Picture for category Scarf
Sorting / Filtering :

Men's Weft Models and Combinations

Soğuk kış günlerinde stilinizi tamamlamanız adına yalnızca giyinip öylece çıkmanız yeterli olmayabilir. Atkı, hem havaların soğumasıyla kendinizi korumanızı hem de tarz görünmenizi sağlayacak aksesuardır. Çeşit çeşit bağlama şekilleriylede havanıza hava katabileceğiniz, kombinlerinize rahatça uyum sağlayabilecek muazzam bir parçadır. Öyle ki soğuk olmayan günlerde bile nasıl kullanabiliriz denmiş ve ortaya cıvıl cıvıl fularlar ortaya çıkmış. Kombin olarak satın alabileceğiniz ürünlere birde atkı ekleyerek daha hoş bir görünüm elde etmeniz mümkün. Yeni sezonun gelmesi ile atkılar yerlerini almaya başladı. Her tarza uygun kadınlar ve erkekler için günlük hayatta kullanabileceğiniz birbirinden güzel atkı ve boyunluk modelleri coulfate'de.

Erkek Atkı

Her ortama ayak uydurabilen erkek atkıları, ister iş hayatında, ister günlük hayatta, isterse özel bir ortamda rahatlıkla kombinlenebilecek bir aksesuardır. Soğuk kış havalarında kullanacağınız kalın atkılar ve boyunluklar sizi soğuktan koruyacaktır. Daha ılımlı havalarda ince bir atkı ile stilinizi bütünleyebilirsiniz. Erkek atkıları arasında sade minimal desenlilerin yanında deri bir eldiven business style'de de çok havalı ve karizmatik duracaktır. Casual style de ise uzun, renkli ve kalın atkılar dikkatleri üzerinize çekecektir. Street style tarzı giyinmeyi sevenlerin uzun ve kalın modeller seçmesi yerinde olacaktır. Retro severlerin tercihi sanırım ekose olacaktır ve renkleride pastel olduğu zaman çokta yakışacaktır. Coulfate'de kendi tarzınız ve alacağınız ürün ile uyumu konusundastil danışmanınız rahatlıkla tavsiye ve öneriler alabilirsiniz. Yeni bir tarz için stil danışmanlık hizmetinden muhakkak faydalanın.

Genelde sonbahar rengi olarak bilinen pastel renkler atkılarda harika durmaktadır. Modelleri, desenleri ve sıcak tutacak olmasıyla atkı modellerimiz ön plana çıkıyor. Atkılarımızın uzunluğu noktasında da birçok alternatif mevcuttur. Zevkinize uygun modelleri, vücut tipinize, boyunuza uygun modelleri kendiniz seçebilir veya stil danışmanınızdan fikir alabilirsiniz. Erkek atkıları, örgü atkılar, polar atkılar, taraftar atkıları uzun atkılar, püsküllü atkılar gibi modellere ayrılmaktadır. Yünden üretilen birbirinden farklı ve örgü modeli değişkenlik gösteren boyunluk çeşitlerinede göz atmanızı tavsiye ederiz. Soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak ve şık görünmenizi sağlayacak atkı modellerine coulfate'den ulaşabilirsiniz.

MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin