Büşra Dikici
Büşra Dikici / Stilist
22/12/2018

Erkeklere Özel: Yılbaşı Gecesi Aile ile Ev Partisi Kombin Önerileri

 

Aile İle Evde Yılbaşı Gecesi 

Ailenle geçireceğin partiler elbette arkadaşlarınla ofiste veya dışarıda geçireceğin partilerden çok daha huzurlu ve sakin olacaktır. Bu yıl ki yılbaşı gecesi için ne çok resmi ne de evde ailen ile olduğundan dolayı çok salaş giyinerek eşine ve çocuklarına özensiz bir imaj vermemeni öneririm. Birbirinden farklı yılbaşı gecesine özel erkek kombin önerileri ile imajınızdan ödün vermeyeceksiniz.

 

 

 aile_partis

Eşin İle Romantik Bir Yılbaşı Gecesi

Eşin ile geçireceğin yılbaşı gecesinde şık ve uyumlu olman adına gömlek tercihin klasik bir gömlek olmalı Yün, kadife veya jean bir pantolon tercih ederek eşinle geçireceğin geceye hazırsın demektir. Küçük bir hediye oluşturmak onu önemsediğini ifade etmen de yardımcı olacaktır. İlla hediye olarak düşünmeyelim yılbaşı hazırlıklarında eşine yardım ederek küçük sürprizler ile de eşini şımartabilirsin.

 

 

aile_yilbasi_partisi

Eğlenceli Bir Ev Partisine Kapı Arala

Çocukların için de parti öncesinde ailecek izleyeceğiniz bir film seçme görevini sen alabilirsin. Kıyafet konusunda kot pantolonların ile klasik gömlekten ziyade casual tarzda bir gömlek, istersen omuzlarına geceye uygun kırmızı veya yeşil renkte hırka alabilirsin. Daha eğlenceli bir hale getirmek istersen kot pantolonun ile kombinleyebileceğin örgü kazakları tercih edebilirsin. Lacivert veya kırmızı renklerde desenli kazakları tercih ederek eğlenceli bir ev partisine kapı aralayabilirsin.

 

 

aile_yilbasi_partisi

İçindeki Çocuğu Dışarı Çıkart

Daha gündelik kombinler tercih edebilirsin. Yılbaşı konseptine de uygun olacak olan kırmızı ekoseli gömleklerden edinebilir, kot pantolon ile de çok daha mütevazı kombinler oluşturabilirsin. Hatta yılbaşına özel aksesuarlardan edinerek çocuklarına geceyi çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsin.

 

 

aile_yilbasi_partisi

Mütevazı Bir Yılbaşı Gecesi

Anne ve babalarınızı da davet ettiğiniz bir gece geçireceksen. Eşinin kıyafetinde bulunan renklerden etkilenerek kendi kombininde küçük yerlerde kullanıp uyumlu kombinler oluşturabilirsin. Gömlek üstü kazak, Chino pantolon ailecek geçireceğin yılbaşı gecesinde çok daha rahat hareket etmende yardımcı olacaktır. 

 

 

aile_yilbasi_partisi

Pozitif Bir İmaj Sergile

Her şeyden önemlisi bu özel gecede sevdiklerine gülümseyerek hafızalardan çıkmayacak bir imaj oluşturabilirsin.

 

Mutlu Yıllar :)

 

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin