Atkı Kombinleri

Atkı Kombinleri | Erkek

Erkek atkı kombinleri kışın en ama en vazgeçilmez üyesi, sağlığımızın en büyük destekçisi. Malum dört mevsimin dördünün de çok yoğun bir şekilde yaşandığı bir iklime sahip ülkemiz bu nedenle kışlar oldukça yoğun geçmektedir. Olsun, yoğun olsa ne olur? Sımsıcak tutan, hem içimizi hem bizi ısıtan trikosundan örgüsüne atkılar hep kışın kahramanı olmuştur. Kahramanlar her zaman yalnız değildir gelin bakalım atkılarımızı nasıl kombinliyor muşuz?

Erkek Atkılar Neyle Giyilir Nasıl Kombinlenir?

Şehir dışında önemli bir iş toplantısına gidiyorsak bu hafta sonu, hem rahat hem tarz bir yolculuk için skinny siyah pantolon, chelsea siyah botlar ve siyah bir gömlekle kombine ettiğiniz seyahat kombinine ek siyah kaşenizi üstüne aldınız mı? şimdi son dokunuş olarak gri desenli atkımızı takıyoruz. Aşırı soğuk bir yer bile bize artık vız gelir, çünkü atkımız ve kaşemiz bizi bütün soğuklardan koruyacaktır. Erkek atkı kombinleri için diğer bir alternatifte bej renk chino pantolon üstüne, açık mavi bir gömlek ve sütlü kahve blazer bir ceketle yapacağınız günlük ofis şıklığının üzerine atacağınız gri örgü bir hırka ile kışa bambaşka bir hava katacaksınız.

Örgünün örgüyle uyumu olur mu diye yaklaşmadan önce bir düşünelim, ince örgülü bir kazağın üstüne atacağız desenli bir atkı ile hem akşam serinliğinden etkilenmeyip hem de şık olabilirsiniz.

Watson ve Sherlock kadar ayrılmaz ikili olarak görülen bere ve atkı da birlikteyken daha güzeller sanki. Şapka ve atkınız aynı renkte olabileceği gibi farklı renkler kullanarak bir değişiklik yapabilir, tarzınıza tarz katabilirsiniz. Her renk kabanın üstüne uyum sağlayan atkılar, kışın en gözdesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yamalı bir kot pantolon, üstüne siyah bir tişört ve fermuarlı sweatinizin üstüne takacağınız atkı ile hem tarz hem sıcacık olmak hiç zor değil.

Geçiş aylarında da kış aylarında da deri ceket erkek kombinlerinin vazgeçilmezidir. Deri ceket üzerine takacağınız kalın örgülü tercihen gri bir atkı soğukların etkisini azaltmakla kalmayıp sizi mevsimin en tarz erkeği haline dönüştürecek. Bej kep bir şapkanın altına takacağınız triko bir atkı altına giyeceğiniz gömleği ve pantolonu bambaşka gösterecektir. Hırka kombinlerinde de ön plana çıkan atkılar kışı en tarz geçirmenizde en büyük etkenlerden biridir. Hem sıcaklığı hem elegan tavrıyla atkılar kombinlerde sandığımızdan daha etkili parçalardır. Çok soğuklarda omuzlara atılarak da kullanımı mevcut olan atkılar adeta sizi soğuktan korumak için savaş vermektedir. Size biraz kasveti hatırlatabilir atkı ama asıl kasvetli olan soğukluğunu kırabileceğiniz en küçük ama önemli detaydır atkı.

Coulfate olarak erkek atkı kombinlerini ve atkının bizi saran o sıcacık yapısını seviyoruz.Coulfate stilinize yardımcı danışmanlarıyla her ortamda her mevsimde ve her anda yanınızda. Bence tanışmalıyız artık. E hadi bekliyorum, o zaman tarzını keşfetmek üzere, görüşürüz.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin