Kategori İçin Resim Atlet
Sırala / Filtrele :

Erkek Atlet Modelleri ve Fiyatları

Stilinize göre seçebileceğiniz spor yaparken rahatlıkla tercih edebileceğiniz modellerimizi incelemenizi tavsiye ederim. Kumaşının kalitesi bakımından terletmeyen ve oldukça kullanışlı modellerdir. Diğer atlet modellerimizden söz edecek olursak, özellikle kış aylarında sizi koruyacak ve hastalıkların size ulaşmasını engelleyecektir. Sağlığınızı düşünerek seçtiğimiz modellerimizi kombinlerinizde, gömleklerinizin, tshirtlerinizin içinde kullanmanızı öneririz. Çoğu pamuklu olan modellerimizi tereddüt etmeden satın alabilirsiniz.

Atlet

Atlet, aslında vazgeçilmez iç çamaşırımız diyebiliriz. Atlet giymek vücudu toparlayıp daha fit görünmenizi sağlar. Bunun yanında sağlığına dikkat edenlerin atletsiz dışarı çıkmadığını biliriz. Yazın sıcaklarda ter emici özelliği ile kışınsa soğuktan korunmak amacıyla kullandığımız çamaşırımızdır atlet.

Erkek Atlet

Erkekler günlük hayatın koşturmasında ciddi bir efor harcamaktadır. Erkek atlet giymediği durumlarda bu koşturmadan oluşan ter, belirli hastalıklara neden olmaktadır. Özellikle araç içerisinde terleyip, camdan gelen rüzgarın veya klimanın sırtta tutulmalara veya üşütme gibi hastalıklar neden olabiliyor. Ayrıca atlet ter emici özelliğinden dolayı gömleğinizin veya tişörtünüzün ıslanmasını önlemektedir. Özellikle gençler modadan dolayı veya gömleğin, tişörtün içerisinden göründüğünden dolayı olsa gerek giymeyi tercih etmiyorlar. Tabi birde kış ayları vardır ki, titretir. Kış aylarında kalın giyinmekten ziyade ince ve kat kat giyinmeyi tavsiye ediyor uzmanlar. Burada atlet sanki çekici geliyor. Aslında atlet küçüklüğümüzün alışkanlığı diyebiliriz. Kimi erkeklerin olmazsa olmazı olan atleti, bazılarına imkanı yok giydiremezsin. Tabiki bir çok yönden faydalı olan atletin olumsuz yönleride mevcut. Terleme sonucu oluşan bakteriler vücutla temas halinde olacağı için sürekli değişiklik yapmak gerekir. Ayrıca beyaz ve ince kıyafetlerin altında atlet kötü görüntüye neden olabiliyor ve tarz konusunda eksi yazabiliyor. Yani atlet kullanımı asla değilde zaman zaman kullanmak herkes için iyi olacaktır.

Erkek Atlet Modelleri

Erkek atlet modelleri arasında genellikle tercih edileni askılı modellerdir. Bütün renkleri olmasına rağmen erkekler, beyaz ve siyah renklere talep göstermektedir. Mevsime göre seçebileceğiniz kısa kollu atlet, sıfır kollu atlet, askılı atlet ve sporcu erkek atleti modellerini coulfate.com adresinde inceleyebilirsiniz. Sadece günlük hayat için olmayıp spor esnasında kullanabileceğiniz sporcu atletlerinide antrenman yaparken kullanabilirsiniz. Böylece bu erkek atletleri daha rahat ve esnek yapısıyla size rahatsızlık vermeyecektir.

Beyaz Atlet Fiyatları

Erkeklerin iç giyim tercihi olan beyaz atlet modelleri gündelik kombinler de ter emici özelliği ile rahat bir kullanım sunar. Pamuk ve modal doğal lif karışımlı beyaz atlet modelleri kış mevsiminde mevcut vücut ısısını dengede tutar. Polyester ve sentetik menşeili nefes almayan rahatsızlık hissi verebileceği uzak durulmasında fayda var. Atlet modellerinde bu tür özelliklere dikkat ederek seçimler yapmak gün içerisinde rahat etmeyi sağlayacaktır. Pamuklu erkek atlet modelleri ile sağlıklı tercihler yapmak kombin içerisinde kaliteli zamanlar geçirmeyi mümkün kılar. Beyaz erkek atlet modelleri içerisinde slim fit, skinny fit, regular fit kalıp seçenekleri yer almaktadır. Bedene ve zevke uygun seçimler yapılarakta yine rahat bir kullanım gerçekleştirilebilir. Gündelik giyim kadar spor yapan erkekler için de beyaz sporcu atletleri bulmak mümkün. Sporcular için üretilen atletler arasında yapılan egzersizlere uygun olarak fitness, koşu , futbol, voleybol gibi farklı spor dallarında kullanılmaya uygun yumuşak dokulu esnek kumaş yapıya sahip atlet modelleri yer almaktadır. Aynı zaman da kapalı spor salonuna uygun ve açık hava sporlarına uygun atlet modelleri arasindan en uygun tercihi yapmakta yardımcı oluyor. Atlet seçimlerin de dikkat edilmesi gereken özellik hareket etmeyi engellemeyen elestan özellikli atlet modelleridir. Bu tür atlet tercihleri rahat bir şekilde egzersiz yapmayı sunar. Genellikle kalın askılı beyaz atlet erkekler tarafından tercih edilen model ve renk özellikleri arasındadır. Erkek beyaz atlet rengi dışında gri ve lacivert tonları da erkek sporcular tarafından tercih edilmektedir.

Spor ile uğraşan erkekler fit bir görünüm içerisinde ve aynı zaman da iyi hissetmek için çoğu zaman sokak stilinde atlet ve şort tercihleri yapmaktadırlar. Erkeklerin kıyafet çeşitliliğini arttıran tasarımcılar, atlet modellerine farklı boyutlar getirerek kombinler de kullanıldığında canlı durmayı sağlayan atlet modelleri geliştirdiler. Baskılı, yazı baskılı, kendinden desenli, motifli, düşük omuzlu, geniş askılı atlet modelleri erkek kombinlerinde yerini alarak gündelik stillerine yeni bir soluk getirdi. Gündelik kombinlerde de tercih edilebilen fresk bir görünüm sunan ve masumiyeti simgeleyen baskılı beyaz atlet erkek gündelik stilin tarz kıyafetlerinden oldu. Düşük omuzlu, kalın askılı kolsuz modelleri varyasyonlara uğrayarak oversize bir görünüm kazandı. Beyaz atletler kontrast renk baskılar ile erkeklerin sokak stilinde deri ceketler ile, okul stilinde kot ceketler ile uyumu yakalayarak kombinleri feth etti. Coulfate yeni trendlere giren birbirinden farklı erkek beyaz atlet modelleri ile kombin oluşturma aşamasında tereddüt eden erkekler için özenle hazırlanmış kombinleri bünyesinde bulunduruyor. Mağaza mağaza gezerek kombin oluşturmak yerine evden, işten ve okuldan sitemizi ziyaret ederek bedeninize uygun olarak slim fit ya da büyük beden beyaz atlet modellerinden seçerek kombin oluşturabilirsiniz. Dilerseniz tek ürün, dilerseniz de kombin halinde satın alabilir, “ outlet “ kategorisini takip ederek ucuz beyaz atlet seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Beyaz atlet fiyatlarını incelemek ve satın almak için mağaza dolaşarak vakit harcamak yerine coulfate.com adresini hemen ziyaret edin.

Siyah Sporcu Atleti

Erkekler tarafından tercih edilen, kolsuz ve askılı olarak üretilen birçok spor dalında üst giyim kıyafeti olarak tercih edilmektedir. Sporcu atleti genellikle pamuk ve modal gibi doğal liflerden üretildiği için ter emici özelliğe sahiptir. Polyester ve sentetik menşeili nefes almayan rahatsız atlet modellerinden uzak durmaya özen gösterilmelidir. Kış mevsimin de mevcut vücut ısısını korumalı, nem kontrolü sağlamalı, yaz mevsiminde de hava alabilen sporcu atleti erkek modelleri tercih edilmelidir. Atlet modellerinde bu tür özelliklere dikkat ederek seçimler yapmak kombin içerisinde rahat etmeyi sağlayacaktır. Pamuklu erkek atlet modellerine yönelerek sağlıklı tercihler yapmak gün içerisinde kaliteli zamanlar geçirmeyi mümkün kılar. Genellikle spor dallarında siyah sporcu atleti tercih edilen renk ve model arasındadır. Siyah renk dışında lacivert ve gri tonları da erkek sporcular tarafından tercih edilmektedir. Spor aktiviteleri için tercih edilen erkek sporcu atleti çeşitleri arasında kalın askılı, ince askılı erkek modelleri yer almaktadır. Atlet giymek vücudu toparlayıp daha fit görünmeyi sağlar. Erkek atlet modelleri arasında sade modelleri en çok tercih edilen modelleri arasında iken günümüz de atlet tercih etmeye yönelik geliştirilen farklı desen çeşitliliği ile gündelik kombinlerin parçası haline geldi.

Amatör ve profesyonel sporcuların tercihleri arasında olan çapraz sırt detaylı siyah sporcu atleti en çok tercih edilenler arasındadır. Siyah sporcu atlet modelleri içerisinde skinny fit, slim fit, regular fit modelleri yer alır. Hareket etmeyi engellemeyen elestan özellikli sporcu atlet modelleri rahat bir şekilde egzersizleri yapmayı sunar. Sabah sporlarında tempolu koşu yapan bireyler için rahat hareket etmeyi sağlar. Akşam yürüyüşlerinde ter emici özelliğe sahip sporcu atleti erkek kullanıcılar için kullanım konforu imkanı sunar. Fitness, Koşu , futbol, voleybol gibi farklı spor dallarında kullanılmaya uygun yumuşak dokulu esnek kumaş yapıya sahiptir. Hafif egzersizler için de tercih edilebilen siyah sporcu atleti sabah ve akşam tempolu yürüyüşlerinde yumuşak tabanlı ayakkabılar ve kapüşonlu sweatshirtler ile uyum içerisinde değerlendirilebilir. Gündelik stilde de değerlendirilebilen sporcu atletleri kalın askılı modellerini kot ceket, jean pantolon kıyafetler ile sportif şıklıkta kombinler oluşturmak için uygun modellerdendir. Gündelik tarz da gömlek içerisinde de rahatlıkla tercih edilebilecek olan sporcu atletleri sportif bir görünüm yakalamayı sağlarlar. Gündelik tarz da kullanmaya uygun olarak üretilen, model özellikleri verilmiş atlet modelleri denim kombinlerde değerlendirilebilir uygun kıyafetlerdendir. Fresh ve sportif görünüm kazanmak için tercih edilebilecek tişört yerine alternatif seçeneklerdendir. Sokak stili tarzında yapılan kombin içerisin de kullanılan diğer kıyafetlerin birbiri ile uyum sağlayarak rahatlıkla tercih edilebilir. Coulfate sizler için “ Sportluxe “ kategorisin de spor aktivitelerin de değerlendirebileceğiniz sporcu atletlerini kombinlerinde bir araya getirdi. Her bütçeye uygun sporcu atleti fiyatları ve farklı model seçeneklerinden yararlanma imkanını kaçırmayın.

Spor Siyah Atlet

Erkekler tarafından tercih edilen siyah atlet, kolsuz ve askılı olarak üretilen birçok spor dalında ve gündelik üst giyim de tercih edilen kıyafetlerdendir. Erkek siyah atlet modellerinde ter emici özelliğe sahip pamuk ve modal gibi doğal liflerden üretilen erkek atlet modellerinden tercih edilmelidir. Polyester ve sentetik menşeili nefes almayan rahatsız hislere sebebiyet vereceği için uzak durmaya özen gösterilmelidir. Kış mevsimin de tercih edilecek olan atlet modellerinin mevcut vücut ısısını koruması ve nem kontrolü sağlaması önemli kriterlerdendir. Aynı şekilde yaz mevsiminde de hava alabilen atlet modelleri rahat kullanım sağlayacağı için erkek siyah atlet tercihler arasına eklenmelidir. Doğal lif kaşışımlı kıyafetlere daima öncelik tanınmalı ve alışkanlık haline getirilmelidir. Atlet modellerinde bu tür menşei özelliklere dikkat ederek seçimler yapmak kombin içerisinde gün boyu rahat etmeyi sağlayacaktır. Pamuk karışımlı doğal lif menşeili erkek atlet seçeneklerine yönelerek sağlıklı tercihler yapmak, gün içerisinde kaliteli zamanlar geçirmeyi mümkün kılacaktır. Erkek siyah atlet modelleri içerisin de sporcular için üretilen atletler arasında yapılan egzersizlere uygun olarak fitness, koşu , futbol, voleybol gibi farklı spor dallarında kullanılmaya uygun yumuşak dokulu esnek kumaş yapıya sahip atlet modelleri tercih edilebilir seçeneklerdendir. Hareket etmeyi engellemeyen elestan özellikli atlet modelleri rahat bir şekilde egzersizleri yapmayı sunar.

Sporcu atletik model çeşitleri arasında kalın askılı, ince askılı erkek atlet modelleri yer almaktadır. Aynı zamanda da atlet modelleri içerisin de skinny fit, slim fit, regular fit modelleri yer alır. Erkek atlet modelleri arasında sade modelleri en çok tercih edilen modelleri arasında iken günümüz de atlet tercih etmeye yönelik geliştirilen farklı desen çeşitliliği ile gündelik kombinlerin parçası haline geldi. Yazı baskılı, figür ve desen baskılı, kendinden dokulu ve desenli modelleri yer almaktadır. Sabah tempolu koşu, akşam sakin yürüyüşler yapan bireyler için ter emici özelliğe sahip siyah sporcu atleti erkek kullanıcılar için rahat hareket etmeyi ve ergonomik kullanım konforu imkanı sunar. Genellikle spor dallarında spor siyah atlet erkekler tarafından tercih edilen renk ve model özellikleri arasındadır. Erkek spor siyah atlet rengi dışında ve gri, beyaz, lacivert tonları da erkek sporcular tarafından tercih edilmektedir. Atlet giymek yeni nesil için çok ilgi çekmese de vücudu toparlayan fit duruş sergilemeyi sağlayan kıyafetlerdendir. Bu nedenle spor ile uğraşan erkeklerde fit bir görünüm içerisinde ve aynı zaman da iyi hissetmek için çoğu zaman sokak stilinde atlet ve şort tercihleri yaparak sokağa yeni bir soluk getirdi. Aynı zaman da tasarımcılar atlet modellerine farklı boyutlar getirerek kombinler de kullanıldığında canlı durmayı sağlayan tasarımlar geliştirdiler.Gündelik kombinler de de beyaz kadar tercih edilen matem ve asabiyetin rengini simgeleyen baskılı siyah atlet erkek gündelik stilin tarz kıyafetlerindendir. Düşük omuzlu, kalın askılı kolsuz modelleri varyasyonlara uğrayarak oversize bir görünüm kazandı v kontrast renk baskılar ile erkeklerin sokak stili, okul stili kombinlerini feth etti. Coulfate' e gelerek spor da ve kombinler de değerlendirebileceğiniz, bütçenize uygun siyah erkek atlet fiyatları ve farklı model seçeneklerinden yararlanma imkanını kaçırmayın.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin