Büşra Dikici
Büşra Dikici / Stilist
27/11/2018

Skinny jean ne demek? Skinny jean giyen erkeklerin dikkat etmesi gerekenler.

 

Skinny jean ne demek?

Son zamanlar da skinny jean kelimesini duymaktayız. Tamam duyalım da bir de anlamını bilsek fena olmaz. Skinny jean ne demek? gelin bakalım ve erkekler nasıl giymeli inceleyelim. Bacaklarınızı sımsıkı saran dar kesimli, elastan karışımlı kot pantolondur. Bacaklarınızı aşırı sarmasından dolayı Türk erkeklerinin çok tercihleri arasında da değildir. Ancak erkek skinny jean pantolonların müdavimleride yok değil.

 

 

 skinny_jean_kullanımı

Skinny jean kombinleri yaparken vücuduna uygun seçimler yapmalısın!

Öncelikle Beyler sizlere kesin bir yargıda bulunacağım. Baldır kısmı geniş olan erkekler kesinlikle skinny jeanlerden uzak durmalılar. Üçgen veya oval( yuvarlak) vücut tipine sahipseniz veya bacaklarınız çarpık bir yapısı varsa kesinlikle bu pantolondan uzak durmalısınız.. Skinny jean kombinler oluşturmak için bacak yapınızın ideal formda olmalıdır. 

 

 

skinny_jean_kullanımı

İyi Bir İmaj İçin Doğru Tercihler Yapın

Pantolon model özelliğinden dolayı bütün vücudu ortaya çıkartıyor. Bu yüzden de büyük beden hatta basenli erkeklerin uzak durmasında fayda var. Hoş bir görüntü oluşturmadığı gibi sizi tarz olmaktan ziyade itici bir imaj sergilemenize sebep olur. Tarz bir görünüm yakalamak için pantolonların model özelliklerini de göz önünde bulundurun. Model özelliği baldır kısmında yoğun ve kaba ise bacak yapınıza uygun seçimler yapın. 

 

 

skinny_jean_kullanımı

Tarzınıza Uygun Seçimler Yapın

Skinny Jean Pantolon modeli tarzınızın dışında ancak "yılın trend pantolonu" diyerek yanlış tercihler yapmamalısınız. İmajınızı itici gösteren ürünlerden uzak durmalı, vücut özelliklerinize ve tarzınız ile uyumlu doğru tercihler yapmalısınız.

 

 

skinny_jean_kullanımı

Gündelik Tarzda Erkek Skinny Jean Kullanımı 

Eğer salaş ve rahat bir tarzınız varsa skinny jean pantolon tercih ederek, kalçanıza kadar gelen tshirtler veya trençkotlar deneyebilirsiniz. Gömlekler ile de gayet şık kombinler oluşturabilir bağcıklı sneakers, bez ayakkabı, botlar ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Gündelik tarzda skinny jean kullanımı ile şık ve sokak stiline uygun rahat kombinler oluşturabilirsiniz.

 

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin