Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
15/01/2019

Erkeklerin Giyim İkonu : Nick Wooster'ın Tarzı

Nick Wooster

Önemli bir stil ikonu olan Nick Wooster 2 Temmuz 1960 yılında Kansas'ta  doğdu. Reklamcılık ve Gazetecilik mezunu. 2011 yılına kadar dünyaca ünlü birçok markanın moda direktörlüğünü yapan Nick Wooster, o tarihten itibaren yaratıcılığını ve yeteneğini birbirinden ünlü markalarla yaptığı kapsül koleksiyonlarına aktarıyor. Referas alınacak türde cesur kombinler yapan stil ikonunu tanımaya ve tarzını konuşmaya başlayabiliriz. 

 

NickWooster

Kış Aylarında Nick Wooster Kürkleri

Güneş gözlükleri ile son derece karizmatik görünen Nick Wooster kürkleri kombinlerin de sıklıkla kullanıyor ve kat kat giyimi de oldukça güzel kombinliyor.

 

 

NickWooster

Cesur Renk Kombinleri

Cesur renk seçimlerinden asla kaçınmayan Nick Wooster turuncu ve mavi gibi kontrast oluşturan renkleri kombinlerinde sıklıkla kullanıyor.

 

 

NickWooster

Giymek İçin Cesaret İsteyen Takım Elbiseleri 

Takım elbiselere oldukça düşkün olan Nick Wooster farklı kesim, dikim tekniklerini ve renk seçeneklerini korkusuzca kullanarak kendisine yakıştırarak tarz kombinler oluşturuyor.

 

 

NickWooster

İkonik Parçaları

Nick Wooster'ın tarzı olan kürklerden söz etmiştim. Fakat özellikle kürklü kabanları içine giymeyi sıklıkla tercih ettiği hırkaları da onu oldukça karizmatik ve mükemmel bir ikon yapıyor.  

 

 

NickWooster

Desen ve Renklerdeki Zırtlık Uyumu

Renk uyumu konusunda oldukça başarılı olan Nick Wooster saat takmayı ve farklı desenlerdeki kumaşları da sıklıkla tercih ediyor. Kombinlerinde her ne kadar zıt renk ve desenler kullansa da uyumu yakalayan şık olmayı başaran bir ikon.

 

 

NickWooster

Erkek İkonlar Arasında Kendinden En Çok Söz Ettireni

Giyim ikonu Nick Wooster cesur seçimleri ile oldukça konuşulan ikonlar arasındadır. Bir başka vücutta çok farklı formlarda gözüken giysi ve aksesuarlar, Wooster'in üzerinde bir başka durmakta hiç de zorluk çekmiyor. Yeşil rengi de dolabında sıklıkla tercih ettiği giysilerinden anlaşılıyor.

 

 

NickWooster

Desenlere Düşkünlüğü

Yaz aylarında kapri ve şortları da sıklıkla tercih ediyor. Kombinlerinde kullandığı kıyafetlerin desenleri ve renkleri onun için asla korkulacak türden değil. 

 

58 yaşındaki Kansas’lı Wooster'ın, işine ilk gün ki kadar amatör bir ruhla bağlı kalabilmesi, sanırım siz erkeklere sevdiğimiz işi yapmanın tatmini konusunda ilham kaynağı olacaktır.

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin