Elif Bilginer
Elif Bilginer / Stilist
12/02/2018

Stil Sahibi Erkeklere Verebileceğiniz Hediyeler

- Bir erkeğe verilebilecek hediye deyince ilk aklınıza gelen kol saati oldu muhtemelen.

Tamam kol saati güzel bir hediye ama her tarza her kol saati olmuyor. Kol saati seçerken bile dikkat edilmesi gereken püf noktalar var. Bir kere alınacak kişinin arzı iyi analiz edilmeli yoksa hediyemiz çöp olur.

erkeklere_hediye_edilecek_saat_tavsiyeleri

Klasik veya spor kol saati arasında tahmin edemeyeceğiniz stil farklılıkları vardır. Kadranının tasarımı, deri ya da metal kayış gibi birçok özellik imaj ve erkeğin giyimde stili için önem taşıyor.

 

Kol saati dışında kıyafetlerine kombinleyebilecekleri kol düğmesi, kravat ve kemer de doğru seçenek olabilir. Klasik veya spor takım elbiseler de kol düğmesi giyilen takımı en şık hale getiren detaylardan biridir.

erkeklere_kemer _kravat,_corap_seçimi

Kişinin tarzına uygun aldığınız kol düğmesi onu davetin en tarz kişisi yapabilir.

 

Kemer seçimi konusu karşınızdakinin kıyafetlerine, tarzına uygun alacağınız deri bir kemer onun her kombininde kurtarıcısı olabilir. Şu sıra moda olan eskitme deri kemerleri tercih edebilirsiniz.

Tarzına ve sevdiği renge, modaya uygun kravat seçimi de alacağınız kişinin emin olun en özel günlerine renk getireceksiniz.

Tuhaf karşılayabilirsiniz ama erkeklerin en hoşuna giden kalplerini okşayacağınız bir hediye de çoraptır. Kadınlar kırtasiye malzemelerini sevdikleri kadar erkeklerde renkli, çizgi film - film karakterlerinin bulunduğu desenli çorapları bir o kadar seviyorlar.

 

- Giyimine düşkün her erkek aynı zamanda ayakkabı düşkünüdür.

erkeklere_hediye_ayakkabı_seçimi

Ne yani sadece kadınlar mı ayakkabı delisi sanıyordunuz. Onun tarzına uygun alacağınız bir ayakkabı tarzını baştan ayağa değiştirebilir.

Yok ben teker teker ne uğraşacağım derseniz de gelin siz stil sahibi birine alabileceğiniz kıyafetlerin kombinini alın. Kafalar karışmasın. Gel gel Coulfate’ye gel.

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin