Şebnem Topçu
Şebnem Topçu / Stilist
12/02/2018

Korkma Coulfate var! Stil fobinizi aşın!

Erkekler için tarz ve stil konusu tamamıyla bir eziyet halini almış durumda internetten şu kravata şu kemer uyar mı diye aratan mı dersin yoksa bu iş için eşini, sevgilisini görevlendiren mi dersin. Şimdi sana birkaç küçük tüyo vermek istiyorum.

 

 

kravat.gomlek.kombin

Kravat ve gömlek kombin konusu biraz sıkıntılı bir konu galiba herkes için. Renk kullanmaktan hep çekiniyoruz. Hep beyaz gömlek siyah kravat takıp gidiyoruz. Biraz rengin kimseye zararı olmaz desenli ve renkli giyiyorsak daha sade yok tam tersiyse desenli kravat takıyoruz beyler. İşte bu kadar.

 

 

takımlara.gore.kemer.renkleri

Renk uyumu konusu. Hangi takıma hangi renk kemer hangi ayakkabı gider? Soruları senin için birer kabus farkındayım. Ana renge odaklanarak aksesuarları da ona göre seçersen bu sorun kolayca ortadan kalkar. Garanti renk kombinasyonlarını kulağına küpe etmelisin. Lacivert-kahve, gri-siyah, gri-kahve, mavi-mürdüm, mavi-kahve gibi kombinasyonlar her zaman garantidir. Ve aynı renklerin tonları. :)

 

 

ayakkabi.secimi

Ayakkabı seçimi konusu tam bir kafa karışıklığı. Şöyle yapıyorsun giydiğin takımdan referans alarak ayakkabı ve çorap seçiyorsun işte bu kadar.

 

  

feminen.görünme.korkusu

Feminen görünme korkusu hemen hemen her erkekte vardır. Bu tabuyu yıkıyoruz kimse pembe giyindi diye feminen olmuyor. Ya da slim-fıt pantolon. Yeter ki renkleri birbirine uysun ve kombini güzel olsun.

Tam da bu sebeplerden dolayı Coulfate var.

 

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin