Babet Çorap

Babet Çorap Erkek Modelleri

Her sezon trendlere uygun birçok babet çorap modelleri üretilmektedir. Coulfate zengin renk skalası ve geniş model seçenekleri ile müşterilerine birbirinden farklı babet çorap modelleri sunmaktadır. Bu nedenle birçok erkek babet çorap seçeneklerini Coulfate çorap kategorisinde bulmanız mümkün. Babet çorapları ile yapılan kombinlerden ilham almak veya kombinlere sahip olmak için sitemizi ziyaret edebilir, çorap ve kombinlerinin sahibi olabilirsiniz.

Babet (suba) çorap nedir? ve nasıl kullanılır?

Suba çorap, ayakkabı içine giyildi zaman dışarıdan fark edilmeyecek halde kısa olarak tasarlanan çorap çeşididir. Eskiden kadınların tercih ettiği görünmez çorap olarakda bilinen desenli babet patik çorap çeşitleri, şimdi ise erkeklerin yeni trendi haline geldi. "Erkek babet çorap giyer mi?" demeyin, Ülkemizde erkek babet çorap modellerini her ne kadar sıcak karşılamayan erkek sayısı kadar, tercih eden erkek sayısı da oldukça fazla. Gün geçtikçe aslında tepki gösterilen ürünlerin üzerine gidildiği bir gerçek. Hal böyle olunca er ya da geç bütün erkeklerin tercihleri arasına girecektir. Erkekler için ayakkabı sektörü de babet çorapları tercih etme yolunda birçok ayakkabı tasarımları ve üretimleri yapmaktadır. Loafer, corcik ayakkabıları imaj zedelemesi açısından patik (kısa) çoraplarla tercih etmektense ya da çorapsız giymektense babet çorapları tercih ederek giymeniz ayak sağlığı bakımından büyük önem arz eder. Ayak numaranıza uygun seçimler yaparsanız eğer ayakkabının içerisinde ayağınızdan çıkma olasığını düşürmüş olursunuz. Ayriyeten kullanan kitle tarafı için topuk kısmı silikonlu erkek babet çorapları üretilmiştir. Bu sayede silikon topuklu babet çoraplarını tercih ederek ayağınızdan kaymasını en aza indirebilirsiniz. Erkek için babet çorap tercihlerinizde ayakkabınıza uygun renklerde babet çoraplar tercih etmelisiniz. Çoraplarınızın ayakkabının kenarlarından çıkmamasına özen göstererek doğru kullanımını sağlamalısınız.

Özellikle mokasen ayakkabılar giydiğinizde mutlaka tercih etmeniz gereken parmak ucu dikişli ve en önemlisi topukları dayanıklı erkek babet çorapları sizin ayakkabılarınızı ön plana çıkarmanızda en büyük kurtarıcınızdır. Mokasen ayakkabılar tercih ettiğinizde çoraplarınızın görünmesi stilinizi zedeleyecek ve size modadan uzak bir görünüm sağlayacaktır. O nedenle babet çorapları ile ayakkabınızda ideal görünüm sağlamak için olmazsa olmazlardandır. Ancak bu sizi erkek babet çorap modelleri arasında seçim yaparken arada kalmanız için engel olmamamalıdır. Dış giyiminize uygun farklı bir babet çorabı seçebilir farkındalık oluşturabilirsiniz. Ayakkabınız ile uyumlu renklerde tercihler yaparsanız eğer ayakkabının kenarından görünse dahi renk benzerliği sayesinde kendini kamufle edecektir. Ayakkabılarınızı da babet çorabınız ile uyumlu modellerde tercih edebilirsiniz. Parmak ucu kımına doğru geniş bir boşluk var ise çorabınızla uyumunu değerlendirin. Çorabınızın üstten görünmeyecek şekilde ayakkabı tercihleri yapın. Ayak sağlığını tehdit etmeyen hava alabilen nem kontrolü sağlayan babet çorap modelleri seçmeye özen gösterin. Pamuk, modal gibi doğal liflerden üretilen çoraplar ideal çorap seçimlerinden olacaktır. 

Ayrıca naylon gibi üretimi olan çoraplar tercih ederseniz ayaklarınız ayakkabınızın içerisinde olsun ya da olmasın çorabın nem kontrolü sağlamadan aşırı derecede terleme ve hava alamadığı için ayaklarınızın terlemesine sebep olacaktır. Bu nedenle konfordan uzak ve ayaklarınızın kokmasına engel olamayabilirsiniz. Doğru ve bilinçli çorap tercihleri yaparak keyifli zamanlar geçirmenizin önüne, konforsuz çorapların geçmesine izin vermeyin..

Çorap noktasında alışveriş alışkanlıklarımız farklılık göstermektedir. Bayanların tek tek, erkeklerin ise 5' li 10'lu olarak toptan alışveriş yapmaktadır. Babet çorap giyen erkekler için ayaktan çıkmayan, en iyi erkek babet patik çorap modellerini coulfate.com'dan satın alabilirsiniz. 

Erkek babet çorap fiyatları ve modellerini incelemek için tıklayın!

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin