Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
10.09.2018

Erkek Blazer Ceket Nasıl Giyilir ?

 

 

 Blazer ceketler hemen hemen her yerde rahatlıkla giyebileceğin parçalardır, o nedenle kurtarıcıı dersek yanılmış olmayız. :) 

 

 

 

 

  •  Blazer ceketleri hemen her tür pantolon ile kombinleyebilirsin. Ceketinin kumaşı, kesimi ve tercih edeceğin pantolon ile ofise veya bir akşam yemeğine rahatlıkla gidebilirsin. 

erkek-blazer-ceket-nasil-giyilir 

 

 

 

 

  •  Blazer ceketlerini her zaman gömlek veya tshirt ile kombinlemekten sıkıldıysan daha serin havalarda uyumlu olacağından emin olduğun kapüşonlu sweatshirt ile kombinleyebilirsin. :)

Erkek-Blazer-Ceket-Nasil-Giyilir 

 

 

 

 

  •  Gömlek seçiminde ise lacivert bir blazer’a en yakışan renk beyaz ve mavi olacaktır. Daha farklı bir görünüm için ise iki rengin kombinasyonundan tasarlanan gömlekler deneyebilirsin. Beyaz zemin üzerine mavi dikey çizgileri olan bir gömlek gibi. :)

Erkek-Blazer-Ceket-Nasil-Giyilir 

 

 

 

 

  •  Koyu renklerde bir blazer ceket için gümüş, lila, beyaz, pembe ve tonlarını rahatlıkla tercih edebilirsin.

Erkek-Blazer-Ceket-Nasil-Giyilir 

 

 

 

 

  •  Blazer ceketler spor bir şıklık kattığı için ayakkabı seçimin nasıl görünmek istediğine bağlı. Klasik görünmek istiyorum diyorsan makosen bir ayakkabı daha spor görünmek istiyorum diyorsan tabanı kalın spor ayakkabı giyebilirsin.

Erkek-Blazer-Ceket-Nasil-Giyilir 

 

 

 

 

  •  Blazer’ın içine giyeceğin pötikare(küçük kareli) gömleklere örgü, düz ya da desenli  kravat kullanmayı deneyebilirsin.

Erkek-Blazer-Ceket-Nasil-Giyilir 

 

 

 

 

  •  Puantiyeli ve verev çizgili ince kravat ile sade yada hafif desenlere sahip mendilleri rahatlıkla tercih edebilirsin. Ceketin yünse yün, kaşmirse kaşmir kravatlar takabilirsin. Kravat ve mendilde ise renk olarak blazer’ına uygun renkleri tercih etmelisin.

Erkek-Blazer-Ceket-Nasil-Giyilir 

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI
SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin