Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
26/09/2018

Sonbaharda Erkekler İçin Giyim Önerileri

 

 

 Enn sevdiğim mevsim sonbaharrr, doğa sayesinde en güzel renkleri görebilecek ve o renklerden esinlenerek hangi renklerin yan yana kullanıldığında güzel olacağını görebileceğin bir dönem. :) Şimdi biraz neler giyebileceğin hakkında konuşalım... 

 

 

 

 

 

 Her erkeğin mutlaka dolabında olması gereken parça 'trenchcoat'. Sonbaharda bi jean bir kazak ile yapacağın kombini en iyi trenchcoat ile taçlandırabilirsin. Zevkine göre renk seçiminde bulunabilirsin ama benim tavsiyem her kombinine uyabilecek siyah ya da lacivert bir trenchcoat'un olması. ;)erkekler-icin-sonbahar-giyim 

 

 

 

 

 

 

 Hemen hemen her erkekte çanta konusunda bir ön yargı var. Tabi bu deri çantayı görmediğinizden... Öyle değil mi? Tarzını tamamlaman adına sonbaharda deri ve orta ebatlarda bir çanta kullanman, inan bana seni fazlasıyla farklı kılacak.

erkekler-icin-sonbahar-giyim 

 

 

 

 

 

 

 Veee kapüşonlu sweatshirtler... Hem seni serin havalarda soğuktan koruyacak hemde doğru seçim yaptığında seni fazlasıyla tarz gösterecek bir parça daha veeee sonbaharın yine olmazsa olmaz ürünüdür kendisi. :) Renk konusunda ten rengine yakışacak tercihler yapman unutma ki altın kural. 

erkekler-icin-sonbahar-giyim 

 

 

 

 

 

 

 Şimdi ise kat kat giyinme durumundan söz edelimmm. Sonbahar da kazak giymeyi sevmeyen erkeklere de elbette bir tavsiyem var. Tshirt-hırka-kot ceket bu üç parçayı renkleri ile doğru birleştirebilirsen inan bana mükemmel görünebilirsin ve lütfen tarzına uyumlu çanta dene... ;)

erkekler-icin-sonbahar-giyim 

 

 

 

 

 

 

 Vee kazaklarrr biliyorsun ki birçok seçenek mevcut fakat çift renklerdeki kazaklarıda bu sezon denemeni ve koyu renk jeanler ile kombinlemeni önermeden geçemeyeceğim. Kazağına uygun uzun bir atkıda ekleyebilirsin.

erkekler-icin-sonbahar-giyim 

 

 

 

 

 

 

 Oduncu gömleklerinin üzerine giyebileceğin kabanlarda büyük cepli ve yakasında kürk detayı olanları seçebilir renk konusunda tarzına göre seçimler yapabilirsin. Fit bir vücuda sahipsen eminim çok yakışacak. :)

erkekler-icin-sonbahar-giyim 

 

 

 

 

 

 Ben farklı parçalar arıyorum diyorsanda kolları farklı kumaştan üretilmiş ceketler deneyebilirsin. ;)

erkekler-icin-sonbahar-giyim

 

 

 

 Verdiğim bilgiler doğrultusunda Sonbahar için hazırsınnnn. :) 

 

 

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin