Şebnem Topçu
Şebnem Topçu / Stilist
12/02/2018

Tarzını Koruyan Erkeğin Rutinleri

İç güzellik tabii ki önemli fakat yeni tanıdığın bir insanın içini görmen pek mümkün değil. Pasaklı, bakımsız bir dış görünüşle, iş hayatında parlayabilmen veya istediğin ilişkiye başlayabilmen de imkansıza yakın. İnsanlar üzerinde pozitif bir etki yaratıp, “ne kadar çekici, saygın, sempatik” gibi sıfatlarla anılabilmeli bir erkek. Yani bunu hangi erkek istemez ki ?

 

 

temiz.olmak

Tarz sahibi olmanın ilk kuralı temiz olmaktır. Şu parçayla şunu kombin etmekle başlamayacağız işe öncelikle temiz olmakla başlamalıyız. Üşengeçlikten vazgeçmeli ve kişisel temizliğine çok dikkat etmelisin.

 

 

tras.olmak

Tarz erkek olmak için tıraşına da dikkat etmelisin. Mesela; çekici olacağım diye bıraktığın kirli sakalının uzayıp gitmesine izin vermemelisin. Ayrıca rahatsızlık verebilecek tüylerini de almalısın.

 

 

tarz.kıyafetler

Kendini tanı ve tarzını ona göre ayarla. Yani duruşuna aykırı düşmeyecek tarz kıyafetler seçmelisin. Bu yüzden kendi karakter özelliklerini ve vücut yapını çok iyi bilmelisin. Yani renkli bir kişiliğe sahipken karalar bağlama bir anda. 

 

 

olmazsa.olmaz.parçalar

Olmazsa olmaz parçaları dolabından eksik etme. Deri ceketler, blazer bir ceket, ekose gömlek, fular, saat, kemer gibi parçalar her kombinde sana yardımcı ve kurtarıcı olacak göreceksin.

 

Şimdi alışveriş zamanı beyler, haydi Coulfate’e :)

 

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin