Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
08/02/2019

Sevgililer Günü İçin Erkeklere Kombin Önerileri

 

Sevgililer Günü Kombini

Sevgililer gününde nerede ne giyilir diye sıklıkla düşündüğünüzü biliyorum beyler. Şimdi sizlere en özel günlerden biri olan 14 Şubat'ta ne giyebileceğinizden söz edeceğim. Gideceğin yere göre kıyafet seçimleri yapman gerektiğini hemen hemen her yazımda belirtiyorum ve özel günlerde her zaman için şık görünmeli ve özenli olmalısın. Sevgililer günü kombini nerede giyeceğine göre değişir diyerek başlıyorum.

 

sevgililer-gunu-erkek-kombin

Akşam Yemeği Kombini

Planın sade ve şık bir erkek kombini ile akşam yemeğine gitmek ise ona uygun giyinmen son derece önemli. Abartılı bir şıklık seni komik duruma düşürebilir, bunu hiçbir erkek istemez. O nedenle kumaş pantolon ya da düz siyah bir jean ile kazak kombini yapman sevgililer günü kombini için en ideali olacaktır. Üzerine giyeceğin desenli kaşe bir kaban ise ağırlık ve şıklık katacaktır o nedenle çekinmeden kombinine ekleyebilirsin. 

 

 

sevgililer-gunu-erkek-kombin

After Party Kombini

Romantik bir yemek yiyecek ve ardından geceye eğlenceli bir after party ile devam edeceksen en uygunu bir takım olacaktır. Modern ve oldukça trend olan desenli kravatları kullanmanı ve canlı renklerde bir kazak ile tamamlamanı öneririm. Takımına ve kazağına uygun bir mendil ile de aksesuarların ile zengin bir kombin oluşturabilirsin. Akşam yemeğinde oldukça şık bir görünüm, eğlencede ise kravatından kurtulup rahat bir görünüm elde edebilirsin, bana güven. :) 

 

 

sevgililer-gunu-erkek-kombin

Romantik Yemek Kombini

Evde romantik bir buluşma olacak ise daha rahat bir görünümde olman gerekir. Kombinini yine bir gömlek ile oluşturmanı fakat jean ile tamamlamanı öneriyorum. Ceket giymene kesinlikle gerek yok. Jean seçiminde gecenin şıklığı ve ağırlığı için ev ortamında bile olsan koyu tonları tercih etmeni öneririm. Son olarak güzel bir mont ile kombinini tamamlayabilirsin. ;) 

 

 

sevgililer-gunu-erkek-kombin

Günü Kurtaracak Kombin

Tiyatroya, sinemaya ya da konsere gideceksen blazer ceketler ile günü kurtarabilirsin. Gömlek veya tshirt giymeyi tercih edebilirsin. Koyu tonlarda bir pantolon ile hem rahat hem şık bir görünüme sahip olabilirsin. Kaban seçimin ile kombinine şıklık katmanı şiddetle öneririm. Kombinine uygun renklerde kaşe bir kaban oldukça şık görünmeni sağlayacaktır. 

 

Sevgililer günü için planladığın o geceye özel en şık erkek kombinleri Coulfate ile biz senin için hazırladık. Ürünlerimizi ve kombin önerilerimizi inceleyip partnerini şıklığın ile etkileyebilirsin.

 

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin