Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
26/11/2018

Genç Erkekler İçin Giyim Tavsiyeleri

 

 Doğru parçaları bir araya getirdiğin de ve vücut tipine uygun şekilde giyindiğinde en doğru kombinleri oluşturabilir ve tarz sahibi olabilirsin. Yazıma bu cümle ile başlıyorum çünkü erkek giyim önerilerim vücut tipine ve boy ölçüne göre değişebilir. Giyim önerileri erkeklere fikir vermesi açısından oldukça önemlidir. Erkek giyim tarzı nasıl olmalı? diyen beyler haydi başlayalım.

 

genc-erkek-giyim-tarzi

Gündelik Kombinlerinizde Tarzınıza Farklı Parçalar Ekleyin

İlk olarak kış aylarında genç erkeklerin davetlerde veya şık görünmesi gereken yerlerde nasıl giyinebileceğine dair bir erkek giyim önerilerinde bulunarak başlamak istiyorum. Gömlek - kravat üzerine yaka çeşidi farklı modellerde bir kazak, üzerine kaban deneyebilir ve aynı tonlarda bir pantolon, koyu tonlarda bir kaban tercih edebilirsin. Kombinine birde çanta eklediğinde kombinin son derece hoş görünecektir. 

 

 

 genc-erkek-giyim-tarzi

Farklı Modelleri Gündelik Tarzda Kombinlerinize Taşıyın

Bir diğer genç erkek giyim önerileri ise oldukça basit görünsede doğru parçalar ile fazlasıyla hoş bir görünüm elde edebileceğin türden. Kırçıllı kazak modelleri ile uygun renklerde bir jean kombinlediğinde mükemmel bir görünüm elde edebilirsin. Aksesuarlar ile kombinini mutlaka desteklemeni de tavsiye ederim. 

 

 

 genc-erkek-giyim-tarzi

Kot Ceket ile Basic Tarzda Şık Kombinler Oluşturabilirsiniz

Ve tabi ki genç erkeklerin sıklıkla yapabileceği ve fazlasıyla hoş olan bir diğer erkek giyim kombini, kot ceket kombini. Benim tavsiyem kot ceket giyeceğin zaman beyaz tshirt ya da mevsime göre beyaz kazak tercih etmen daha koyu tonlarda pantolon ve taba renginde bir ayakkabı ile kombinini tamamlamanı öneririm. Bu yıl büyük çantaların ne kadar ön planda olduğunu da unutmamalı ve kombinine eklemeni tavsiye ederim.

 

 

 genc-erkek-giyim-tarzi

Layer Giyim Tarzı İle Farklı Kombinler Oluşturun

Kat kat erkek giyim bu sezon her zamankinden çok daha revaçta. T-shirt üstüne ekose desenli bir gömlek giyip onun üzerine de kabanını giydiğinde mükemmel bir görünüm kazanabilirsin. Yine kombinine uygun renklerde de bir ayakkabı tercih edersen işte tamamsın.

 

 

 genc-erkek-giyim-tarzi

Deri Ceketlerin Çok Yönlü Kombin Seçeneklerinden Yararlanın

Vee elbette her erkeğin dolabında olan, erkek giyim tarzı olan ve çok çok severek giydiği deri ceketler ile yapabileceğin kombinlerde sıra. Erkek giyim tavsiyelerimde favori olan deri ceketi bordo ve bej tonlarını siyah deri ceketin ile kombinlediğinde, ne kadar iyi olacağını anlatsam belki inanmazdın ama görsel ile tavsiyemi destekliyorum. Sence de mükemmel olmuyor mu? İster jean pantolon, gömlek- t-shirt ile isterseniz kumaş ya da chino pantolon ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

 

 

 genc-erkek-giyim-tarzi

Trend Kabanlara Dolabınızda Yer Açın

Bu yılın en trend rengi ve modeli olan camel rengi kaban ile siyah parçaları kombinleyebilir ve gömleğinin yakasına takacağın bir fular ile renk tarzına tarz katabilirsin. Yırtık jean ile de göründüğü gibi son derece hoş bir duruş sergilemenizde yardımcı olacak ve imajınızı sokak stilin de üst boyutlara taşıyacaktır.

 

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin