Büşra Dikici
Büşra Dikici / Stilist
02/02/2019

Kış Mevsiminde Erkeklere Renkli Kombin Önerileri

Kış Mevsiminde Gardırobuna Renk Kat!

Mevsimin renkli tarafını geçeli aylar oldu. Çevremizdeki her şey mevsime adapte olup canlı renklerinden vazgeçiyor. Pekala erkekler olarak siyah bazlı kıyafetlerden sıkıldınız. Biraz değişim ve renk istiyorsunuz. Elbette havayı değiştiremeyiz ancak bu değişime kıyafetlerimizden başlayarak bir adım atalım ve kış kombinleri ile evrene pozitif enerjiler yayalım. Şimdi kış mevsiminde iç açıcı renkler ile kombin önerilerine başlayalım..

 

 

kis_mevsiminde_gardirobuna_renk_kat

Baharın Renklerini Üzerinde Taşı

Kış mevsiminde karamsar bir hava ile karşı karşıyayız. Stil sahibi bir erkek kombini oluşturmak için kendine güven ve baharın renklerini üzerinde taşı. Tek renk kombinlerinlerini aksesuarlar ile hareketlendirebilirsin. Karikatürize çizim baskılı tasarım gömlekler ile deri ceketleri denemeni tavsiye ediyorum. Hatta gömleklerinin içerisine kazak giyerek daha sıcak ve canlı hissedebilirsin.

 

 

kis_mevsiminde_gardirobuna_renk_kat

Neon Renkleri Sokak Modasına Taşı

Tasarımcılar bahar aylarından kalma renkler ile kış mevsimi için erkek koleksiyonlarını sunuyor. Koleksiyonlarda kullanılan neon renkleri sokak modasına rahatlıkla taşıyabilirsin. Neon veya soft renklerde kaban, paltolar tercih ederek sokak modasına ayak uydurabilirsin.

 

 

kis_mevsiminde_gardirobuna_renk_kat

Kombinlerinde Kontrast Uyumunu Kullan

Koyu tonlarda yapmış olduğun kombinlerini kırmızı ve turuncu renkleri herhangi bir parça da kullanarak kombinide kontrast uyumunu patlatabilirsin.

 

 

kis_mevsiminde_gardirobuna_renk_kat

Atkılar ile Tarzına Tarz Kat

Kısa veya uzun, yazılı veya çizgili zıt renklerde atkılar ile farklı kombinler yapabilirsin. Bu seni hiç olmadığın kadar enerjik hissettirecektir. Baskılı, aykırı model özelliklerine sahip mont ve ceketler tercih ederek farklı bir tarz elde edebilirsin. 

 

 

kis_mevsiminde_gardirobuna_renk_kat

Vazgeçilmezler Listene Trençkot ve Puf Montu Ekle

Kış aylarının en sofistike parçası oversize trençkotlar iken en havalısı puf montlar sıcaklığın hızla düştüğü şubat ayında, sonsuz renk seçenekleri ile trençkot ve puf montlar isteklerini tam olarak karşılayacak vazgeçilmez tarz parçalarından olacaklar.

 

 

kis_mevsiminde_gardirobuna_renk_kat

Desenler ile Renkleri Harmanla

Dış giyim için tercih edeceğin parçaların renk paletleri de oldukça geniş. Hiçbir şey siyah gibi "şık görünemez" diye düşünenlerdensen, cesur tonlarla hatta kareli desenlerde seçeceğin montları zıt veya uyumlu renkler ile harmanlayarak renkli kombin oluşturabilir, sokağın düşen enerjisini yükseltebilirsin!

Coulfate ile kış mevsimine uygun ve size özel detaylı olarak renkli erkek kombin önerileri için; dilerseniz sitemizi inceleyebilir, dilersenizde stil danışmanlarımız ile iletişime geçerek ücretsiz olarak size özel kombin fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

 

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin