Erkek Baksır

Baksır Modelleri

Gündelik yaşantı da her alan da ihtiyaca yönelik tercih edilen erkek baksır don en çok tercih edilen modern iç çamaşırı giysileri arasında yer almaktadır. Baksır modelleri içerisinde günümüz de farklı model, renk ve hatta desen özellikleri bakımından zengin bir giysidir. Siyah, beyaz dışında multicolour renk seçeneklerini içerisinde barındırmaktadır. Erkek baksır modelleri arasında en çok stretch boxer, slip ve paçalı boxerler üretilip tercih edilmektedir. Bokser genel model özellikleri olarak kalın, ince, ve flu şeritli bel çevresini saran modelleri, rahat paçalı iç çamaşırları azami rahatlıkta kullanım konforu sunar. Kişinin vücudunu rahatlıkla saran ancak kan dolaşımını engelleyecek şekilde rahatsızlık hissi vererek saran modellerden uzak durulmalıdır. İdeal Boxer modeli ideal rahatlıkta bolluk olmadan vücudu rahat saran modelleridir.

Baksır Fiyatları

Modayı takip eden erkek kitle için tasarımcılar renkli, farklı desen ve baskılı boxer iç çamaşırı erkek kullanıcılar için tasarımcılar yeni sezon da baksır seçeneklerin de farklı tasarımları sunmuşlardır. Coulfate’ de genç ve kendini genç hisseden tarz sahibi erkek kitlenin tercih edebileceği boxer erkek müşterilerin beklentisini ve ihtiyaçlarını karşılamak yönünde tasarım modelleri ve özellikle yazılı boxer modellerini müşterilerine sunmaktadır. Her bütçeye uygun erkek baksır fiyatlarından yararlanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Erkek Baksır Modelleri

İç çamaşırı seçimlerinde olduğu gibi erkek baksır modelleri seçimlerinde yüksek kaliteli malzeme seçimi, doğal lif karışımlı kumaş seçimleri yapmak en sağlıklı tercihlerden olacaktır. Baksır iç çamaşırı üretiminde pamuk, modal, ve bambu menşeili iç çamaşırları tercih etmek gerekmektedir. Vücudu sağlıklı bir şekilde sarabilmesi ve kolay hareket imkanı sağlayabilmesi içinde elastan özellikli kumaşlar tercih edilmesi kullanım konforu sunan diğer bir menşeilerdendir. Yaz mevsimlerin de rahat ve vücut ısısını koruyan, kış mevsimlerinde ise hava alabilen, terleme sorunu ile kaştırmayan baksınlar tercih etmek öncelikli kriterlerden olup ergonomik yönü kuvvetli olan baksır satın alınması daha makul seçimlerden olacaktır. Erkeklerin kombinler de skinny fit ya da slim fit pantolon tercih edildiğinde, paça kısmı dikişsiz vücudu saran baksır modelleri erkeklerin memnuniyetle kullanabilecekleri türdendir. Paça kısmı dikişsiz boxer modelleri hem yumuşak hem de esnek yapısı sayesinde kapalı spor salonu ya da açık hava sporları yapan kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği boxerlara erişmek günümüz da artık çok kolay. Dar paça pantolonlar ile tercih edilebilecek bir diğer boxer modeli ise boxer brief modelleridir. Boxer brief kullanan kişinin ihtiyaçlarını karşılayabilen model özelliklerine sahiptir. Şort giyerken ya da pantolonun içerisinde bacaklarının serbest olmasını isteyenler için de slip baksır modelleri ideal seçimler arasındadır. Günümüz de erkek baksır çeşitleri içerisinde kendinden desenli, baskılı, figür, motif, multicolour renk, yazılı baksır modelleri yer almaktadır. Tercihler arasında yer alan erkek baksır modelleri yazılı ve resimli erkek baksır seçenekleri yer almaktadır. En çok tercih edilen boxer iç çamaşırı erkek yazılı, renkli kişiliklere sahip erkek kitle tarasından tercih edilmektedir.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin