Büşra Dikici
Büşra Dikici / Stilist
17/11/2018

Ünlü Model David Gandy ve Şıklık Defteri

 Davit Gandy Kimdir ?

Yunan tanrısı lakabıyla tanınan ve klasik erkek model algısını değiştiren hipsters tarzını başka boyutlara taşıyan alanında başarılı ünlü bir modeldir. Sadece moda tasarımı değil, mimari, sanat ve araba tasarımıyla da yakından ilgilenen David Gandy tarzı hakkında bir röportajında takım elbiseyi üzerinde taşımayı ve giymeyi çok sevdiğini söylemiştir. 

 

 

unlu_model_david_gandy

Girişimci Ünlü Modeller Arasında

E tabi sevdiği kadar vücudunun da çok rahat taşıdığını gözlerimizle şahit oluyoruz. Birçok ünlü markaya modellik yapan Gandy, ünlü bir marka ile iş birliği yaparak iç çamaşırı tasarımları yaparak imzasını atmış ve satışa sunmuş.

 

 

unlu_model_david_gandy

Farklı Tarzlar Denemekten Çekinmiyor

Hipsters tarzında giyinmeyi tercih ediyor ve kombinlerinde kaşmir kazaklar, yün parçalar, blazer ceketleri kombinlerinde kullanmayı çok seviyor.

 

 

unlu_model_david_gandy

David Gandy'nin Tarzı

Geleneksel ve aynı zaman da çağdaş bir tarzı olan ünlü model, özel gecelerde takım elbise, günlük hayatında spor giyinmeyi tercih ediyor. 

 

 

unlu_model_david_gandy

Basic Tarzında Dahi Uygun Parçalar Seçerek Çekici Olmayı Başarıyor

Takım elbiseyi giymeyi sevdiği kadar en çok jean, gömlek ve tişörtlere para harcıyor. Jean pantolonları klasik ceketi ve ayakkabıları ile kombinleyip hem günlük hem de özel gecelerde çabasız şıklığı yakalıyor. 

 

 

unlu_model_david_gandy

Sağlıklı ve Güçlü İmaj Sergilemesinin Sebebini Spora Borçlu

Fit kalmasının sebebi küçük yaşta sporla tanışan ünlü model modellik yaparken de vücuduna ayrı bir özen göstermesi gerektiğinden spora devam ederek sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmayı başarıyor.  

 

 

unlu_model_david_gandy

 Aksesuar Kullanmaktan Kaçınmıyor

Kombinlerinde pantolon askısı ve çanta kullanmaya özen gösteriyor ve erkeklere de giyim ve kuşamın dışında şöyle bir özlü söz söylüyor.

" Gerçek bir centilmen; giydikleriyle değil karakteriyle ve diğer insanlara davranışıyla kendini gösterir. "

 

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin