Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
30/06/2018

Göbekli Erkekler Nasıl Giyinmeli ?

 

 

 

 • Mümkün olduğunca spor gömlek, v yaka ya da polo yaka t-shirtler seçmelisin ; böylelikle çok daha zayıf görünebilirsin. Kilolu görünüme sebep olan renkli ve çizgili tshirtler, çift renklere sahip t-shirtler kesinlikle seni çekicilikten uzak kılacak.

gobekli_erkekler_nasil_giyinmeli

 

 

 •  Az ve öz renkler kullanmalısın. Pamuk ,keten gibi doğal liflerden üretilmiş giysiler giymeye özen göstermen de çok önemli. Kilo fazla olduğunda terleme akışı hızlı olacağı için katkı maddelerinden üretilmiş t-shirtler daha çok terlemene neden olacaktır böyle olmasını istemeyiz öyle değil mi? 

gobekli_erkekler_nasil_giyinmeli

 

 

 •  Göğüs bölgen fazla iri ve tişört giymeyi de çok seven biriysen, v yaka tişört tercih edebilirsin.

gobekli_erkekler_nasil_giyinmeli

 

 •  Tshirt ve spor gömlek üstüne kot ceketler giydiğin zaman fit ve centilmen bir görüntüye sahip olabilirsin. 

gobekli_erkekler_nasil_giyinmeli

 

 

 •  Bel bölgendeki fazlalıkları örtebilmen için bol t-shirtler tercih etmende fayda var. Tshirt ve gömlek boylarına gelecek olursam kalçanı kapatacak şekilde tercih edebilirsin fakat gömlekte çok uzun tercih etmemelisin. Gömlek boyu göbek hizanızın 5 parmak aşağısında olmalı. Daha uzun olan gömlekler seni özensiz gösterecektir aman dikkat ! 

 

gobekli_erkekler_nasil_giyinmeli

 

 

 •  Gömlekte çift çizgilerden, renkli üstlerden uzak durmalısın. Boyu ise kesinlikle kalçayı örtecek şekilde olmalı. Renk konusunda sıradan davranarak koyu renklere yönelmende fayda var. Fazlalık özellikle göbek bölgende ise gömleğini pantolonunun içine koymamalısın aksi takdirde göbeğin 'beeen buradayııım' diye bağıracaktır. 

 

gobekli_erkekler_nasil_giyinmeli

 

 

 •  Vazgeçilmez parçalarından biri de koyu renklerde ve önü ilikli blazer ceketlerin olmalı. :) Blazer ceket giydiğinde duruşun bile değişecek daha özgüvenli ve daha dik yürüyeceksin ; bundan eminim. :) Yelek giymekten de çekinmemeli gömlek ile mükemmel uyumu yakalamalısın. :) 

gobekli-erkekler-yelek-tercih-edebilir 

 

 

 •  Pantolon seçerken koyu renkler tercih etmelisin. Chino pantolonlar ise daha şık, spor ve elit bir görünüm sağlayacağı için tercihin belli. ;) 

gobekli-erkekler-koyu-renk-pantolon 

 

 

 •  Bedenine uyan pantolonlar seçmen zaten önemli ama bir tavsiye verecek olursam, kemer yerine askı kullanman olacak. Bu seni hem şık, hem de entellektüel gösterecek. 

gobekli-erkekler-bedenine-uygun-secmeli 

 

 

 •  Pantolonlarının paçası ne çok geniş, ne de çok dar olmalıdır.

 gobekli-erkekler-pacalar-dar-olmamalı 

 

 

 •  Birçok kilolu erkek bir beden büyük pantolon tercih eder ve kemerle belini sıkar. Bu da kiloları her taraftan sarkıtarak korkunç bir görüntüye sebep olur. Aman sen onlardan olma! 

gobekli-erkekler- 

 

 Kiloların şık olmana asla engel değil. ;) 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin