Erkek Bordo Günlük Ayakkabı

Erkek Bordo Günlük Ayakkabı Modelleri

Tek renk siyah giyinmekten sıkılan erkeklerin aradığı gündelik yaptığınız kombinlerinizin altına klasik bordo spor ayakkabıları ile hareketlilik katabilirsiniz. Lacivert ve tonlarından faydalanarak kıyafetlerinize uyumlu renkleri harmanlayıp erkek bordo günlük ayakkabıları kombin yapabilirsiniz.. Coulfate' de stil danışmanınız size uygun günlük ayakkabı tavsiyeleri ile kombin tavsiyelerinden yararlanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Erkek bordo günlük ayakkabı modelleri ve çeşitleri

Erkek bordo günlük ayakkabı modelleri ve çeşitleri ile kliselerden sıkılan farklı bir ayakkabı modeli arayan kombinlerinde hareket oluşturmak isteyen erkekler için en uyun modellerden olacaktır. Üstelik kombinleme aşamasında da oldukça kolay kombinlenebilen bordo günlük ayakkabılarınızı spor ve şık parçalar ile kombin oluşturarak hareketli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Günlük bordo ayakkabılar içerisinide, klasik ve spor modelleri yer almaktadır. Klasik modelleri içerisinde monk strap (kemer tokalı) loafer, oxford, mokasen, corcik, cop toe gibi modelleri yer almaktadır. Aynı zamanda spor modelleri içerisinde de bağcıklı, bantlı, tokalı modelleri mevcut. Ayakkabı seçimleri yaparken ayağınıza uygun kaymayan ve ayak yapınızı bozmayan rahat ayakkabılardan seçmelisiniz. Ayak yapınız düz taban ise corcik modellerinden uzak durmalı ya da destekli ayakkabılar tercih etmelisiniz. Aynı zaman da ayak tipiniz yüksek taban ise yine ortopedik ayakkabılar tercih etmeniz de fayda var.Aksi halde hem ayaklarınız hem de vücudunuz da ki belirli bölgelerin ağrımasına aynı zamanda da fiziksel bozulmalarına engel olamayabilirsiniz. Ayaklarınız ayakkabının içerisinde kaymasını istemiyorsanız çoraplarınızı ya da ayakkabı tabanınızı silikon seçmeniz de fayda var. Ayakkabılarınızın bakımını kullanım talimatlarına uygun olarak yaparak hem ilk gün ki renginden ödün vermeyip ayakkabının da zamanla deforme olmasının önüne geçebilirsiniz. Deri günlük ayakkabılarınız da hakiki deri tercih ederek ayak kokularınızın önüne geçebilirsiniz. Günlük bordo spor ayakkabı seçimlerinde de aynı şekilde orijinal üretim alarak deforme ve kötü koku oluşumunu engelleyecek hava alabilen modelleri tercih etmeye özen gösterebilirsiniz. Gün içerisin de çok fazla ayakta duruyor ve devamlı hareket içerisindeyseniz eğer yumuşak taban ayakkabılar tercih edebilir kaliteli zamanlara merhaba diyebilirsiniz. Bordo renk ayakkabılar ile uyumlu olarak lacivert, yeşil, kahve, siyah, pembe, bordo, beyaz, krem, mavi ve tonları ile harika renk uyumlarında kombinler oluşturabilirsiniz. Kombinlerinize aksesuarlar ile de farklı renkleri deneyebilir uyumlu renk kombinleri oluşturabilirsiniz. Gündelik tarz da kombinleriniz de bordo günlük ayakkabı ile denim kombinleriniz de eşlik etmesiniz sağlayabilirsiniz. Klasik iş hayatı kombinleriniz de cap toe, oxford ayakkabı modellerinden tercih edebilirisiniz. Aksesuar seçimlerinizi kemer ve kravat gibi aksesuar seçimlerinizi de bordo ile uyumlu renkler de tercih etmeye özen göstererek iyi bir görünüm elde edebilirsiniz. Sokak stilin de kombinlerinizde de bağcıklı spor ayakkabılar ile tarzınıza farklı bir boyut getirebilirsiniz.

Erkek bordo günlük ayakkabı modelleri için kombin öneri ve tavsiyesi araştırıyorsan eğer coulfate.com'u ziyaret edebilirsin. Ayakkabıların kombinlerde duruşunu görebilir, coulfate stil danışmanından öneriler alabilirsin.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin