Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
28/11/2018

Erkeklerin Vazgeçilmez Aksesuarları Bileklikler

 

Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarları bileklikleri nasıl seçebileceğinden ve tarzına göre hangi modelleri deneyebileceğinden konuşmamızın vakti geldi. Kombinlerini canlı tutmak için en güzel erkek aksesuarları ile kombinini tamamlaman tarz olabilmen için fazlasıyla gerekli. Öncelikle kombinin ile uyumlu aksesuarlar tercih etmeli daha sonra zevkine ve tarzına uygun modelleri kombinlerinde kullanarak zenginleşirebilirsin. En çok tercih edilen erkek bileklikler ile sade bir kombini dahi albenili bir hale getirebilirsin.

 

 

aksesuar-bileklik

Metal ve Boncuk Bileklikleri Bir Arada Kullan

Hem spor hem farklı görünmek isteyen erkeklerin bileklik modellerinden söz etmek istiyorum. Zincir bileklik ve boncuk bileklik modellerini bir arada kullanabilirsin saatinin yanında takacağın bu bileklik seni son derece hoş gösterecektir. Bana güven. 

 

 

aksesuar-bileklik

Bileğin Boş Kalmasın

Daha çok business casual tarzında giyinmeyi seven erkekler içinde bileklik seçeneği yok değil. Deri detaylı kelepçe model bileklikleri denemeni öneririm. 

 

 

aksesuar-bileklik

Gündelik Kombinlerinde Şık Bir Görünüm İçin Saatleri Tercih Et

Günlük yaşantında oluşturacağın hemen hemen her kombininde kullanabileceğin bir bileklik modeli de gördüğün gibi deri çapa modeller. Saat ile beraber kullandığında fazlasıyla hoş bir görünüm elde edebilirsin. 

 

 

aksesuar-bileklik

Daha Klasik Ve Sade Parçalar Tercih Edebilirsin

Senin içinde ince ve detayları olan birçok bileklik modeli mevcut. İyi bir araştırma ile beğenip alabileceğin ve kombinlerinde rahatlıkla kullanabileceğin bir model bulacaksın, bana güven.

 

 

aksesuar-bileklik

Detaylara Yer Vererek Tarzını Konuştur

Son olarak ise erkekler için hep aynı modeller var diyen erkekler için bunu buraya bırakıyorum. Küçük taş detayları olan boncuklu yada metal detaylı bileklikler de deneyebilir ve tarzın ile kendinden konuşturabilirsin. 

 

Farklı tasarım bileklik arayışındaysanız eğer, her tarza ve zevke uygun bileklik modellerini sizler için bir araya getirdik ve kombinler oluşturduk. Bileklik modellerini detaylı bir şekilde incelemek için linke tıklayabilirsiniz.

 

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin