Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
13/06/2018

Kahverengi Takım Elbiseler Hakkında Bilmen Gerekenler

 

  Kombinlemesi oldukça zor olan rengimiz için ufak tefek önerilerde bulunmak istedim. Olur da kahverengi bir takım elbise giymek istersen yazdıklarıma dikkat ederek kombinini tamamlamanı tavsiye ederim hadi beraber bakalım nelerden söz etmişim :) 

 

 1. Çoğunlukla olgun yaş grubunun tercih ettiği takım elbise rengidir. Yaşına göre giyinmen önemli. 40 yaşlarının altındaysen pek uygun bir tercih yapmış olmazsın benden söylemesi ;) 

olgun-yas-grubu-icin-kahverengi-takim-elbise-uygun 

 

 2. Kombini oluşturmak oldukça zordur. Bu rengi herkes taşıyamaz… Özgüvenin yüksek ve tuhaf bakışlara dayanıklıysan bu renkte bir takım elbise giyebilirsin.

kahverengi-takim-elbiseyi-herkes-tasiyamaz 

 

 3. Gömlek, kravat seçiminde dikkatli ve seçici olman gerekir. Kendi tonlarıyla iyi kombin oluşturur. Fazla riske girmene gerek yok, dikkat çekeceğin içinde fazla takı takmaya kalkışmamalısınn aman haa :)

gomlek-kravat-secimi-kahverengi-takim-elbise-icin 

 

 4. En uygun renkler kahverengi, bej, krem, turuncu ve sarıdır. Açık mavi ile de uyum sağlar. Bu renklerin dışını çıkmamaya özen göster zatennn riskli bir renk tercih ettinn :)

kahverengi-takim-elbiseye-en-uygun-renkler 

 

 5. Siyah, kırmızı, lacivert, pembe, mor gibi renkler kahverengi takım elbiselerle tercih edilmez. Lütfen ama lütfeeen denemeye kalkmaa. 

kahverengi-takim-elbiselerde-tercih-edilmemesi-gereken-renkler 

 

 Mükemmel uyuma ulaşabilmen adına, ben buradayım. Coulfate sayesinde seni harika kombinler ile buluşturmaya hazırıııım :)

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin