönelik tercih edilen erkek boxer don en çok tercih edilen modern iç çamaşırı giysileri arasında yer almaktadır. Boxer modelleri içerisinde günümüz de farklı model, renk ve hatta desen özellikleri bakımından zengin bir giysidir. Siyah, beyaz dışında multicolour renk seçeneklerini içerisinde barındırmaktadır. Erkek boxer modelleri arasında en çok stretch boxer, slip ve paçalı boxerler üretilip tercih edilmektedir. Bokser genel model özellikleri olarak kalın, ince, ve flu şeritli bel çevresini saran modelleri, rahat paçalı iç çamaşırları azami rahatlıkta kullanım konforu sunar. Kişinin vücudunu rahatlıkla saran ancak kan dolaşımını engelleyecek şekilde rahatsızlık hissi vererek saran modellerden uzak durulmalıdır. İdeal boxer modeli ideal rahatlıkta bolluk olmadan vücudu rahat saran modelleridir. Erkek ve kadin boxer modellerinde en çok tercih edilen boxer renkleri arasında beyaz boxer, gri boxer, kırmızı boxer, siyah boxer renkleri yer almaktadır. Aynı zaman da desen ve model olarak ise; dikişli, dikişsiz, desenli boxer, komik baskılı erkek boxer, tazmanya canavarlı boxer yer alıyor. boxer bayan modelleri arasında ise en çok tercih edilen modelleri; boxer şort, likralı boxer, sade, düz, desenli boxer, dikişli, dikişsiz boxer iç giyim modelleri olarak yer alıyor.

Boxer Fiyatları

Modayı takip eden erkek kitle için tasarımcılar renkli, farklı desen ve baskılı boxer iç çamaşırı erkek kullanıcılar için tasarımcılar yeni sezon da boxer seçeneklerin de farklı tasarımları sunmuşlardır. Coulfate’ de genç ve kendini genç hisseden tarz sahibi erkek kitlenin tercih edebileceği boxer erkek müşterilerin beklentisini ve ihtiyaçlarını karşılamak yönünde tasarım modelleri ve özellikle yazılı boxer modellerini müşterilerine sunmaktadır. En iyi boxer markası olan dagi erkek boxer bünyesinde bulundurmaktadır. Her bütçeye uygun erkek boxer fiyatlarından yararlanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Erkek Boxer Modelleri

İç çamaşırı seçimlerinde olduğu gibi erkek boxer modelleri seçimlerinde yüksek kaliteli malzeme seçimi, doğal lif karışımlı kumaş seçimleri yapmak en sağlıklı tercihlerden olacaktır. boxer iç çamaşırı üretiminde pamuk, modal, ve bambu menşeili iç çamaşırları tercih etmek gerekmektedir. Vücudu sağlıklı bir şekilde sarabilmesi ve kolay hareket imkanı sağlayabilmesi içinde elastan özellikli kumaşlar tercih edilmesi kullanım konforu sunan diğer bir menşeilerdendir. Yaz mevsimlerin de rahat ve vücut ısısını koruyan, kış mevsimlerinde ise hava alabilen, terleme sorunu ile kaştırmayan baksınlar tercih etmek öncelikli kriterlerden olup ergonomik yönü kuvvetli olan boxer satın alınması daha makul seçimlerden olacaktır. Erkeklerin kombinler de skinny fit ya da slim fit pantolon tercih edildiğinde, paça kısmı dikişsiz vücudu saran boxer modelleri erkeklerin memnuniyetle kullanabilecekleri türdendir. Paça kısmı dikişsiz boxer modelleri hem yumuşak hem de esnek yapısı sayesinde kapalı spor salonu ya da açık hava sporları yapan kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği boxerlara erişmek günümüz da artık çok kolay. Dar paça pantolonlar ile tercih edilebilecek bir diğer boxer modeli ise boxer brief modelleridir. Boxer brief kullanan kişinin ihtiyaçlarını karşılayabilen model özelliklerine sahiptir. Şort giyerken ya da pantolonun içerisinde bacaklarının serbest olmasını isteyenler için de slip boxer modelleri ideal seçimler arasındadır. Günümüz de erkek boxer çeşitleri içerisinde kendinden desenli, baskılı, figür, motif, multicolour renk, yazılı boxer modelleri yer almaktadır. Tercihler arasında yer alan erkek baksır modelleri yazılı ve resimli erkek boxer seçenekleri yer almaktadır. En çok tercih edilen boxer iç çamaşırı erkek yazılı, renkli kişiliklere sahip erkek kitle tarasından tercih edilmektedir.

Yazılı boxer erkek modelleri gündelik hayatta jean pantolonlar ile iş hayatında takımların içerisinde ya da spor yaparken bedeni saran, esnek yapısı, konforlu kullanımı ile sağlıklı ve rahat hissettiren iç giysisidir. Erkek yazılı boxer modelleri arasında stretch boxer, slip ve paçalı boxerler en çok tercih edilen modellerdendir. Bel çevresini saran baskılı boxer modelleri arasında kalın, ince, ve flu şeritli, rahat paçalı iç çamaşırları ergonomik kullanım sağlar. Hareket etmeyi kolaylaştıran, terleme gibi rahatsızlık hislerini en aza indiren kumaş menşeileri ile ergonomik yönü kuvvetli olan baskılı boxer satın alınması daha makul seçimlerdendir. Baksırlar her yeni sezonda yeni tasarımlarla raflarda yerlerini almakta. Yazılı baksırların ve baskılı boxer fazlasıyla talep görmesi göz ardı edilemez.

Yazılı Boxer Modelleri

Yazılı boxer erkek modelleri gündelik hayatta jean pantolonlar ile iş hayatında takımların içerisinde ya da spor yaparken bedeni saran, esnek yapısı, konforlu kullanımı ile sağlıklı ve rahat hissettiren iç giysisidir. Erkek yazılı boxer modelleri arasında stretch boxer, slip ve paçalı boxerler en çok tercih edilen modellerdendir. Bel çevresini saran baskılı boxer modelleri arasında kalın, ince, ve flu şeritli, rahat paçalı iç çamaşırları ergonomik kullanım sağlar. Hareket etmeyi kolaylaştıran, terleme gibi rahatsızlık hislerini en aza indiren kumaş menşeileri ile ergonomik yönü kuvvetli olan baskılı boxer satın alınması daha makul seçimlerdendir. Baksırlar her yeni sezonda yeni tasarımlarla raflarda yerlerini almakta. Yazılı boxerların ve baskılı boxer külot fazlasıyla talep görmesi göz ardı edilemez. Atlet, çorap, erkek slip boxer gibi diğer iç çamaşırı modellerinde olduğu gibi yazılı boxer modellerinde de yüksek kaliteli malzeme seçimi olan pamuk, modal, ve bambu menşeili iç çamaşırları tercih etmek gerekmektedir. Sentetik ve polyester karışımlı naylon lif özellikleri rahatsızlık terletme gibi hissi bir yana kanserojen içerdiği için kesinlikle tercih edilmemesi gereken kumaş özelliklerindedir. Kış mevsimlerin de nem kontrolü sağlayan, vücut ısısını koruyan aynı zamanda da terleme sorununun önüne geçen pamuk ve bambu karışımlı lif özellikli yazılı boxer modellerinden tercih edilmelidir. Yaz mevsimin de ise hava alabilen, rahat bie kullanım sağlaması açısından modal ve pamuk menşeili kumaşlardan üretilen boxer modellerinden tercih edilmelidir. Hareket etmeyi esnek yapısı ile kolaylaştıran elestan kumaş özellikli boxer modelleri tercih edilebilir. boxer modelleri sade, tek renk dışında günümüz de farklı renk, model ve desen özellikleri bakımından zengin bir içeriğe sahip olmuştur. Yazılı boxer modelleri; pop art sanatı akımı ile birleşerek oldukça popülaritesini artırmış durumdadır.

Resimli Boxer

Resimli boxer modelleri gündelik hayatta jean pantolonlar ile, iş hayatında takımların içerisinde dikişsiz paça modeli ya da spor yaparken bedeni saran, elestan özellikli esnek yapısı, konforlu kullanımından farklı modelleri sayesinde faydalanma imkanı sunar. Genç ve kendini genç hisseden tarz sahibi erkek kitlenin tercih edebileceği resimli boxer erkekler tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Coulfate, erkek müşterilerin beklentisini ve ihtiyaçlarını karşılamak yönünde tasarım özellikli resimli boxer erkek modellerini müşterilerine sunmaktadır.

Desenli Boxer

Desenli boxer modelleri arasında motif, geometrik desen, yazılı, retro baskı, karakter ve hayvan baskılı, multicolour boxer renk seçenekleri içerisinde yer almaktadır. Kombinlerde kullanılan skinny jean pantolon, slim fit jean pantolon ya da ince keten, kumaş pantolon gibi iç çamaşırı belli edebilecek fonksiyonda olan pantolonlar için paça kısmı dikişsiz vücudu saran desenli boxer erkek modelleri tercih edilebilir iç çamaşırlarındandır. Aynı zaman da kapalı spor salonu sporları ya da açık hava sporları yapan kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği dikişsiz desenli boxerlara erişmek günümüz de artık çok kolay. Hem yumuşak hem de esnek yapısı sayesinde rahat bir kullanım sağlar. Coulfate dagi boxer, eros boxer başta olmak üzere kaliteli erkek boxer markaları ile birlikte çalışarak zevkinize uygun erkek iç giyim boxer modellerinde seçimler yapmanızı kolaylaştırıyor. Kullanışlı ve kaliteli boxer markaları olmasına rağmen erkek boxer ucuz cebe zarar vermeden sahibi olabilirsiniz. Cebinize uygun boxer fiyatları bütçenize ve zevkinize uygun birçok seçenek sunarak seçimler yapmanızı kolaylaştırıyor. Detaylar için sitemizi ziyaret edebilir ve erkek boxer satın alabilirsiniz.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin