Büşra Dikici
Büşra Dikici / Stilist
24/11/2018

Regular Fit Ne Demek ? Regular Fit Giyim Hakkında Tavsiyeler

 

Regular Fit Ne Demek ?

Her kıyafetin bir kesim tarzı vardır. Regular fit ise kıyafetin sıradan, standart kesimi anlamına gelir. Regular fit slim fit farkı biraz daha bolluk payı verilerek kesilir. Bu bolluk ise kıyafetin içerisinde daha rahat hareket etmenizi sağlar. Orta yaşlarda ki erkeklerin modern kesim ile karizmatik ve ideal görünüme sahip olmalarına yardımcı olur. Slim fit kadar kaslı ve fit bir vücuda ihtiyaç duyulmayan rahatça kalıbına girebileceğiniz bir kesimdir. 

 

 

regular_fit_polo_yaka

Rahat Kesim Özelliği İle Konforlu Kullanım Sunar

Regular fit yetişkin Türk erkeklerinin de tercihleri arasında olan ideal rahat bir kesimdir. Regular fit kıyafetlerde belirli bir ölçüde bolluk bırakılarak kesilir. Giysilerinizin vücudunuzda rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlar. Hal böyle olunca ve kilo konusunda sürekli değişiklik gösteriyorsanız sizi yarı yolda bırakmayan ideal bir seçim olacaktır.

 

 

regular_fit_nedir_gomlek

Tarzınıza Uygun Regular Fit Rahatlığı

Regular kesim gömleklerde klasik gömleklerden daha fazla bolluk bırakılır. Regular fit gömlekleri ile gündelik kombinlerinizde yine regular fit bir chino pantolon giyebilirsiniz. Hatta kış aylarında gömleğiniz üzerine bisiklet veya v yaka kazak, bir blazer ceket alarak şık ve rahat bir kombin oluşturabilirsiniz.

 

 

regular_fit_nedir_kazak

İdeal Ölçülerde Erkek İçin Uygun Bir Seçim Olacaktır

Bir arkadaşınıza hediye almakta zorlanıyorsanız tercihiniz her zaman regular kesim bir kıyafet olmalı. İdeal ölçülerde bir erkek için son derece uygun bir seçim olacaktır. Arkadaşınızın kıyafet beden ölçülerini bildikten sonra seçimlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Hatta hediyeniz bir kazak olabilir, kış aylarında kazaklar her türlü kategoride kombinlenebilir. Gömlekler de olduğu gibi kazaklarda da hareket etmeyi kolaylaştıran bolluk payı verilerek kesilir. Kendiniz Regular fit bir kazak kombin yapmak istiyorsanız, havuç pantolon veya slim fit bir jean ile üst kısmı bol, alt kısmı dar uyumsuzluğun uyumu ile tarz bir kombin oluşturabilirsiniz. Hatta omuzlarınıza kaşmir bir kaban deri eldivenlerinizle havalı bir görünüm yakalamış olursunuz.

 

 

regular_fit_nedir_pantolon

Orta Yaş İçin Karizmatik ve Tarz Bir Görünüm Kazandırır 

Regular fit pantolonları bel kısmı normal kesim kalçayı çok sarmayan, rahat hareket etmeyi kolaylaştırmak için bolluk payı verilmiş hafif dar paça olarak kesilir. Bu yüzden regular fit pantolonları genç ve sportif erkeklerin çok tercih etmedikleri kesimlerden olsa da orta yaşlar için ideal seçimleri arasındadır. 

 

 

regular_fit_nedir_blazer_ceket

Genç Kitleye Rahat Bir Kullanım Sunar

Gençler de rahat bir iş hayatı ve iş hayatının getirdiği kurallar gereği tercih etmektedirler. Bu yüzden mecburiyetten de olsa hem iş kurallarına uygun hem de daha kavisli bir vücut tipi için regular fit giyimi tercih edebilirsiniz. Bedeninize uygun tercihler yapabilirsiniz ancak bol bir duruş sergilediğini düşünüyorsanız 1 beden küçüğünü almaktan çekinmeyin. Sonuçta konu tarz olmak ve iş hayatınızın tarzınızın önüne geçmesine izin vermeyin.

Bilinçli Alışverişler Dilerim..

 

 

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin