Büşra Dikici
Büşra Dikici / Stilist
09/02/2019

Sevgiliye Alınabilecek Farklı Hediye Fikirleri

 

Sevgiliye Alınabilecek Trend Hediye Listesini Birlikte İnceleyelim

Sevgiliye alınabilecek farklı hediye fikirleri bulmakta zorlanma, sadece sıradanlıktan sıyrılıp daha modern parçalara göz atmalısın. Hazırlamış olduğum sevgiliye alınacak en trend hediye listesi tam sana göre.

 

hediye kravat iğnesi

Tarzını Yansıtacak Şık ve Sportif Kravat İğneleri

İlk sırada kravat görmeyi düşünmüştün değil mi? Ama yaklaştın. Sevgiliye özel hediyeler listemde ilk sırada kravat iğneleri geliyor. Günümüz modasında biliyorsun ki aksesuarlarda metal kullanımı çok revaçta. Kravat iğneleri ile sevgilinin takımlarına şıklık katabilir, katılacağı etkinliklerde hediyen ile daima yanında olduğunu hissettirebilirsin. Onu yansıtacak şık ya da sportif, tarzına ve zevkine uygun kravat iğneleri seçebilirsin.

 

 

sevgiliye_alinabilecek_farkli_hediye_ fikirleri

Şık Takımlarını Ceket Aksesuarı ile Taçlandır!

Kol düğmesini daha önce aldığını varsayarak sana gömlek yakası iğneleri ve ceket aksesuarlarını tavsiye verebilirim. Tasarımları oldukça artan yaka iğneleri ve ceket aksesuarları günümüzde kolayca ulaşabilirsin. Hala hediye etmediysen senin için ideal ve kurtarıcı bir hediye fikri olacak. Erkek arkadaşın takım giymeyi seviyorsa yaka iğnelerini görünce gözleri parlayacak.

 

 

sevgiliye_alinabilecek_farkli_hediye_ fikirleri

Retro Görünümü Seven Erkeklere İpek Şallar

Sevgiline alabileceğin en trend aksesuar önerim ipek şallar. Bir erkeği şık gösteren kıyafetlere uyum sağlayan klasik ve gündelik ipek şalları ile sevgilinin tarzına bambaşka bir hava katabilirsin. İpek şalı ile eşlik edecek bir fötr şapka da Retro görünümü seven erkekler için oldukça ideal bir hediye.

 

 

sevgiliye_alinabilecek_farkli_hediye_ fikirleri

Tasarım Yönünden Güçlü ve Tarzını Tamamlayacak Hediye; Cüzdan

Sevgiliye alınacak en özel hediye bana göre bir cüzdandır. Pekala cüzdan öyle alelade bir cüzdan olmamalı. Kartlık dahi hediye etmişsen; tasarım yönü kuvvetli vejetal deriden cüzdanları deneyebilirsin. Metal/deri bir arada kullanılan asi ve şık bir tasarımı olan, kemer köprülerine tutturulan cüzdanlar erkeksi bir imaj görmek istersen ideal bir hediye. Erkeklerin böyle şeylere ilgisi bir hayli fazla bu maddeyi es geçme derim. Portföy, gözlük kılıfı gibi alternatif hediyelere bakmak da sevgililer günü için ideal fikirlerden... 

 

Eşi Benzeri Olmayan Tasarım Yönünden Güçlü Bir Cüzdan

 

sevgiliye_alinabilecek_farkli_hediye_ fikirleri

İş Hayatına Kurtarıcı Hediye; Evrak Çantaları

Masa başında çalışan bir sevgiliniz varsa ihtiyaca uygun hediyeler almak akıllıca bir hareket olacaktır. Kahve bardağı masa üstü çerçevesi almışsan eğer, 14 Şubat için bir erkeğe alınabilecek hediyeler arasında en güzel hediye evrak çantaları… Aynı zamanda sevgiliniz için iş hayatında en kurtarıcı aksesuarı da evrak çantası olacaktır. Bu yüzden kıyafetleri ile uyumlu renklerde seçimler yapmanı öneririm.

 

 

sevgiliye_alinabilecek_farkli_hediye_ fikirleri

Sevgilinin Kombinlerini Kemer Aksesuarı ile Farklı Boyutlara Taşı!

Son dönemlerin trendlerinde olan vintage kemer aksesuarlarını şiddetle tavsiye ediyorum. Kemer köprülerine takacağı aksesuar ile erkeksi ve retro bir görünümü elde etmesini sağlayabilirsin.

 

 

sevgiliye_alinabilecek_farkli_hediye_ fikirleri

Traş Seti ile Bakımına Katkıda Bulun

Modern ve Retro bir görünüm içeren traş setleri hazırlayabilir merak uyandırabilirsin. Kadınlar kadar erkeklerde kutu içerisinde hazırlanmış hediyelere ilgi duyuyor hatta kutunun içerisinde ne olursa olsun kutu tasarımı ne kadar şıksa hediyeye ilgi bir hayli artıyor ;)

 

 

sevgiliye_alinabilecek_farkli_hediye_ fikirleri

Sevgilin Sık Sık Seyahatlere Çıkıyorsa; Seyahat Çantaları 

Şık ve kolay taşınabilir çantalar hediye edebilirsin. Bu tür hediyeler sevgilinin tarzını üst boyutlara taşırken, kendi imajını da seçtiğin parçalar ile sevgilinin gözünde üst seviyelere çıkartabilirsin.

 

 

sevgiliye_alinabilecek_farkli_hediye_ fikirleri

Kombinlerini Metal Aksesuarlar ile Zenginleştir

Metal aksesuarların revaçta olduğundan bahsetmiştim. Metal ve boncuk bilekliklerden bir set hazırlayabilirsin. Bu setin içerisinde birbiri ile uyumlu metal kolye, metal bir bileklik, renkleri ile uyumlu boncuk bileklik, yüzük ve hatta boncuk bileklikler ile uyumlu bir tesbih ekleyerek aksesuar seti oluşturabilirsin.

 

 

sevgiliye_alinabilecek_farkli_hediye_ fikirleri

Modası Geçmeyen Pantolon Askıları

Bu yıl kemerin ön planda olduğu ortada ve kemeri aratmayan hatta şık bir görünümü olan deri pantolon askılarından hediye edebilirsin. Kemer demişken aklıma ayakkabılar geliyor ancak onlarda sıradan hediyelere dönüşmüşken şık ve havalı terlikleri denemelisin. Ünlü markalardan tedarik edebileceğin kaşeden kürklü terlikler ayaklarını rahat ettirecek cinsten.

 

 

sevgiliye_alinabilecek_farkli_hediye_ fikirleri

Daima Yanında Taşıyabileceği Bir Hediye; Kulaklık

Müzik dinlemekten hoşlanan veya bilgisayar oyunlarına ilgisi olan bir sevgilin varsa bir kulaklık hediye edebilirsin. İhtiyaca uygun ve kişiye özel hediye olacaktır.

 

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin