Erkek Beyaz Sweatshirt

Erkek Beyaz Sweatshirt Modelleri

Birçok sweatshirt modeli arasından erkek beyaz sweatshirt modelini tercih ettiğiniz de hem günlük hayatınızda hem de çevrenizde farklılıklara yer vermiş olacaksınız. Özellikle beyaz rengini siyah ve kırmızı ile kombin edildiğinde uyumlu görünümü ile hem rahat hem sıcak hem de tarz görünebilirsiniz. Hemen hemen her ten rengine yakışan beyaz renk sweatleri denemelisiniz. Sitemizde yer alan bir çok sweatshirtlerimiz gözlerinizi doyuracak. Trend, bir o kadar tarz kombinlere sahip olmak isterseniz Coulfate sizlerle.

Beyaz erkek sweatshirt modelleri ve çeşitleri

Beyaz erkek sweatshirt modelleri ile gündelik ve sokak stili tarzın da kapüşonsuz modelleri ve kapüşonlu modelleri ile tarz kombinler oluşturabilirsiniz. Kapüşonlu ve kapüşonsuz sweatshirt modelleri içerisinde desen özelliği bakımından marka amblem baskılı ya da işlemeli, kolları detay baskılı, yazı ve desen baskılı, çizgili, sade modelleri ile dikkat çekici kontrast renk uyumlu modelleri her geçen gün çeşitliliğini arttırmaktadır.

Genç ve kendini genç hisseden yetişkin erkeklerin dahi tercihleri arasında bulunan beyaz sweatshirt model özellikleri arasında fermuar kapamalı ve fermuarsız kapüşonlu, her iki modelde de önlerinde iki adet cep seçenekleri yer almaktadır. Tarzınıza ve kombininizde ki diğer parçalar ile uyumlu olarak tercihlerde bulunabilirsiniz. Sentetik kumaş özellikli sweatshirtlerden kesinlikle uzak durmalı, pamuk, polyester gibi liflerden üretilen sweatshirtleri tercihleriniz arasında eklemelisiniz. Renk seçenekleri için sweatshirt modellerinizin üzerinde baskı ya da herhangi bir desen varsa desenlerin renklerini referans alarak kombininizde kullanacağınız diğer parçaların renk çekimlerini bu şekilde yapabilirsiniz. Diğer yandan beyaz sweatshirt modellerini bulunacağınız mekanlarda ideal çekici bir görünüm oluşturmak için kırmızı, sarı, mor, gibi renkler de seçebilirsiniz. Kombin oluşturmak için de diğer renk seçenekleri siyah, lacivert, beyaz, gri, yeşil, pudra, kahverengi, bordo gibi hemen hemen tüm renk ve tonları ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Ancak kombinde kullanacağınız parçaların birbiri ile renk uyumlarını abartmadan doğru orantılı seçmelisiniz.

Bedeninize uygun seçimler yapmaya özen göstermelisiniz. Vücut yapınıza uygun modellerden tercih etmek günümüz de bol çeşitlilik sayesin de artık çok kolay. Omuzlarınız geniş ise omuzları detaylı olan modeller yerine sade, kapüşonsuz sweatshirt modelleri tercih edebilirsiniz. Omuzlarınız daer ise reglan kol model özelliği olan omuzlardan kol ucuna doğru desenli inen sweatshirt modelleri tercih edebilirsiniz. Göbekli iseniz ön cepleri olan modellerden uzak durmalı, az desenli, omuz ve göğüste desenli modelleri tercih edebilirsiniz. Günlük tarzda kombinleriniz de kot ceket, kot pantolon, spor ayakkabılar ve beyazın etkisiyle de fresh bir görünüm de kombin oluşturabilirsiniz. Sokak stilin de de cesur seçimler yaparak sokağın tarz yarışın da sizi bir adım öne taşıyacak parçaları özenle seçmeli cesur bir şekilde taşımalısınız. Beyaz sweatshirtünüzün içerisine kontrast renkte bir tişört giyerek etek uçlarının gözükmesini sağlayarak uyumlu jean pantolon ve bileği saran spor ayakkabılar ile oldukça salaş bir görünüm elde edebilirsiniz. Kombinlerinize aksesuar ekleyerek daha zengin bir kombin haline getirebilirsiniz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin