Büşra Dikici
Büşra Dikici / Stilist
18/12/2018

Erkeklere Özel: Yılbaşı Gecesi Ev Partisi Kombin Önerileri

 

 

Özel bir ev partisi ise şıklığınızdan ödün vermemelisin. Ev partisi diye çok salaş giyinerek özensiz bir imaj sergilemekten de kaçınmalısın. Çokta resmi giyinerek kasma derim. Yılbaşı ruhunu hissedip kıyafetlerinle arkadaşlarına da bu ruhu hissettir. Yılbaşı gecesinde siz erkeklere kombin önerilerim var. Geceye özel uyumlu renkleri ( kırmızı - yeşil ) tercih etmekle başlayabilirsiniz. 

 

  Yılbasi_Gecesi_Ev _Partisi

Kombinlerin Renk Seçimlerini Özenle Yapmalısın

Çiğ renklerden çok, koyu renkleri tercih ederek kombinlerini oluşturmalısın. Gömlek tercihini bordo renkten yana kullanıp şık bir blazer ceket, lacivert pantolon ve kahverengi Oxford ayakkabı tercih edebilirsin. Gömlek yerine balıkçı yaka kazak tercih ederek imajını farklı boyutlara taşıyabilirsin. Hatta bordo renk yaka mendili ile kombinini canlandırabilirsin.

 

  Yılbasi_Gecesi_Ev _Partisi

Göz Alıcı Bir Şıklık İçin Kadife Dokular Tercih Et!

Kadife kış ayları için önemli kumaşlardan ve yılbaşı gecesi de amacımız şık bir şekil de yılbaşı ruhunu hissettirmek değil miydi ? Renk tercihinizi bordo ya da yeşil renklerde kadife bir blazer ceket tercih ederek göz alıcı bir şıklığı elde edebilirsin. İçerisine balıkçı yaka siyah bir kazak, yine siyah havuç bir pantolon, ceketinin dokusuna uyum sağlaması açısından süet bir ayakkabı tercih edebilirsin. Ancak bu bir seçenek tabii… Rugan bir Oxford ayakkabı da gayet uyum sağlayacaktır. Ve işte arkadaşlarınla kutlayacağın yılbaşı gecesi ev partisine hazırsın.

 

 

 Yılbasi_Gecesi_Ev _Partisi

Geceye Özel Aksesuarlar İle Partiyi Eğlenceli Hale Getir!

Daha sempatik hatta kostümselleştirerek kutlanan bir ev partisine davetli isen senin işin çok daha eğlenceli ve kolay. Senin kombinini tamamlayacak en önemli parça da kazakların.. Tabii ki katılacağın parti sıradanın dışında bir parti olacağı için animasyon karakterlerinin basıldığı, kanaviçe dokulu, hatta geyikli birçok kazaklar ve jean pantolonlar ile yapacağın kombinler geceni çok daha eğlenceli hale getireceklerdir.

 

  Yılbasi_Gecesi_Ev _Partisi

Partnerin İle Uyumlu Kombinler Oluşturun

Partiye partnerinle beraber katılacaksan eğer kazaklarınız birbirine uyumlu olabilir. Geceye özel aksesuarlar kullanarak arkadaşlarına eşlik edebilirsin. Bu seni çok daha sempatik bir görünüm elde etmeni sağlayacaktır.

 

 

 Yılbasi_Gecesi_Ev _Partisi

Gülümseyerek İmajın İle Işık Saç!

En son dipnot olarak şunu söylemek istiyorum.  Muhteşem bir gülüşe sahip olmak sana birçok kapı açar. Bu yüzden kıyafetlerin kadar dişlerine de özen göstermelisin. Böylesine eğlenceli bir gecede de yüzünden tebessümü eksik etme. Aksi halde bu senin imajını olumsuz etkileyecektir.

 

Ve işte iki ayrı konsept için farklı bir çok erkek kombin seçenekleriniz hazır. Mutlu yıllar diliyorum!

 

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin