Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
01/11/2018

Kış Aylarında Erkekler Blazer Ceketlerini Nasıl Giymeli?

 

 

 Ahhhh şu kruvaze ceketlerrrrrr. :) Her zaman her erkeğe en çok yakışan parçalar öyle değil mi? Kış geldi diye gömlek giydiğinde üşüyorsun ee oduncu gömleğinin üzerine de blazer giymen hoş durmayacak bunu da biliyorsun. Peki ne mi yapmalısın işte cevabı tam da görselde ;) Hafif desenleri olan balıkçı yaka bir kazak ile ceketini kombinleyebilir hem sıcak hem şık olabilirsin. Ve altını çizmeden geçemeyeceğim bir nokta da gri ile camel renginin ne kadar hoş durduğu, mutlaka bu iki rengi bir arada kullanmayı denemelisin. ;)

erkeklerde-blazer-ceket-ve-kazak-uyumu 

 

 

 

 

 

 Eminim ki dolabında en az bir tane siyah kazağın vardır eee blazer ceketleri de seviyorsan gri blazer cekete de sahipsindir peki ya neden bu zamana kadar beklediiiinnn. ? Soğuk havalar da en çok tercih ettiğin kazağının üzerine gri blazer ceketini giydiğinde çok daha tarz görünebileceksin. :)

erkekler-icin-blazer-ceket-ve-kazak-uyumu 

 

 

 

 

 

 Vazgeçilmez bir diğer renk ise elbette lacivertttt :) Yine krem ya da krık beyaz ile kombinleyebileceğin ceketinin klapasını tarzına göre dik te kullanabilirsin. Bu durum inan bana seni çok daha çekici gösterecektir. Yalnız dikişleri yani klapanın alt kısmı ( yakadan söz ediyorum ) dikişleri bakımından temiz ve düzgün ise bu dik kullanma durumunu denemelisin. Çoğunlukla temizdir fakat yıpranmış ya da zaten satın aldığında öyle olan ceketlerden biri ise çok kötü bir görüntüye neden olabilirsin aman dikkat. !!! :)

blazer-kazak-uyumu 

 

 

 

 

 

 Yalnızca spor ceketler için değil takım elbise giyiyorsanda kış aylarında takımına uyumlu balıkçı yaka bir kazak giyebilir ceketinin cebine güzelce yerleştireceğin farklı renklerde bir mendil ile de fazlasıyla şık olabilirsinnnn. :) 

blazer-kazak-uyumu

 

 

 

 

 

 Hepp balıkçı yaka kazaklardan konuştuk bu kadar mı diyorsan tabiki hayırrrr.! :) Dilersen son zamanlarda en çok trend olan kat kat giyinme durumundan sende faydalanabilirsin ki fazlasıyla şık bir görünüm elde edebileceğin bir durum... Desenli ya da desensiz bir gömlek, zevkine ve gideceğin yere göre kravat ve üzerine bisiklet yaka bir kazak giydiğinde eeee bir de kaşe blazer ceket ve mendil kullandığında sen tamamen şık ve güne hazırsın. :)

blazer-kazak-uyumu 

 

 

 

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
https://www.coulfate.com/content/images/thumbs/default-avatar_200.jpg
Hazel Çuhadaroğlu
Tebrikler,ilgimi çekmeyi başardınız👍🏻
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin