Emine Olcay
Emine Olcay / Stilist
01/10/2018

Tarz Sahibi Erkekler İçin Ekose Gömlek Kullanımı

 

Geçmişten günümüze çok fazla değişime uğramayan kurtarıcı bir parçadır. Hemen hemen herkesin gardırobunda bulunması gerekir. Kombinlerken çok farklı tarzlarda tercih edilebilirsiniz. En çok tercih edilen ve aranan kırmızı renkten başlayalım. Kırmızı ve siyah tonlarındaki bu ekose gömleği chıno tarzı bir pantolonla ya da jeanlerinizle kombinleyebilirsiniz. Kollarını kıvırıp düğmelerini sonuna kadar ilikleyebilirsiniz. 

 

ekose-gomlek

Daha spor ve daha salaş bir görünüm elde etmek isterseniz kapüşonlu switshirt üzerine bir jean ceket giyinip ekose gömleğinizi belinize bağlayabilirsiniz. Böylece grung bir tarzına bürünürsünüz. Tabiki berenizi de kombininize dahil etmelisiniz :) 

 

 

ekose-gomlekGömleğinizi tşhirtleriniz ile de kombinleyebilirsiniz. Bu senenin de trend renklerinden olan hardal rengi ve tonları ile oldukça tarz görüneceksiniz. Şapka, gözlük, kolye, bileklik ve yüzük ile kombininizi zenginleştirebilir, girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. 

 

 

ekose-gomlekKırmızıdan sonra en çok tercih ettiğiniz renge gelelim. Daha doğrusu renklere :) Siyah, lacivert ve gri tabiki… Laciverte en çok yakışan parça beyaz bisiklet yaka tişörtler bence. Sade bir görünüme sahip olmak istiyorsanız desenli tişörtleri önermiyorum. Amaaa! Grunge ve tarzı street style bir görünüm elde etmek istiyorsanız desenli tişörtleri de tercih edebilirsiniz… 

 

 

ekose-gomlek 

Daha koyu tonlarda gözükmek istiyorsanız lacivert tonlarında bir oduncu gömleği ile o tonlara yakın bir tşört tercih edebilir ve jean pantolonunuzla kombinleyebilirsiniz. 

 

 

ekose-gomlek 

Siyah beyaz ekoselerinizi keplerinizi ters takarak ve sadece bir düğme kapatarak sporlaşabilir ya da üstten sadece bir düğme açarak daha ağır abi görünümüne bürünebilirsiniz :) 

 

 

ekose-gomlek 

Ben farklı bir kişiliğe sahibim klasik renkler giyinmem farklı olmak istiyorum diyorsanız da size yeşil ve tonlarını tavsiye ediyorum. Bu sene doğa ve toprak tonları moda olduğu için hem sezona ayak uydurmuş hem de klişe bir görünümün dışına çıkmış olursunuz. 

 

 

ekose-gomlek 

Farklı bir görünüme sahip olmanız için son bir öneri daha. Biraz sıra dışı ama bir araya gelince oldukça şık ve tarz görünen bir kombin. Baştan aşağıya ekose :) Parçaları bir araya getirirken dikkat etmeniz gerekiyor çünkü desenler içerisinde kaybolma riskiniz çok yüksek… 

 

 

ekose-gomlek 

 

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin