Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
01/01/2019

Günümüzün Erkek Modasında, Uzun Paltolar Nasıl Kombinlenir?

Kombinlerine Ve Tarzına Uygun Palto Seçimleri

Seni sıcacık tutacak ve son derece tarz görünmeni sağlayacak renk ve modeldeki uzun paltolar günümüz erkek modasının yeni trendi. Seçimlerini söylediklerimi dikkate alarak yaparsan palto kombinlerinle tarzını konuşturabilirsin, hadi başlıyoruz. 

 

 

uzun-paltolar-erkek

Klasik Erkek Yaka Uzun Paltolar

Önceliğim siyah erkek yaka uzun paltodan yana. Dolabında daha çok klasik parçalar var ise bu modelde ve renkte bir seçim yapabilirsin. Farklı kesimdeki ve renkteki modelleri tercih eden erkekler dış giysilerinde daha sade modeller denemeli işte bu yüzden dolabına tam da bu tarz bir palto gerekli. 

 

 

uzun-paltolar-erkek

Gri Uzun Paltolar

Her renk giyime açık olan erkeklerin kabanı kesinlikle gri ve siyah! Mavi beyaz vb. tonlardaki parçalara dolabında sıklıkla yer açıyorsan gri uzun palto ile tarzını konuşturabilirsin.

 

 

uzun-paltolar-erkek

Kruvaze Kapamalı Siyah Uzun Paltolar

İş hayatında uzun paltolara yer vermek isteyen erkekler var ise, ki kesinlikle istemeliler. İşte o zaman kruvaze kapamalı siyah uzun palto tam bir kurtarıcı olacaktır. Her renk takım elbise ile giyebileceğin bu modeldeki kaban senin klasik duruşuna asalet katacak, emin olabilirsin. 

 

 

uzun-paltolar-erkek

Kırçıllı Klasik Ve Spor Tarzda Erkek Paltoları

Hem klasik hem spor parçalar deneyen erkeklerdensen kırçıllı bir model seni mutlaka her kombininde kurtaracaktır, benden söylemesi. İster takımların üstüne ister kazaklarının üstüne giy her şekilde son derece tarz görünebileceksin. 

 

 

uzun-paltolar-erkek

Spor ve Salaş Tarzda Paltolar

Daha spor ve salaş giyimi seven erkekler için de kırçıllı modelleri önerebilirim. Gri ve siyah renklerde bir model deneyebilir dilediğin parçalar üzerine kombinleyebilirsin. Kat kat giyinip renkli atkılar ile tarzını konuşturmanın vakti geldi.

 

 

 

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
https://www.coulfate.com/content/images/thumbs/default-avatar_200.jpg
Oğuz Kılıç
Merhabalar,ürünleriniz gerçekten kalite kokuyor ve nedenini kavrayamıyorum ama özgün olduğunuz aşikar,tebrik ederim.Bu kırçıllı modeliniz de,kırçılın dışardan bakan gözlerde bıraktığı tesiri acaba herhangi kumaşla sağlayabilir misiniz?Yani girinti çıkıntı kumaşın kendisin de olabilir mi?Böyle söyleyince aklıma yün geliyor ama daha fazlasını hayal edemiyorum,kolay gelsin.
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin